Tema

(siit tuleb siuke hästi basic õhkamine sest miks mitte eksju. feel free to scroll. also yes i understand et nothing serious pigem, aga teas vahel võib niimoodi ka)
Kaks aastat tagasi nägin sind esimest korda. Laagris. Su imearmas nägu ja hääl võlus mind koheselt. Sa ei pannud mind tähele ja ei pane siiani. Ma vaatasin sind jalgpalli mängimas su oma tiimis kaitsja kohalt. Sa olid nii rõõmus kui võitsid.. Mu süda hüppas iga kord, kui naeratasid. Või tegelikult kasvõi hingasid.
Ja siis oli aeg lahkuda. Ma sain sind kaks korda kallistada. See tunne on mul igaveseks meeles.
Aasta hiljem, samal ajal ja samas kohas nägin sind jälle... See üks nädal, mil sain sind vaadata ja tasakesi armastada. Sa oled staar ja suhtled kõigiga, oled alati asja keskel. Ma proovin ka, ent alles harjun selle mõttega. Sa oled kergelt perv, just vanemate tüdrukutega. Aga sa oled ikka armas. Ma rääkisin sinuga päris palju ja sa kiusasid veidi mind ja mu sõbrannat. Ja ma armastasin sellest iga hetke. Ma ajasin su naerma. Ja ma armastasin sellest iga hetke.
Ja nüüd ootan taas aasta. Et sind näha. Terve nädal.
Ent see aasta tuleb huvitav, sest meid seob pisike pinky promise, et see kord sa tuled meie tuppa külla. Ja ma juba ootan.

(also ma lõpetan siis 7. kl ja tema 9.kl seega getting interesting. jk.

not.)
pea püsti ja edasi!

Re: Tema

Tore jutt. Ma ei pidanudki scrollima. Aga mind huvitab mis mõttes ta perv on?
Head nahka siit ei tule aga lõbus saab sul kindlasti olema. Võib lõppeda pisaratega. Mõnikord..mõnikord tüübid ei näe häid asju..aga tihtipeale nad pööravad oma huvi vaid huvitava objekti vastu.
Ole huvitav ja ole sina ise. Ja ma ei soovita teha miskit xD mida su kõhtutunne ütleb et ära tee aga süda karjub teeme teeme mul on vaja.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”