trennikaaslane lööb külge

tere! mõtlesin teiega oma olukorda jagada, peaks mainima, et see on minu jaoks üpriski naljakas. nimelt sügise paiku tulid 2 minuvanust kutti trenni. ühe tundsin ära, küsisin temalt, et kas ta on G(nimetame teda siin nii). vastus oli jaatav. ütlesin talle ka oma nime. rohkem me ei rääkinud. nii mitu trenni järjest. vahepeal jäi ta mulle jõllitamisega vahele, mõtlesin, et ju siis vaatab, kuidas tegutsen, kuna olen aasta kauem selle alaga tegelenud ning kõvasti osavam. umbes kuu või isegi 2 hiljem tegime juba trenne sees, kuna õues ei kannatanud enam olla. Gle ja tema sõbrale oli lisandunud veel üks nende klassivend, kes on suht selline... ei taha solvata, aga sõna otseses mõttes sitapea. u kuu aega tagasi karjus ta treeningu ajal, kui me olime neljakesi ilma treenerita, et G proovib mind sebida.
vastasin talle pahuralt:"mida sa ajad". paar sekundit hiljem hõikas ta, et ma meeldin Gle, minu tigedat pilku nähes ta ehmatas, ent täpsustas siiski, et G oli talle ise öelnud. Gl hakkas vist piinlik v midagi ja läks sellele tüübile kallale. natukene aega madistasid, ma ei teinud sellest välja, olin liigagi šokeeritud. ma ei osanud seda oodata, samal ajal oli mul ka Gst kahju, sest põhimõtteliselt räägiti ta saladus välja. paar trenni hiljem võtsin klassiõe kaasa, talle hakkas see ala huvi pakkuma. ja alates sellest hetkest ongi maru naljakas olnud. see klassiõde rääkis mulle ükskord pärast trenni, kuidas olevat G mind jõllitanud. no ma rääkisin talle selle n.ö meeldimise avaldamise jutu ära. edasised trennid möödusidki nii, et G jäi mulle ja klassiõele koguaeg mind vahtides vahele, sõbranna andis mulle kuidagi märku (kui mina ei pannud tähele) ning itsitasin omaette. G proovib igasuguste viisidega minu tähelepanu püüda ning särada. see ei õnnestu tal just kõige paremini, pigem teeb marki maha. tema sõber, kes temaga esimesel treeningul kaasas oli, on vägagi tore, selline vaiksem, aga läheb vahel ka G lollustega kaasa. temaga on tore rääkida. ta jääb mind ka vahepeal vaatama, aga ma pigem arvan, et see on G pärast. aa ja klassiõde ilgelt shipib mind Gga. mulle see ei meeldi, kuna G ei paku mulle huvi. pigem tema sõber. aga jah, mul pole mingisugustki välimust ega midagi. kaubanduskeskustes kõndides märkan, et olen kellegi huvialasse sattunud, aga ma ei tee sellest eriti välja. ju siis minu olemuses on midagi, mis meestele/poistele peale läheb. aga jah, selle postituse eesmärk on pigem seda naljakat olukorda teile tutvustada. kui oskate, siis võiksite nõu anda, mida teha.

päikest
hädaldajast hädavares
14N
uued tutvused on alati teretulnud:)

Re: trennikaaslane lööb külge

Vivienne kirjutas:
13 Jaan 2019, 10:23
Ja naljakas paradoks, et tüdrukutele jälle ei meeldi head poisid, vaid hoopis sitapead.. :) (see su G sõber)
ma vbl ei kirjeldanud piisavalt hästi, aga juttu oli kolmest kutist. see sitapea on koos Gga mingid veidrikud. aga kolmas on normaalne ja sõbralik. eelnevalt mainisin ka, et temaga on tore rääkida.

aga ka vastus eelnevale tekstile. ma arvan siis, et ta arvabki, et ma olen temast huvitatud. ma olen loomult abivalmis ja sõbralik, ju siis on sellest omad järeldused teinud. võtan su soovitust kuulda:)
14N
uued tutvused on alati teretulnud:)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”