mure tampoonidega

Mul hakkasid hiljuti päevad ja kuna ma tegelen spordialaga, kus tuleks tampooni kasutada päevade ajal, siis üritasin kohe tampooni sisestada. See oli täiesti võimatu. Alguses mõtlesin, et äkki on vale auk, siis googeldasin selle kohta natuke, aga vale auk see kindlasti ei olnud. Proovisin siis hiljem uuesti, aga täiesti lootusetult. Kas see on normaalne et ma tampooni sisse ei saa ja kas üldse tasub tampoonidega nii vara alustada?

Re: mure tampoonidega

huviline123456789 kirjutas:
08 Sept 2018, 23:18
Mul hakkasid hiljuti päevad ja kuna ma tegelen spordialaga, kus tuleks tampooni kasutada päevade ajal, siis üritasin kohe tampooni sisestada. See oli täiesti võimatu. Alguses mõtlesin, et äkki on vale auk, siis googeldasin selle kohta natuke, aga vale auk see kindlasti ei olnud. Proovisin siis hiljem uuesti, aga täiesti lootusetult. Kas see on normaalne et ma tampooni sisse ei saa ja kas üldse tasub tampoonidega nii vara alustada?

See on täiesti normaalne. Mul oli ka algul see probleem. Alustasin kui olin 13. Proovi kasutada kõige väiksemat (mini) suurust. Kui soovid siis aplikaatoriga. Lõdvestu ja püüa uuesti sisse lükata. Ära lükka päris otse üles, vaid natuke suunaga taha selja poole. Kui kohe alguses välja ei tule, proovi mõne aja pärast uuesti. Jõudu!

Re: mure tampoonidega

“mini” versioon on ju hea mõte kuni saad aru et see mini ei hoia mitte midagi ja seda peab iga 10 min tagant vahetama :D
soovitaks aplikaatoriga alustuseks, siis saab ise rohkem aru sellest süsteemist ja ei pea ise surkima hakkama, nendega ära harjud siis soovitaks ilma proovida
kõik on sodi
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”