Sõbranna mure :(

#1
Tervist,ma sain just üleeile teada oma sõbranna käest,et tal on 2kuud kutt olnud aga nad ei ole veel kohtunud(internetti suhe)...Täna tuli välja,et sellel kuttil on uus tüdruk tekkinud ja see hakkas Sandrat(nimi muudetud) sõimama,et see tema kutt jne....Okei see selleks aga sõbranna Sandra pidi temaga järgmine nädal kokku saama..Aga nüüd nad ei saa õnneks..
Sõbranna ise on 13a ja see kutt on 17a.Point on selles,et ma küsisin Sandra käest,et ega sa mingeid siivutuid pilte pole endast saatnud talle..Ta ütles,et ta saatis küll kuna see poiss tungivalt moosis teda..Ma küsisin,et kas ta vastu ka saatis ta ütles,et ei saatnud..Ta saatis pea igapäev sellele poisile endast alasti pilte...Ma ei saa aru kuidas ta sai nii loll olla?!Ma ütlesin,et sa peaksid kuhugi ju pöörduma seoses sellega..Sõbranna ise saatis mind kuu peale selle juttuga ja ütles,et ma kellegile sellest ei räägiks.Aga nii ju ei saa pead liiva alla peita..
Kas keegi annaks nõu mulle?Ma tahaks teda kuidagi aidata kuna ta kardab,et see poiss on neid pilte edasi saatnud 😕

Re: Sõbranna mure :(

#2
Eks elu õpetab. Kindlasti mitte saata endast kellelegi pilte, keda sa isegi näinud ei ole. Kui tahad kohtuteed ette võtta, et mingit kasu sellest nö ärakasutamisest saada, siis andke hagi sisse. Ise seda ei soovitaks enne piltide avalikustamist, kuigi porri tegemine nii on ebaseaduslik. Seksida tohite, aga pornograafiat toota ei tohi.
Vasta

Mine “Hirmud”