Viimasel ajal nii palju asju valesti

Mul viskab valu südame piirkonda ja teisel pool samas piirkonnas on ka vahetevahel ja mingil määral põletav tunne ka aga väga väike, vererõhk on ka suhteliselt kõrge.
Eelmine nädal käis iga päev pea ringi aga nüüd pole enam pea ringi käinud, arst ütles mulle et need on lihtsalt lihasvalud pingetest.
Hajameelsus, sain endale vitamiinid mis peaksid aitama mind sellega.
Kurgus on pidevalt midagi nagu köhima ei aja aga enne kui rääkima hakkan siis koguaeg teen kurgu puhtaks.
Igakord kui loen haiguste sümptomeid on seal midagi mis läheb minu omadega veidi kokku ja tekivad paanikahood, saan ise ennast juba rahustada.
Surmakartus oli täna koolis ja eile õhtul peale seda kui lugesin et mul mõned kurgu/kopsuvähi sümptomid.
Vanematele ei taha midagi rääkima hakata sest nad ütlevad et ma ülereageerin ja siis rahustavad mu maha ja mingi päev hakkab jälle midagi ning ma arvan jälle siis et mul mingi haigus :(.

Re: Viimasel ajal nii palju asju valesti

mario2000 kirjutas:
24 Sept 2019, 18:59
Mul viskab valu südame piirkonda ja teisel pool samas piirkonnas on ka vahetevahel ja mingil määral põletav tunne ka aga väga väike, vererõhk on ka suhteliselt kõrge.
Eelmine nädal käis iga päev pea ringi aga nüüd pole enam pea ringi käinud, arst ütles mulle et need on lihtsalt lihasvalud pingetest.
Hajameelsus, sain endale vitamiinid mis peaksid aitama mind sellega.
Kurgus on pidevalt midagi nagu köhima ei aja aga enne kui rääkima hakkan siis koguaeg teen kurgu puhtaks.
Igakord kui loen haiguste sümptomeid on seal midagi mis läheb minu omadega veidi kokku ja tekivad paanikahood, saan ise ennast juba rahustada.
Surmakartus oli täna koolis ja eile õhtul peale seda kui lugesin et mul mõned kurgu/kopsuvähi sümptomid.
Vanematele ei taha midagi rääkima hakata sest nad ütlevad et ma ülereageerin ja siis rahustavad mu maha ja mingi päev hakkab jälle midagi ning ma arvan jälle siis et mul mingi haigus :(.
siin mingid kopsuvähi sümptomid küll ei ole aga nt peal csi et sa ei mõtleks selle peal ja selle asja pärast psühiaatri juurde küll pole mõtet minna nt kui minul selline haigusehirmuhoog on olnd siis mul on see aind mingi 2 päeva max olnud ja siis see i kaob jälle ära
Macho💪👊🤜💣💥🤨😭 👈Sina

Re: Viimasel ajal nii palju asju valesti

Google'i abil iseendale diagnoosi panna ei ole mõistlik. Kui tunned, et tõesti midagi on valesti, siis mine ka mõne teise perearsti juurde ja räägi talle kogu oma jutt ära (ka see paranoia). Kui ehk on pigem mentaalne, siis suunab psühholoogi juurde.
Aga muidu, ära loe haiguste sümptomeid, võta soovitatud vitamiine (mine tea, äkki aitab), joo vahel rahustavat teed ning tegele endale meeldivate asjadega. Võib ka lihtsalt stressist olla, inimeste kehad reageerivad erinevalt (mu ühel sõbrannal hakkavad hambad lagunema, mul lähevad sõrme- ja hiljem ka muud liigesed paiste). Kui tunned, et vaja tühjaks rääkida, võid kirjutada mulle või leida mõne teise siin foorumis.
Saksamaa, nihilism, loomasõber, oboe, kallistused, in love with the universe
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”