Re: peenise suurus järjekordselt

Keskmine peenis on 13-14 cm. Seega Sul täiesti keskmine. Oleks sellest lühem või pikem, on ka norm. See on natuke nagu pöidla pikkuse võrdlemine vms. Igaühel oma pikkus.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Eks need jutud ole ka kategooriasse "vot mina püüdsin niiiii suure kala". Eks juttude järgi on paljud kõige suuremad kõige paremad, kõige targemad.

Nagu ülevaltpoolt ka näed, 14 cm on täiesti keskmine.

Seega muretsemiseks pole põhjust.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mina olen näiteks 22 ja mul on umbes 11 cm pikk. Aga olen 4 aastat juba neiuga suhtes ja ta väga naudib. Seksi juures saab nautida VÄGA paljusid erinevaid asju ja sügavuse tundmine on vaid üks neist, kusjuures üks kõige mõttetumaid reeglina. Laius loeb veidi rohkem, kuid veel enam loeb seksi asend ja see, et sa temaga arvestad. Neiule ei pruugi seks ise olla väga mõnus, seega peaks küsima, mida tema kõige rohkem naudib. Küsi, palu tal ette näidata, proovi ise järgi teha ja vaata, kuidas ta reageerib. Kui tundub, et talle meeldib, siis jätka. Ja palu tal aus olla, sest kui ta teeskleb mõnu, siis ta jääb ju ise ehtsast mõnust ilma. See kõik nõuab aega ja harjutamist, aga ausalt - riista suurus on kõige ebaolulisem detail seksi juures. Eriti siis, kui sul on normaalse suurusega riist. (Ja 10 cm on juba kindlasti normaalne suurus.)
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”