ei tunne mõnu

Tere, tunnen, et see on loll teema aga eks me kõik mastrubeeri vahel :D Olen juba tükk aega sellepärast muretsenud kuid ei teadnud kust selle kohta teada saada kuid siis tuli meelde see foorum. Igastahes. Olen 15 aastane tüdruk ja ei tunne mõnu mastrubeerimisest. Kõik räägivad kui hea jne aga ma ei tunne absoluudselt midagi, nagu niisama hõõruks võinii. Olen proovinud palju erinevaid asju mis peaks kõigi lemmik olema nagu dušš ja vibreeriv hambahari või kliitoriga mängimine. Mitte midagi ei tunne isegi kui midagi sisse toppida. Ma ei tea kas äkki asi vanuses, et võibolla pole siis piisavalt arenenud, või selles et pole kunagi seksind? Või võib päriselt midagi viga olla minuga all pool.

Re: ei tunne mõnu

Kui ei tunne mõnu, siis ei pea seda ju ka tegema. Eneserahuldamine pole kohustuslik ja kõik seda kindlasti ei tee. Eks kui tulevikus kellegi vastu tunded peaks tekkima, siis näed juba edasi, kas on soov ka füüsiliseks minna ja kas see sobib sulle ja on meeldiv. Eks see, kui partner erutab ja ise end erutad ongi veidi erinev.
Vasta

Mine “Masturbatsioon, onanism, eneserahuldamine”