Enesetapp

Tere! Olen 16.aastane tüdruk. Viimasel ajal on mul suureks mureks enesetapu mõtted. Ma püüan koguaeg neist lahti saada aga ei saa. Igapäev lähevad need mõtted aina hullemaks ja hullemaks. Vahest tunnen nagu ma upuks. Äkki on siin keegi, kes mõistab ja oskab kuidagi abistada. Võite mulle kirjutada. Ja ma olen käinud ka psühholoogi juures aga sellest polnud abi. :(

Re: Enesetapp

Vajan nõu kirjutas:
05 Okt 2018, 15:52
Tere! Olen 16.aastane tüdruk. Viimasel ajal on mul suureks mureks enesetapu mõtted. Ma püüan koguaeg neist lahti saada aga ei saa. Igapäev lähevad need mõtted aina hullemaks ja hullemaks. Vahest tunnen nagu ma upuks. Äkki on siin keegi, kes mõistab ja oskab kuidagi abistada. Võite mulle kirjutada. Ja ma olen käinud ka psühholoogi juures aga sellest polnud abi. :(
Tere! Teil on see mõte lihtsalt peas kinni.Käige sõpradega väljas,tegelege mingi spordialaga,lugege romaane ja pöörake rohkem tähelepanu igapäevastele rutiinidele. Sa ei ole ainuke kes 16 aastaselt enesetapule mõtleb. Ilmselt hakkas puberteedi aeg ning iga inimene elab seda erinevalt läbi.

Ilmselt on asi kindlasti tähelepanu väärt. Olen isegi seda uppumise tunnet ja mõtteid tundnud. Oleks ju palju parem mitte olla. Saaks sellest rõvedast tundest lahti, mis tundub nagu uppumine. Aga tähtis on mitte alla anda. Räägi mõne sõbraga, kui mitte vanematega. Kui sõber ei ole kõige lähedasem aga on näiteks sarnase kogemusega või väga mõistev on ta suureks abiks. Minu puhul aitas.

Ykssarvik kirjutas:
07 Okt 2018, 22:43
Ilmselt on asi kindlasti tähelepanu väärt. Olen isegi seda uppumise tunnet ja mõtteid tundnud. Oleks ju palju parem mitte olla. Saaks sellest rõvedast tundest lahti, mis tundub nagu uppumine. Aga tähtis on mitte alla anda. Räägi mõne sõbraga, kui mitte vanematega. Kui sõber ei ole kõige lähedasem aga on näiteks sarnase kogemusega või väga mõistev on ta suureks abiks. Minu puhul aitas.
Kirjuta mulle kui soovid sellest rääkida.

Mõnele siin vastuseks... Alati ei ole asi tähelepanuvajaduses...
Oli ka endal sõber, kellel oli kõik hästi, aga lihtsalt ei soovinud elada ja poos end üles... Raske uskuda aga nii see on.
Milleks vaja teha nõmedaid järeldus???

Kallis inimene, kas sinu elul on ikka kõik hästi? Või lihtsalt soov teha seda? Mõtle kuidas, saaksid oma elu paremaks teha.
Kui väga soovid, siis võid mulle ka sõnumi saata ja saame privaatselt suhelda :)
Aitaksin sind meeleldi, kui kuidagi võimalik :)
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”