Nädalavahetus JA USSID

Hey 🤗
Mul on siis need valged ussid pärakus..
Jah need sügelevad.NII ET MA EI SAA MAGADA.Ärkasin täna keset ööd ülesse sest sügeles niiii HULLULT käisin külma dušši all pesin pepu puhtaks shampooni ja veega.Vahetasin aluspesu sammuti.Ema on ussidest teadlik!! Kuna ise avastasin alles eile rääkisin emale kohe!! Ema ütles etse läheb üle kui süüa küüslauku jne. Aga meil küüslaauku kodus pole .. siis söön rohke sibulaga saija.Arstile saame alles esmaspäeval ja täna on LAUPÄEV -_- kuidas ma need ööd üle elan? Ma ei saa igaöö käija külma duššiall (Kuigi see aitab) Ja aluspesu vahetada.Lugesin netis et pepu sügeleb sest emased munemvad mingi 10 000 muna aga MIKS MIKS? seeonii ebamugav ..Keegi ei saa sellest tundest aru enne kui seda ise omal nahal tundnud.SOOVITAGE MIS VEEL AITAKS? SIBULA VIIL ÖLIGA KOKKU TEHTUD PEPU AUKU?
Olen 13 aastane tüdruku tirts 🙂😜

Re: Nädalavahetus JA USSID

Aitavad ka kõrvitsaseemned. Hea on neid pärast seda, kui võtsid usside vastu tablette, süüa mingi aeg. Mul aitas kannatada sügelust see, kui ma käsitsi võtsin neid duši all välja nii palju, kui sain. Jah, see on üsna ebamugav ja rõve, aga aitas. Ma ise ei ole kordagi usside pärast arsti juures käinud. Helistasin ainult ja küsisin retsepti.

Re: Nädalavahetus JA USSID

Pastel kirjutas:
11 Aug 2018, 10:21
Aitavad ka kõrvitsaseemned. Hea on neid pärast seda, kui võtsid usside vastu tablette, süüa mingi aeg. Mul aitas kannatada sügelust see, kui ma käsitsi võtsin neid duši all välja nii palju, kui sain. Jah, see on üsna ebamugav ja rõve, aga aitas. Ma ise ei ole kordagi usside pärast arsti juures käinud. Helistasin ainult ja küsisin retsepti.
Jah aga nad on nii tillukesed kuidas ma neid välja võtma peaks? Torkan näpud pepusse ja lasen minna?
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”