Pillid ja vahekord

#1
03.09.2018
Tere ! Küsimus selline/mure. Olen kasutanud Jeanine pilli nüüdseks pea kaks kuud. Esimesel kuul jäi kolmandal nädalal üks pill võtmata ning võtsin järgmise päeva õhtul siis 2 tükki sisse ning 7päevast pausi ei teinud ning alustasin kohe teise lehega. Nüüd saab teien leht läbi ja homme viimane pill. Küsimus selline, et kui olin eile vahekorras või näiteks täna ning homme tuleb paus sisse siis kas rasestumis risk on ikka ? Tsükkel hetkel täiesti sassis ning juba üle kuu on määrinud ja veritsus olnud seega ma ei tea kuidas 7 päevane paus mõjub. Kui näiteks selle 7 päevase pausi ajal ei ole veritsust ega midagi ning olen vahekorras siis kas võimalik rasestuda ? Vabandust kui rumal küsimus aga pigem ikka küsida.

Re: Pillid ja vahekord

#4
No, mis vastus sind rahuldab siis? Ütlesin ju ära, et rasestumisvõimalus on olemas. Ära seksi kui sa lastefoorumist idiootseid küsimusi küsima pead. Loe oma infoleht läbi ja kui on mingi suurem mure, siis kontakteeru arstiga. Hetkel ei saa sulle rasestumisprotsenti öelda isegi kuningas Savisaar ise.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Re: Pillid ja vahekord

#5
Väljatõmbamine on põhimõteliselt samahea kui need pillid ja kondoom.(mõni % erineb) Nii ,et pigem Naine, vali mehi kes oskavad, mitte lodrisid kelle pärast pead oma organismi mingi pillidega tapma.

Spiraaliga võid ka rasestuda.
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy

Re: Pillid ja vahekord

#7
Naine22 kirjutas:
05 Sept 2018, 15:25
Oi sinu vastus mind ei rahulda. Kui sa kysimusest loed siis infoleht on läbi loetud ning vastavalt toiminud. Kui sul midagi tarka pole vastata siis ära tühja tõmble. Foorumid selleks ongi, et kysimusi kysida olgugi kui loll on.
Foorum ei ole selleks, et küsida küsimusi, mille vastust keegi teada ei saa.


Ainuke mida sa siit kuulda saad, on see, et risk on olemas, aga tõenäosus on väike, muud midagi. Ma ikka ei mõista mida sa saada tahad. :D
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Re: Pillid ja vahekord

#9
see on igatpidi nii vale et ma ei teagi kust alustada
tänapäeva kõige tõhusam meetod? palun viidet allikale, mis nii sulle väidab xd
hüva, eks siis sina tõmba oma tillernips välja, aga kui su plika pre-cum’ist (eelsperma, mis on võimeline rasestama) rasedaks jääb siis mul on sellest lapsest (sitax) kahju, et tal on selline isa, kes soovitab teistele pull-out meetodit :D
everyone's gonna die and no one's gonna remember you
Vasta

Mine “Rasedus ja rasedusest hoidumine”