mida teha?

Tere!

on selline asi et sain lõpuks oma crushiga raakida ja ta ise leidis mind yhes tutvumisappis ules kuigi ma teda varem nagin seal ja hakkas kirjutama ja nuud raagime fbs juba paar paeva aga ma ehmusin kui ta utles et tahaks et sa oleks mu fuckbuddy. ja siis et ma imeks tal jne.. et mdea muidu saadab sydameid ja musi smaile ka et mis see siis tahendab? mul on juba kooli ajast (kaisime samas koolis) tugevad tunded ta vastu ja tahaks teda endale taiega aga ma ei saa temast aru. kas ma meeldin talle voi mitte? ma tahaks temaga suhtes olla ja ehk siis ta saaks ka mida ta tahab ehk siis minuga voodisse minna vms aga kuidas ma sellest marku annaks? ja ma ei tahaks kindlasti lampi midagi temaga teha vaid ma tahan et ta oleks mu poiss ja siis alles voib seda teha..

Re: mida teha?

Sa oled välimuselt atraktiivne tema jaoks, kui ta just selle mainega pole, et paneb kõike mida saab. Siis pole sa tema jaoks mitte midagi. Ja see fuckbuddy jutt on suusoojaks, ilmselt ei sa saa ka selleks.
Saada tüüp kadakas* ja neela crush alla. Siis on sinu võit xD usu mind.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Re: mida teha?

Ei ole seal mingit meeldimist, saab aru lihtsalt, et sinult võib lihtsalt seksi saada, kuna temast nii vaimustuses oled. Soovitan ka suhtlemine pigem lõpetada ja aeg aitab üle saada, nagu eespoolgi öeldi, siis sellega võidad igal juhul. Kui hakkad katsetama, proovima, lootma, saad tõenäoliselt vaid haiget.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”