Miks nii?

Selliseid sarnaseid teemasi on siin mitmeid, aga ma pean ennast lihtsalt tühjaks kirjutama.
Miks on nii, et poisid tahavad ainult tüdrukuid, kes käivad igal nädalavahetusel pidudel, joovad end täis ja on igal peol koos erineva mehega? Samuti meeldivad poistele ainult sellised tšikid, kes väga seltsivad ja ekstraverdid. Miks poisid ei hinda tüdrukutes intelligentsust ja muud seesugust. Miks ei meeldi poistele tüdrukud, kes pidude asemel loeksid hoopis raamatut?
I know, et on erandeid, aga ma ei usu, et kunagi leiaksin sellise kuti endale, kellel oleksid prioriteedid teised, kui kogu aeg peo panemine.

Re: Miks nii?

Vaata kallis laps, see on selle pärast nii, et need meessooesindajad on poisikesed, mitte mehed. Ongi kaks põhjust: tüdrukud, kes aelevad igal peol, on kättesaadavamad, ja teiseks on nendega lõbus, sest nad on julged.

Pean seda taaskord ka selle teema all kirjutama: oled veel liialt noor suhete jaoks. Saad mõned aastad vanemaks, saad aru, et mehed tahavad enda kõrvale justnimelt sinu kirjeldatule vastupidiste omadustega naisi: rahulikke, truusid, koduseid, turvalisi. Kergelt kättesaadavaid ja peoloomadest naisi reaalselt mehed ei hinda, ega need poisikesed samuti mitte. Nendega on lihtsalt lõbus. Aga päriseks tahetakse just intelligentseid naisi. Tea enda väärtust ja siin pole teist võimalustki, et sa kohtud ka ühel päeval samade väärtushinnangutega noormehega. Senikaua on sinu jaoks suhteks lihtsalt liiga vara. Ei ole vaja kiirustada.

Sellega on nii, et sellised tüdrukud lähevad meile peale, kuna nad tunduvad põnevad, nendega ei hakkaks igav. Me ei mõtle selle peale, mida tulevik toob, me elame hetkes, ja hetkes on oluline see, et oleks võimalikult põnev. Kõikidel on omad võlud, mõnel lihtsalt pikajalised, teistel lühikesed kuid see eest suuremad.

Mina küll hindan intelligentsust, aga see ei tähenda, et inimene peaks kohe introvert olema. Raske on ju inimesega suhelda, kui teine midagi ei räägi või kuskil ei käi. Tihti on ka tunne, et vaiksemad neiud kardavad ekstravertidest kutte, mis on ka loogiline, aga kaua sa ikka üritad vihjeid teha, kui teine vastata ei oska/julge.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

127.0.0.1 kirjutas:
15 Jaan 2019, 06:41
boyjoy kirjutas:
15 Jaan 2019, 02:16
Mina küll hindan intelligentsust, aga see ei tähenda, et inimene peaks kohe introvert olema. Raske on ju inimesega suhelda, kui teine midagi ei räägi või kuskil ei käi. Tihti on ka tunne, et vaiksemad neiud kardavad ekstravertidest kutte, mis on ka loogiline, aga kaua sa ikka üritad vihjeid teha, kui teine vastata ei oska/julge.
Introvertsus != häbelikkus/argus
Kuskil käimistel on ka vahe. Üks käib hea meelega klubides ja kontserditel, teine aga eelistab vaiksemaid ja rahulikumaid ettevõtmisi. Rääkimisega on ka nii, et ekstraverdid ei talu vähest juttu aga introverdid taluvad. Kui introvert end teise inimesega mugavalt tunneb, siis ta võib väga palju rääkida.
Nõustun, aga lõpuks selleni jõuda, et mõni introvert rääkima hakkab, võib palju aega võtta, seetõttu on ka raske aru saada mida inimene mõtleb või kas on üldse millestki huvitatud.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
15 Jaan 2019, 02:16
+1
16M
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”