Vanemad

Tervist, ma ei oskagi eriti oma murega kusagilt alustada. Olen 16- aastane neiu, poiss on 18. Mõlemad oleme üksteise vanematega kohtunud, pool aastat koos olnud. Aga mure on selles, et mu vanemad ei ole mind kunagi eriti sõprade juurde ööseks lasknud ning nüüd olen mitu korda küsinud, kas mu poiss võib meie juurde ööseks jääda või kas mina tema juurde tohin. Aga mu vanemad ei ole kumbagi lubanud.. olgu, saan aru, et nad muretsevad, aga nad ei usalda mind ikkagi. Mis ma ette peaksin võtma või nagu.. ma olen juba piisavalt vana, ega ma iga nädalavahetus kodust ära ei olenju ometigi. Poiss on küll nõus ootama, aga endal on pigem suur tahtmine.

Re: Vanemad

Eks on loogiline, et vanemad muretsevad, mis võib juhtuda, kui poisiga koos ööbid - jääd rasedaks, kool jääb pooleli jms. Ka ise pead seksuaalsuhtesse astudes sellega arvestama, et on võimalus rasedaks jääda, ka siis, kui kaitsevahendeid kasutad. Kõigepealt loe ja uuri ise selle teema kohta väga põhjalikult, et vajadusel vanematele selgitada, et oled end kurssi viinud ja suudad valikuid teha ja vastutada.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”