Ma ei tea mida teha - päevad või põiepõletik?

Tere.

Ma ei teagi kust alustada aga olen 12 aastane tüdruk ning mul on selline küsimus, et kas mul hakkasid päevad? Ma pole selles kindel kuna mul on mõned põiepõletiku sümptomid ka ning varem pole kunagi päevi olnud. Mul vaga piinlik oelda aga mul on vahepeal vaga raske nagu pissida ja vahepeal isegi valus. Eile õhtul vaatasin wc potti ja oli nagu verine ning võtsin igaksjuhuks sidemed sest mõtlesin et äkki ongi päevad ning nagu verd tuleb ilma wc-s kaimiseta ka aga samas wc-s kaies ei tule vaga yldse, ainult paberile jaab plekk ning tana ohtul oli jalle ebamugavus nagu p6ies ning vetsu häda oli aga pissida ei saand. Verd tuli paberile jallegi. Ma ei tea mida arvata, ma googeldasin ning lugesin et kui on tugev põiepõletik siis on võimalik, et voib verd tulla aga samas mul on valgevoolus ja rindade ja karvade kasv jne juba ammu suht ning paevad oleks ka loogilised. Emale ei osanud midagi oelda kui seda et pasvad hakkasid aga kui ikkagi pole paevad siis on ka ju vaga piinlik ning arstile ma ei julge kindlasti minna. Palun siia alla normaalseid kommentaare ning olen toesti toesti mures. Palun vastake! :-(

(kui kellegil tekib kysimus siis jah sidemele tuleb ka verd ning selleks arvasingi et on paevad aga ma ei tea enam...)

Re: Ma ei tea mida teha.

Tere!

Kui verd on palju, siis on pigem päevad, aga kui üksikud tilgad, siis ma seostaks põiepõletikuga. Igal juhul, kui on kahtlust põiepõletikule, ja veel nii tõsisele, et verd tuleb, tuleks KIIREMAS KORRAS perearsti poole pöörduda! Osta apteegist uriini jaoks topsik ja vii proov perearstile. Tõsine põiepõletik on ohtlik asi, võib viia kiirelt neeruvaagnapõletikuni ja väga tõsiste tüsistusteni.

Lisan veel edaspidiseks soovituse, et palun pane teemale pealkiri vastavalt selle sisule. Ei sobi pealkirjad "Appi!", "Aidake!", "Kiire!!", "Ma ei tea, mida teha.", kuna inimesed ei saa pealkirjast midagi aru, millest juttu ja peavad klõpsima sel juhul ka teemasid, mille kohta neil nagunii midagi öelda ei oleks. Suur hulk foorumlasi on ka sellised, kes ei hakka sellist teemat avamagi, mil sisu kirjas pole. Ehk siis - suvalise pealkirjaga saad tõenäoliselt vähem vastuseid ja abi.

Edu!
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”