Räägin lic oma murest

Räägin enda murest,sest ma tahan lic seda kõike oma seest välja saada. Kõik algas siis kui ma kooli vahetasin ja ma olen iseloomult algul selline vaikne ja häbelik aga kui ma inimesega ära harjun siis ma päris julge ja arvatavasti tore. Paar kuud olin juba seal koolis käinud ja noh enam vähem oskasin suhelda teistega aga siis ma sain ühe halva tegevusega hakkama mis mõjutas mu elu täielikult ja ma nägin kes reaalselt on mu päris sõbrad ja neid oli isegi paar tükki mille üle ma päris rõõmus aga siis hakkas mul see periood kus ma ei saanud enda klassikaaslastega läbi naq nad ei kiusanud aga lic ei suhelnud naq ma ei oska ise vestlust arendada sest ma kardan. Ja sellest üksildusest hakkas mul vaikselt masendus tekkima mille tõttu ma paar korda lõikusin end sest see aitas mind maha rahustada ja see oli tol hetkel nii mõnus. Ma nutsin ja mõtlesin et mind pole kellegile vaja et ma lic jään teistele ette. Aga aastaga ma harjusin ära sellega ja hakkasin Vale seltskonnaga suhtlema mille tõttu ma hakkasin suitsetama ja vahel alkohooli tarbima aga ma sain selle kontrolli alla sest mu ellu tuli üks tore poiss kelle juures ma tunnen et ma pole kasutu ja ma tunnen et keegigi hoolib minust ja ma saan piisavalt palju tähelepanu ja õnneks ma olen tänu sellele poisile lõpetanud lõikumise ja suitsetamise. Eelmine kuu ma sain uue üllatuse nimelt mu muusika õpetaja tuli minu ja mu parima sõbranna juurde ja oli et tal video kus ma ja mu sõbranna ropendavad ja suitsetavad ja kõige haigem see et ta pole videot isegi näidanud ja ma olin selleks ajaks suitsetamise ammu maha jätnud ja kui ma ropendan siis suht vaikselt ja tänu sellele ma olin piisavalt kurb et ma tahtsin endalt elu võtta sest naq ma ei viitsi olla see suur probleem millega kõik tegelevad aga õnneks ma piisavalt hooliv et mul hakkab neist inimestest kahju kes minust hoolivad ja ma ei taha nende elu raskemaks teha. Aga üks küsimus mul on et kuidas inimestega suhelda ja kuidas sõpru leida?
Sellega ma lõpetan sest ma ei taha tervet romaani ka siis kirjata..

Re: Räägin lic oma murest

Inimene112 kirjutas:
10 Aug 2019, 01:59
ma sain ühe halva tegevusega hakkama mis mõjutas mu elu täielikult
Millisega?
Inimene112 kirjutas:
10 Aug 2019, 01:59
Aga üks küsimus mul on et kuidas inimestega suhelda ja kuidas sõpru leida?
Ma ei kujuta ette vana sa oled, 15 maybe. Aga ,et inimestega suhelda peab sul olema nendega ühiseid iseloomu jooni või tegevus.

Mine näuteks trenni kuhugi, hakkad seal vaikselt suhtlema, saa rohkem kokku inimestega ja tehke ühiseid tegevusi. Käi üritustel kus saad tuttavaks teiste inimestega (läbi hetke sõprade)

Kuidas leida sõpru? Raske küsimus. Nad tulevad ise kui ülemine punkt täidetud. Ühega suhtled rohkem ja rohkem ja nii ongi...

Lihtsalt ela ja kõik tuleb!
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Re: Räägin lic oma murest

Tere

Kõigepealt igati õige samm oli jagada muret ning küsida nõu!

Kas ma saan õigesti aru, et Sinu suhe poiss-sõbraga kestab tänaseni ning selles mõttes on Sul kindlus olemas ja pole üksik?

Probleem on selle õpetaja näidatud videos? Kui tõesti oled suitsetamise maha jätnud, siis ma arvan, et ma jätaks selle rahule. Eks õpetajad märkavad nagunii, kuidas Sul läheb ja kuidas käitud. Kui oled muutnud oma tegusid ja käitumist, siis nad märkavad seda.

Kuidas Sul selle sõbrannaga suhtlus on?

Iseenesest sellel soovitusel on jumet tõesti, et kui koolis tunned, et on suhted tuksis, siis mõtle, mida Sulle meeldib teha ning mis tegevus veel oleks see, mis iseloomustaks Sind. Kui tunned, et polegi midagi, siis proovi julgelt midagi. Sellega saad uusi inimesi oma ellu ning tõenäosust saada ellu uusi toredaid inimesi, kellega seovad positiivsed tegevused.

Enesekindlust jääda endaks ning julgust võtta ette midagi uut!
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”