Ei taha enam elada

Tere! Ma igapäev olen päeval rõõmus ja järsku muutub kõik. Ma vaatan peeglisse ja tunnen, et olen paks. Ma olen 12. Ma arenen kehaga teistest kiiremini ja kardan, et hakatakse kiusama. Ma kardan ka, et olen lesbi. See võib veider tunduda aga jh. Ykski tydruk ei meeldi aga jh. Enesetappu ma tean et ei suuda teha. Ma tean, et see kôik kaasneb puberteedi eaga jne aga ma ei tea mida teha. Ma lihtsalt ei saa aru enda elumõttest. Ma üritan rõõmus olla aga see on raske. Ma lihtsalt ei oska enam midagi teha. Kõige rohkem kardan seda et olen lesbi. Ma ei taha olla lesbi. Mul ei ole nende vastu midagi aga ikkagi. MA EI TAHA!!! Ma tunnen et olen paks aga tean et ei ole vga. Aga palun aidake. Ärge öelge mine mingi arsti v millegi juurde sest seda ma ei taha jne. Hinded on mul korras ja söön ka ei nälgi jne

Re: Ei taha enam elada

Hatemyself kirjutas:
11 Aug 2018, 21:27
Ma arenen kehaga teistest kiiremini ja kardan, et hakatakse kiusama.
Need, kes sind kiusama hakkavad on ise rumalad või võivad olla lihsalt kadedad, et sa neist arenguga ees vms. Kiusajad leiavad alati põhjuseid, mille pärast kedagi kiusata, nad kiusavad kasvõi sellepärast, et sa ei käitu/ei ole nagu teised (ei ole nagu kiusajad)/oled erinevam. Kiusajatest ei tasu välja teha. Neil endal võib mingi probleem olla või lihtsalt tahavad näidata, et nad omaarust lahedad kui teisi kiusavad jne. Kui sa kiusajatest välja ei tee, tüdinevad kiusamisest ja võivad su rahule jätta.
💚💜💚💜

Hatemyself kirjutas:
Ma vaatan peeglisse ja tunnen, et olen paks. kardan, et hakatakse kiusama. MA EI TAHA!!! Ma tunnen et olen paks aga tean et ei ole vga. Aga palun aidake.
Tee nii kui igakord peeglisse vaatad siis ütle näiteks endale: "ma olen ilus", "ma näen kena välja", "ma olen imeline". Alguses on seda raske endale öelda, kuid ajapikku hakkad ennast uskuma. Võid ka teha nii, et näiteks ütled: "Mul on ilusad jalad", ütled seni kuni ennast uskuma hakkad, et sul ilusad jalad, siis võtad ette järgmise kehaosa ja siis jälle järgmise ja järgmise, nt ütled, et "mul ilus kõht", "mul ilusad silmad", "mul ilusad juuksed"
jne, ütled endale neid lauseid kuni endaga täitsa rahul oled.

Hoolitse oma tervise eest hästi (liigu piisavalt, toitu tervislikult). Kui sul on hea tervis, näed sa välja selline, nagu sa välja nägema peaksidki.
💚💜💚💜

sa oled 12, kasva veidi, ma ei saanud sittagi su jutust aru

sa arvad et sa paks aga arvad et tegelt ei ole
sa arvad et sa lesbi aga tüdrukud ei meeldi
raske rõõmus olla? mis takistab?
siis lampi et enesetappu ei suuda teha
mis põhjusel sa peaks end ära tapma, sest arvad et lesbi oled? ohjumal
ja kasutajanimi on hatemyself

kuule, kogu oma mõtteid nüüd veits, tule siia vähe selgemalt väljendatud probleemiga, mõtesta lahti mida sa meilt ootad ja siis tule kirjuta uuesti oma murest. ja enesetapp ei ole asi millega nalja teha või trollida, niiet sellega pole mõtet tähelepanu otsida.
kõik on sodi

Hatemyself kirjutas:
Ma lihtsalt ei saa aru enda elumõttest. Ma üritan rõõmus olla aga see on raske. Ma lihtsalt ei oska enam midagi teha.
Näiteks kui sead endale eesmärke ning püüdled nende poole, siis su elu ongi mõtestatud. Elu mõte on kõige lihtsamalt öeldes elu elamine, elu mõte on elust rõõmu tunda, elu mõte on olla õnnelik, elu mõte on ... (igaühe jaoks erinevalt mõtestatud). Parem on leida mõte oma elule, mitte taga ajada elu mõtet, tuleb anda oma elule mõtte (nt tegeleda sellega, mis sulle rõõmu pakub).
Elu on antud elamiseks!
💚💜💚💜

Erxike1 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:26
Joomine teeb kõik paremaks kui koguaeg juua;)
Alkoholi tarbimise mõju:
Ajule – Alkohol häirib aju funktsionaalsust, mis võivad väljenduda käitumise ja tujude muutlikkuses, selgelt mõtlemise võimetuses ning liikumis- ja koordinatsioonihäiretes.
Südamele – Alkoholi tarbimine kahjustab südant ning võib viia arütmia, südameataki, kõrge vererõhu ja kardiomüpaatia ehk südamelihaskesta haigusteni.
Maksale – Alkoholi liigtarbimine on maksale väga koormav ja põhjustab maksa rasvumist, maksarakkude põletikku ehk hepatiiti ja pöördumatut maksakahjustust
Pankreasele – Alkoholi tarbides hakkab pankreas tootma toksilisi aineid, mis võivad põhustada pankreatiiti ehk kõhunäärme põletikku, mille tagajärjel jääb seedimine häirituks.
Immuunsüsteemile – Alkohol nõrgestab me immuunsust ja seeläbi ka organismi, tehes meid palju vastuvõtlikumaks haigustele. 
Vähk – Liigne alkoholi tarbimine põhjustab suuõõne-, kõri-, maksa- ja rinnavähki.

Vaata lisaks:
http://noored.alkoinfo.ee
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:32
Erxike1 kirjutas:
Alkoholi tarbimise mõju:
Ajule – Alkohol häirib aju funktsionaalsust, mis võivad väljenduda käitumise ja tujude muutlikkuses, selgelt mõtlemise võimetuses ning liikumis- ja koordinatsioonihäiretes.
Südamele – Alkoholi tarbimine kahjustab südant ning võib viia arütmia, südameataki, kõrge vererõhu ja kardiomüpaatia ehk südamelihaskesta haigusteni.
Maksale – Alkoholi liigtarbimine on maksale väga koormav ja põhjustab maksa rasvumist, maksarakkude põletikku ehk hepatiiti ja pöördumatut maksakahjustust
Pankreasele – Alkoholi tarbides hakkab pankreas tootma toksilisi aineid, mis võivad põhustada pankreatiiti ehk kõhunäärme põletikku, mille tagajärjel jääb seedimine häirituks.
Immuunsüsteemile – Alkohol nõrgestab me immuunsust ja seeläbi ka organismi, tehes meid palju vastuvõtlikumaks haigustele. 
Vähk – Liigne alkoholi tarbimine põhjustab suuõõne-, kõri-, maksa- ja rinnavähki.

Vaata lisaks:
Kui alkohol ei kahjustaks kuidagi siis keegi seda ei tarbikski, sa ei pea oma "tarkusi" jagama.

Erxike1 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:34
mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:32
Erxike1 kirjutas:
Alkoholi tarbimise mõju:

Vaata lisaks:
Kui alkohol ei kahjustaks kuidagi siis keegi seda ei tarbikski, sa ei pea oma "tarkusi" jagama.
Alkoholi juuakse selleks, et pähe hakkab muidu seda ei joodaks
Viimati muutis mery17, 12 Aug 2018, 00:39, muudetud 1 kord kokku.
💚💜💚💜

Erxike1 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:40
mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:38
Pablo Escobar kirjutas:
12 Aug 2018, 00:24

Oleneb inimesest.
Alkohol pole alaealistele
Ja kui 18 saad siis maagiliselt on kõik justkui lubatud ja miski ei riku enam tervist? Lol
Seaduse järgi jah 18 aastaselt võib juua, aga alkohol pole kellegile mitte kunagi hea (nt alkoholi liigtarbimine võib viia mürgituseni).
Ohtlikum juua alkoholi alaealisena ja noore täiskasvanuna.
Inimese aju areng kestab ka varajastes kahekümnendates, sagedane alkoholi joomine mõjutab intellektuaalseid võimeid. 
Mida nooremana alustatakse alkoholi tarbimist, seda suurem on tõenäosus sõltuvuse tekkeks vanemas eas.
Alkoholi joomine teismelisena võib mõjutada sinu igapäevaelu — näiteks halvad hinded ja koolist puudumine, ebakõlad õpetajate, vanemate ja sõpradega, keskendumisraskused tunnis jne.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:48
Erxike1 kirjutas:
mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:38

Alkohol pole alaealistele
Ja kui 18 saad siis maagiliselt on kõik justkui lubatud ja miski ei riku enam tervist? Lol
Seaduse järgi jah 18 aastaselt võib juua, aga alkohol pole kellegile mitte kunagi hea (nt alkoholi liigtarbimine võib viia mürgituseni).
Inimese aju areng kestab ka varajastes kahekümnendates, sagedane alkoholi joomine mõjutab intellektuaalseid võimeid. 
Mida nooremana alustatakse alkoholi tarbimist, seda suurem on tõenäosus sõltuvuse tekkeks vanemas eas.
Alkoholi joomine teismelisena võib mõjutada sinu igapäevaelu — näiteks halvad hinded ja koolist puudumine, ebakõlad õpetajate, vanemate ja sõpradega, keskendumisraskused tunnis jne.
+liigne targutamine
Kui sa muidugi aru saad, see pole nii keeruline.
16M

Pablo Escobar kirjutas:
12 Aug 2018, 00:51
mery17 kirjutas:
Erxike1 kirjutas:

+liigne targutamine
Alkoholi joomine sind lahedaks ei tee
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:54
Pablo Escobar kirjutas:
12 Aug 2018, 00:51
mery17 kirjutas:

+liigne targutamine
Alkoholi joomine sind lahedaks ei tee
Vist ikka on keeruline.
16M

Hatemyself kirjutas:
12 Aug 2018, 00:28
Üks pôhjus ka miks vahest kurb kuna mu suguvôsast yhed inimesed joovad ja seda on raske jãlgida, kuidas mu ema rabab tööd ja teised lihtsalt joovad. Ning et alkohool pole mitte mingi lahendus
Sa saad ainult oma sugulastega rääkida, kes joovad, kuidas nende joomine sind mõjutab, aga nad peavad tahtma ise ennast muuta.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 01:02
Hatemyself kirjutas:
Üks pôhjus ka miks vahest kurb kuna mu suguvôsast yhed inimesed joovad ja seda on raske jãlgida, kuidas mu ema rabab tööd ja teised lihtsalt joovad. Ning et alkohool pole mitte mingi lahendus
Sa saad ainult oma sugulastega rääkida, kes joovad, kuidas nende joomine sind mõjutab, aga nad peavad tahtma ise ennast muuta.
Inimesed ei hakka ennast muutma kellegi käsu peale, eriti kui see käskija mingi tatikas juhtub olema. Täiskasvanud inimesed lihtsalt nii toimivadki.
Enda kogemusest tean, et vanematele joomist ette heites lubati mind kodust välja visata ja sellest palju ka puudu ei jäänud.

mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 01:05
Öökull14 kirjutas:
12 Aug 2018, 01:00
mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 00:57

Nt kui täis peaga teed lollusi, lased ennast täis, oksendad- see küll lahe pole.
Kas sa vait ka jääd ükskord?
Jään ehk siis vait kui alkot ei propageerita, eriti alaealiste seas.😁
Ega nad päriselt seda ei mõelnud..
Isegi kui mõtlesid, siis ega sina sinna midagi parata ei saa

Hatemyself kirjutas:
Kui su osa sugulasi ennast aeg-ajalt täis joovad, pole nad veel alkohoolikud, aga kui neil on haiglane vajadus alkoholi järele siis nad sõltlased/alkohoolikud.

Sa võid oma tunnetest,kuidas sugulaste joomine sind mõjutab rääkida siis mõnele usaldusväärsele/mõistvale täiskasvanule.
💚💜💚💜

Hatemyself kirjutas:
Üks pôhjus ka miks vahest kurb kuna mu suguvôsast yhed inimesed joovad ja seda on raske jãlgida, kuidas mu ema rabab tööd ja teised lihtsalt joovad.
Kas su need osa inimesi su suguvõsast ostavad endale alkoholi ema teenitud raha eest? Kui jah, siis selline käitumine pole õige, tuleb neile see selgeks teha, et ostku oma raha eest.
Kui ostavad enda teenitud raha eest, siis pole probleemi.
Kui su sugulased muutuvad joomise tagajärel agressiivseks/vägivaldseks, neil sõltuvus, siis see on probleem.
💚💜💚💜

nüüd ma sain küll silmavähi
Erxike1 kirjutas: Need kõik halvad mõjud mida sa nimetasid, olid mul juba enne seda kui ma teadsin üldse mis alkohol on :D
+1
alkoholi ei ole mõeldud siin sellega et jube lahe olla, sest jah ta lahedaks ei tee
unustad kogu oma sita, mida mõned kutsuvad eluks, väheseks ajaks ära ja kuni see pole kujunenud sõltuvuseks siis kõik suht tiptop, kuigi deprekas inimestel on rohkem tõenäosust sõltuvusse jääda
teemaautoril vaevalt deprekas, lihtsalt vähe tähelepanu kodus saanud ja sellepärast natuke õnnetu
kõik on sodi

Pablo Escobar kirjutas:
12 Aug 2018, 01:01
mery17 kirjutas:
Pablo Escobar kirjutas:
12 Aug 2018, 00:56

Vist ikka on keeruline.
Nt kui täis peaga teed lollusi, lased ennast täis, oksendad- see küll lahe pole.
Väga keeruline tundub olevat sinu jaoks.
Pole miskit keerulist😜

Aju ei saa lõplikult küpseks umbes enne 25. eluaastat.

Ajukoore eesmine osa (otsmikusagar ehk frontaalsagar) näiteks mängib olulist rolli igapäevases toimetulekus, see ajuosa kontrollib keskendumist, motivatsiooni, enesekontrolli, lühiajalist ja pikaajalist planeerimist, mälu ja otsustamist.

Mida nooremalt sõltuvusaineid (nt alkoholi) tarvitama hakata, seda suurema tõenäosusega ei arene otsmikusagara poolt juhitud protsessid täielikult välja. 

(Kordan veelkord)
Alkoholi joomine noorena mõjutab seda, milliseks aju areneb ja kui vastuvõtlik on see tulevikus erinevatele sõltuvustele
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 14:12
Pablo Escobar kirjutas:
mery17 kirjutas:

Pole miskit keerulist😜

Ajukoore eesmine osa (otsmikusagar ehk frontaalsagar) näiteks mängib olulist rolli igapäevases toimetulekus, see ajuosa kontrollib keskendumist, motivatsiooni, enesekontrolli, lühiajalist ja pikaajalist planeerimist, mälu ja otsustamist.

Mida nooremalt sõltuvusaineid (nt alkoholi) tarvitama hakata, seda suurema tõenäosusega ei arene otsmikusagara poolt juhitud protsessid täielikult välja. 

(Kordan veelkord)
Alkoholi joomine noorena mõjutab seda, milliseks aju areneb ja kui vastuvõtlik on see tulevikus erinevatele sõltuvustele
Kallis inimene. Kas sa tõesti arvad, et ma annan 12 aastasele nõuks seda, et ta jooks ära kasti õlut ja kasti viina? Kui see tõesti nii on siis mine arene kuskil. Võiksid minna veel kuhugi väitlusringi, seal saad näidata kõigile kui "Tark" sa oled.
16M

Pablo Escobar kirjutas:
12 Aug 2018, 15:17
mery17 kirjutas:
12 Aug 2018, 14:12
Pablo Escobar kirjutas:

Pole miskit keerulist😜

(Kordan veelkord)
Kallis inimene. Kas sa tõesti arvad, et ma annan 12 aastasele nõuks seda, et ta jooks ära kasti õlut ja kasti viina? Kui see tõesti nii on siis mine arene kuskil. Võiksid minna veel kuhugi väitlusringi, seal saad näidata kõigile kui "Tark" sa oled.
Keegi teine võib su nalja soovitusena võtta (nt alla 12aastased), kes seda teemat loevad.
💚💜💚💜

Erxike1 kirjutas:
12 Aug 2018, 16:07
Jah, ja see 12-aastane kindlasti saab alkoholi oma huultelt kaugemale eks, eriti kui ta kõige kangem jook enne seda on olnud Kellukese limonaad. Sa nüüd mõtle ka natuke, nii noor laps ei hakka üksinda lampi jooma ju.
näiteks 2 õpilast 3-st 5. klassis pole kunagi alkoholi proovinud, aga 1 õpilane 3-st 5. klassis siiski on- statistiliselt.
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Enesetapp”