parim sõber

hei! tahan huvi pärast küsida, et missugune on teie parim sõber/sõbranna?

teen siis ise algust. minu parim sõbranna on mu sugulane, me saame väga hästi läbi, ta on hästi hooliv ja toetav. räägime teineteisele oma muresid ning aitame üksteist. koos saab palju nalja. kahjuks elame eesti erinevates otstes ja ei kohtu eriti tihti.

vb on selline postitus juba olemas, aga kiiresti otsides ei leidnud.

päikest
hädavares

Re: parim sõber

Minu parim sõbranna on mu klassiõde. Ta oskab mu tuju tõsta (ja usun, et minagi oskan ta tuju tõsta, sest mu naljade peale ta naerab küll 😄, alati kui näen teda, siis olen ma rõõmus), ta on lahke, abivalmis, ta on julgustav, toetav, oskab mulle nõu anda. Oma parima sõbrannaga saan rääkida kõigest, tunnen ennast temaga suheldes vabalt. Kui veedan aega koos oma parima sõbrannaga, siis aeg lihtslalt lendab nii kiirelt.
💚💜💚💜

boyjoy kirjutas:
Seleen kirjutas:
16 Sept 2018, 23:02
mis poest endale parimat sõpra saab osta :S
maximast saab kõike

edit: va eestikeelset teenindamist

Ei soovita maximat, turul saad katsuda,vaadata,proovida ning hinda kaubelda.

Aga üldiselt, Parim sõber,sõber,tuttav,semu, mis iganes on väga laialivalguv mõiste. Kunagi kui jobikas olin, kodurajoonis räägiti ala "parimad sõbrad on alati peded". Vast sp seda ei kasutagi.
P.S Vastan privas.

Tiitlite andmist eriti vajalikuks ei pea, aga kui sisuliselt rääkida, siis põhiline, milline on:
- hea süda, empaatiline;
- ei tegele häirivate rõvedustega nagu nt suitsetamine;
- saab palju nalja, hulk ühiseid teemasid, mille üle nalja teha, sarnased huvid (ja palju erinevaid ka);
- usaldusväärne, aus, peab kokkulepetest kinni;
- võrdne suhtlemine, ideede ja suhtlemiste pakkumine, ei teki pealekäimise tunnet kummaltki poolt, pigem just kiire kinnihaaramine ideedest, mitte edasilükkamine või vabandused;
- ei häma ega igno, pigem ütleb otse, kui ei taha modagi teha või millestki rääkida või üldse suhelda. Aga see vist ongi seesama ausus, mille eespool juba kirjutasin.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”