Õnnelik õnnetu juhtum, mis vajab abi

Mõtlesin, et kui keegi viitsib lugeda ja aidata siis kirjutan ka siia oma loo. Nimelt käime ühe poisiga samas klassis, aasta alguses märkasin, et oi kuidagi vahib ja üritab suhelda(omal algatusel). Nüüd on sellest välja kujunenud väga eriline suhtlemisviis, mulle tundub, et ma meeldin talle. Ta meeldib mulle lausa väga. Nüüd aga on probleem. Me olime klassireisil paar päeva ja seal me suhtlesime ikka palju, naersime ja niisama jalutasime koos. Ühesõnaga poiss on selline, et teised temast eriti lugu ei pea, kuna ta on väga otsekohene ja pahandustega koolis. Samas olen ma ainuke tüdruk klassis, kellega ta suhtleb, kuna vist on teada, et ta ei ole suhtes olnud ega huvitatud unid kellestkist meie klassis/koolis. Me varem ka oleme rääkinud palju, snäpime ja ta isegi on flirtinut. Ma olengi nüüd liiga kurb ja nö tupikus, sest meil on kooli jäänud järgmine nädal 2päeva. Kas ma peaksin mainima enda tundeid, sest mulle tundub, et ma meeldin talle. Või unustan ta ära(ta vb vahetab kooli). Samas oleks see kohutav. Või kas peaksin ta kuhugile kutsuma? Samas palun aidake, kas viimasel koolipäeval talle midagi kinkida nagu shokolaad näiteks?
Äitäh abi eest, ma tõesti ei tea mida teha enam,sest tahaks midagi rohkemat ja ajapuuduse tõttu on liiga kurb.

Re: Õnnelik õnnetu juhtum, mis vajab abi

Kui sa temaga muidu suhtlemise katkestaksid, siis kas sel on vahet, kui ta sinust imekombel tõesti halvemini arvama peaks? Ehk tasub riksida? Öeldakse, et parem võtta risk, et võib ka halvasti minna, kui et kahetsema jäädagi, et mis oleks võinud olla... See võib sind väga kauaks kummitama jääda. Kui kutt aga ütleb, et ei taha suhelda, siis on asi vähemalt selge.

Kuna te aga suhtlesite ja koos aega veetsite ning kõik hästi oli, ei saa ma üldse aru, miks paanitsed ja halvimat ette kujutad. Võta ühendust, küsi, kuidas läheb, paku välja, et võiks ka pärast kooli edasi suhelda ja paku mingi konkreetne asi välja (a la läheks järgmisel neljapäeval jalgrattaga sõitma). Pole mõtet suhtlemise lõppemise tõttu ETTE kurvastada, kui see tegelikult on sinu teha, kas suhtlema jääte.

Kõik on ju tegelikult hästi. Edu!
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”