Töö 2020

Mul pole õrna aimu ka kuhu ma selle teema oleks postitama siin pidanud aga kuna noh see suvi sai nüüd läbi ja järgmine suvi oleks soov minna suveks tööle poodi saalitöötajaks või kassapidajaks (järgmine aasta oleksin siis 17).See suvi käisin tuttaval abis laatadel ja turul müüana :) Aga kuidas pakkuda ennast tööle mõnda kaebandus ettevõttesse 17 aastasena? :)
''This time around im taking no sh*t''

Re: Töö 2020

Ufocrocsid kirjutas:
24 Sept 2019, 21:49
Mul pole õrna aimu ka kuhu ma selle teema oleks postitama siin pidanud aga kuna noh see suvi sai nüüd läbi ja järgmine suvi oleks soov minna suveks tööle poodi saalitöötajaks või kassapidajaks (järgmine aasta oleksin siis 17).See suvi käisin tuttaval abis laatadel ja turul müüana :) Aga kuidas pakkuda ennast tööle mõnda kaebandus ettevõttesse 17 aastasena? :)
Tean kohta kuhu saab alates 17 aastaselt. Paberi ja papi sorteerimine. Sinna vajavad nad koguaeg inimesi.

Re: Töö 2020

Minu meelest võetakse ka kõikidesse suurematesse poekettidesse suveks abilisi. Praegu on vara kokkuleppeid sõlmida, aga kirjuta kõikidesse näiteks kevadel. Või saada kohe CV, kui kodulehel vorm olemas on. Kui sul on kodu lähedal mõned suured poed, tasub sinna kohapeale minna ja infoletist küsida, kas saab tööle kandideerimise avaldust täita. 17 on selline vanus, et kindlasti saad tööle, kui piisavalt vara kokkuleppe teed.
Vasta

Mine “Kuidas ennast arendada”