kanep

tere!
olen varasemalt korra kanepit proovinud mis loppes veits halvasti sellesmottes et mul tekkis psühhoos hiljem koju minnes (aasta aega tagasi aga siiski) ja noh.. ema kutsus kiirabi , ise ma mitte muffigi aru ei saanud ma ainult tundsin niii nii head tunnet aga kahjuks loppes see sellega et kiirabi kutsus omakorda politsei ja mind lohistati kaeraudades trepist alla ja siis olin veidi aega jaoskonnas v kuskil idk kus tapswmalt, ma olin kinni seotud ja siis viidi mind haiglasse kus ma sain tukk aega hiljem teafa et olin mitmes osakonnas olnud (nii laste kui taiskasvanute psyh haiglas) ja siis pandi mingid ravimid peale (aripiprazole, zopiklon) ja siis kuidagi juhtus et koolis lampi mingi aeg kordusid moningad asjad ja ma olen siiani vihane et see minuga juhtus, sest seda panid opetajad tahele ja saatsid psühhiaatri juurde kuid ma vahetasin psühhiaatrit kes on parem kuid siiski ikka sama diagnoosi paneb mulle, samas nuud olen tukk aega votnud olanzapine ja kvetiapiini mida pean umb aasta votma. aga ma ei oska midagi oelda, igatahes selliseid asju pole enam juhtunud aga ma ei tunneks et ma oleks kuidagi onnelikum vms... pigem tahaks seda tunnet tagasi mida kanep tekitas. samas ma ei tea enam kust saada ja kuidas mitte "vahele jaada" sest kardan hullemat mis tookord juhtus. mis te arvate sellest?

Re: kanep

Kanepist ei hakka paha, mitte nii nagu sina kirjeldasid. Võib avaldada oma autoriteetset arvamust, et suitsetasid Spaissi(mida eestimaal ekslikult ak-47 kutsutakse)

Olen smogend (riigid,kohad)
Kui on kindel, et kanep, ei juhtu mitte kui midagi.
Hollandi ak-47 on ikka kanep mitte spaiss.
Mis on spaiss? Sünteetiline(tavaline muru) mida pritsitakse mingi pasaga üle, et ta mõjuks.

Näided elust siis :
)üks vend peale korralike mahvi sai ajukahjustuse
)üks sittus keldris püksi olles nagu laip
)roopisid toa täis
)kukkus krampides,oli suremas.
(Kõik erilood,eriinimesed)
SEE ON SPAISS!!!! (Spice aka sünteetiline kanep)

Kuidas smogeda õiget weedi? Lenda hollandi (piletid odavad)
Tunne barõõgat isiklikult
Tunne maaletootjad isiklikukt
Tunne kasvatajat isiklikult
(Võib leida seemneid kraamibsees(kui veab,siis võid kindel olla, produkt on naturaalne)
Võin sellest dessertatsiooni kirjutada 40 lehe peale xD
Priva kui huvi.

Aga ära unusta ka Napls 15'1 (väärteomenetluse seadus) ning karistusseadus 183 ning 184.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Eesti on kergelt väärastunud riik. Kõigile kergelt rohud peale, et nad haigemaks jääks võib olla mõni saab terveks ka. Ega väga ei uurita mis viga..Vasta neile küsimustele. Rohud peale.
Ütle, ei rohtudele, nendes õnne ei leidu. Parem mine veeda iga päev sügav metsas aega kui tahad midagi enda sisse leida.

Kanep😀 on üks ohutu asi.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Tere!

Kui sinu kehale juba üks kord nii mõjus, ei soovitaks küll mingil juhul teist korda proovida. Tundub rumal vaid kogemusest õppida, st saada veel üks halb kogemus, käia haiglas ja tegeleda tagajärgedega, kui saab ka mõistust kasutada ja mitte enam teha. Head enesetunnet võib saavutada ka muud moodi kui oma tervisega niimoodi riskides.

Kallid vastajad, kallis teema autor,palun saa aru, et sa ei tarvitanud KANEPIT vaid spaissi. Minu postitus on siin kõige informatiivsem. Ära usu seda möla kus inimesed ei tea millest nad räägivad.

SPAISSI EI TOHIGI TEHA!!!!

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
11 Nov 2018, 17:18
Kallid vastajad, kallis teema autor,palun saa aru, et sa ei tarvitanud KANEPIT vaid spaissi. Minu postitus on siin kõige informatiivsem. Ära usu seda möla kus inimesed ei tea millest nad räägivad.

SPAISSI EI TOHIGI TEHA!!!!
Kanepit ka ei tohi teha, Eestis vähemalt, just saying. : )

boyjoy kirjutas:
12 Nov 2018, 03:06
Kanepit ka ei tohi teha,
Tohib teha kõike, kui sa vahele ei jää.
boyjoy kirjutas:
Eestis vähemalt,
Eesti inimesed ei ole valmis selleks, et kanep hakkab olema legaalne. Meil on teine mentaliteet. Ja ma isiklikult loodan, et see ei muutu lähima 30a jooksul.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
12 Nov 2018, 06:55
boyjoy kirjutas:
Kanepit ka ei tohi teha,
Tohib teha kõike, kui sa vahele ei jää.
boyjoy kirjutas:
Eestis vähemalt,
Eesti inimesed ei ole valmis selleks, et kanep hakkab olema legaalne. Meil on teine mentaliteet. Ja ma isiklikult loodan, et see ei muutu lähima 30a jooksul.
Mv sa ajad. :D Mingi 20% noori teeb või on teinud kanepit, sõltuvalt asukohast rohkem/vähem. Vastu on ainult mingid nõukapässid, mõned maakad, kes arvavad, et kanepist saad aidsi ning üksikud poliitikud, kes ei julge tunnistada, et nad lihtsalt munadeta.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”