palun abi

tere! esimesed päevad algasid 9. augustil. mul pole valu, krampe ega muud sellist, aga mul tuleb niinii palju verd ja see on nii rõve. ma ei saa ilusti magada (lekib) ja ma pean iga vähese aja tagant wc-s käima. ma ei jaksa niimoodi 3-7 päeva

kas ma saaksin kuidagi teha nii, et päevade ajal tuleks palju vähem verd? mis te arvaksite pillist?

Re: palun abi

Mina vajan ka abi. Eelmise aasta oktoobris hakkasid päevad. Novembris ja Jaanuaris olid. 15-20 jaanuar kestsid ja kuni tänaseni ei ole päevi, mida teha? Kool keeras nii magamis, söömis ja kehakaalu pekki. Emale ei julge öelda, sest nii kaua on möödas. Pidevalt tunnen kõhus valu, aga ei midagi. Kellegi käest ei julge küsida :( Palun aidake. Olen 14 aastane(2 nädalat tagasi sain) kaalun 63 kg ja olen 156 cm pikk

Mammu04 kirjutas:
17 Aug 2018, 00:31
Mina vajan ka abi. Eelmise aasta oktoobris hakkasid päevad. Novembris ja Jaanuaris olid. 15-20 jaanuar kestsid ja kuni tänaseni ei ole päevi, mida teha? Kool keeras nii magamis, söömis ja kehakaalu pekki. Emale ei julge öelda, sest nii kaua on möödas. Pidevalt tunnen kõhus valu, aga ei midagi. Kellegi käest ei julge küsida :( Palun aidake. Olen 14 aastane(2 nädalat tagasi sain) kaalun 63 kg ja olen 156 cm pikk
http://m.naistekas.delfi.ee/article.php?id=57286714
Päevad võivad veel ära jääda näiteks stressist, kiirest kaalu tõusust ja kiirest kaalu langusest.
Oma murest räägi oma emale, ta on ikkagi su ema.
💚💜💚💜

Arsti juurde minema.
Mul oli mingi aeg ebanormaalsed päevad ja siis kirjutati mulle välja küll mingid tabletid. Polnud mingid pillid. Kahjuks ei mäleta seda enam mis nende täpsem mõju oli.
Aga kuna sul alles hakkasid päevad siis on kõik alles uus.
Pead paremad sidemed siis ostma. On olemas pikki, pakse, tiibadega ja tiibadeta. Igale tüübile. Ja vaata et sul oleks õiged aluspüksid jalas!
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”