Oleks mu võimalust?

Terekest!

Igatahes ma olen alles 11. Ma olen umbes 2 kuud ja natuke peale iseseisvalt kodus iluvõimlemisega tegelenud (oskan erinevaid trikke jne) Ma sooviks hakkata käima päris iluvõimlemise trennis. Oleks mul potentsiaali?

Minu ainukeseks probleemiks on see, et mu kaks klassiõde käivad iluvõimlemised ja nad on ürpiski upsakad vn. Nii, et ma kardan et nad hakkavad naerma kui ma neile sellest räägin või kui ma sinna kohale ilmuksin😒😓

Päikest kõigile🌞💛

Re: Oleks mu võimalust?

Tere!

Soovitan helistada treenerile ja küsida. Iluvõimlemist alustatakse põhjusega hästi varakult, ja kuigi sa ei ole just väga vana, võib olla profitasemel ja profigrupis tegutsemisega alustamiseks juba hilja. Täpsemalt ma nende teemadega kursis pole. Kindlasti on olemas erineval tasemel gruppe, mõnes ongi ehk hiljem alustanud. Kui elad suuremas linnas, peaks olema võimalust valida. Aga jah, alusta treeneriga suhtlemisest, et mis ta arvab.

Edu!

Re: Oleks mu võimalust?

Hei!
Mina tegelesin iluvõimlemisega 6 aastat ja rühmvõimlemisega 5 aastat. Ütlen ausalt, et iluvõimlemisega võibolla nii suurt võimalust ei ole, kuna sellega alustatakse ikka väga varakult (2-5 aastaselt). Samas on olemas ka sellele sarnanev sport nagu rühmvõimlemine ning sellega oleks vast kergem tegelema hakata. Rühmvõimlemine on igati tore sport, kuna tänu sellele saad sa endale kõige paremad sõbrad elus, kellega saab nalja trennis ja trennist väljas, kellega saad sa koos reisida käies võistlustel ja laagrites ning koos uusi asju trennis katsetada ja teha. See on põhimõtteliselt sama asi, mis iluvõimlemine. Võid YouTubes tutvuda, pane nt "AGG World Championships". Olemas on ka tantsulised grupid erinevates klubides :). Ma arvan, et võiksid asja uurida oma vanematega ja erinevate klubidega tutvuda, sest et neid on mega palju ja rühme on ka palju, kuhu saab minna! Edu sulle!
Vasta

Mine “Sport”