Kas meeldin v mitte? Mix signals

#1
Tere!

Suhtlen ühed toreda tüdrukuga oma trennist, aasta minust vanem. Trennis räägime suht palju ja vahel tögame ka üksteist.
Sotsiaalmeedias kirjutab ta ise ka esimesena ja vahel saadab snäppe kus südamed jne. Kutsub mind totuks ja selliste nunnude nimedega. Samas, kui ma ise kirjutan siis vastab lihtsalt mhm ja okei, aga päriselus jällegi on vestlus väga elav. Mängib kättesaamatut või huvipuudust?
Meil on üsna palju ühiseid huvisid peale trenni, nt mõlemad armastame vett - ujumist jne. Ta on nii armas ja nupsik, just selline ideaalne tüdruk noh :D
Kutsusin ta välja ja nüüd reedel peaksime minema. Mis siis tegema peaks, kui näha on, et talle meeldib koos minuga olla jne? Kallistama, käest kinni võtma v midagi? Valentinipäev on selleks ajaks juba möödas, aga jah. Palun, kallid voorumlased, aidake nõuga hädast välja mind.

Terv,
Segadusespoiss

Re: Kas meeldin v mitte? Mix signals

#4
Teemaalgataja

Pidime ss t2na korra kokku saama ja ss kysisin et saame ss seal kihas kokku see ja see kell. Ja ss ytles et ta ei saa et ema ei lubanud. Tglt enne ka ytles et ema oli nagu nii ja naa. Ss saatsin yhe sn2pi oli rahul et sai vana versiooni tagasi aga jope oli seljas sall kaelas. Mingi tund aega peale seda kui oleksime pidanud kokku saama. Huvitav. Samas t2na j2lle saatis snappe sydametega jne... ta v2ga meeldib mulle. Lambist suudelda kusagil ei saa kui isegi kokku ei saa noh. Mida teha?

Re: Kas meeldin v mitte? Mix signals

#6
Ema ei lubanud sinuga kohtuma, aga ta ei öelnud, et ei lubatud näiteks poodi minna. Jopega võib ju igal pool käia, ka näiteks koos vanematega. Ei maksa kohe kõige osas kahtlustav olla ja kui küsimusi on, siis otse küsida. Ka seda, kas lähiajal on võimalust kohtuda. Kui tüdruk vanematele otse rääkis,

Mingit suudlemist ei soovita küll esimesse kohtumiskorda planeerida. Ei ole mõtet ebamugavust tekitada ja kedagi ära ehmatada.

Edu!

Re: Kas meeldin v mitte? Mix signals

#8
Teemaautor

Käisime pühapäeval kinos ära. Ma ei tea, mis ta oma vanematele ütles, aga mina käisin klassivennaga kinos :D Väga hea filmi valis ja ma tavaliselt ei tee nii, aga filmi ajal vaikselt sosistasime ja suht panime pead kokku.
Peale filmi mõtlesime, et mis teha, aga ta oli mingi jamaga hakkama saanud ja pidi koju minema. Saatsin ta alguses trammi peale, seal ta kallistas mind (esimesena), aga saatsin ta koduni ära. Koduukse ees kallistasime veel kaua. Siis lasime lahti, aga käed jäid teineteise ümber. Piidlesime teinetest mõne hetke ja siis kallistasime uuesti, aga ma tegin põsemusi ka talle. Ta sosistas, et tore oli ja tegi mulle ka. Siis lasime veel korra lahti ja seekord suudlesime juba. Ta tõmbas enda poole ja korraks suudlesime ainult, aga nii armas oli. Siis suudlesime veel mõne korra ja siis lasime "haarde" vähe lõdvemaks ja hoidsime kätest kinni. Ta väga flirtivalt küsis, et kas tahad veel musi või? Suudlesime korra veel ja siis läksime laiali. Nii armas oli. Cuteness overload. Nüüd reedel loodetavasti saame uuesti kokku, aga tal plaanid lahtised veel. Kui kokku saame, siis kas oleks normaalne kohe kallimusi teha? Ta on nii armas lihtsalt. Tänud juba ette, kuigi üks küsimus ainult. Tahtsin lihtsalt seda rõõmu teistega ka jagada ❤

Re: Kas meeldin v mitte? Mix signals

#10
Teemaalgataja

Noh, ta ei saanud tulla reedel. Ja ytles et lähiajal ka kõik kinni. Ma tunnen end nii ebakindlalt, kardan et midagi läheb valesti või jään tast ilma jne. Ma ei tea miks ja kui ta ytles et tal kõik kinni, küsisin, et mas ta ei taha tulla v midagi. Ja ta ytles, et mikd ta ei peaks tulla tahtma. Kirjutasin lihtsalt et oli yks halb kogemus ja loodan et ta m6istab. Kirjutas siis et ta kindlasti tahab ka oma suhetele! aega pühendada ja annab jooksvalt teada. Just see suhete sõna... me pole veel ofc millesti koos olemisest v "käimisest" (väga nõme väljend mu meelest) rääkinud jne. Lihtsalt ma tahan teda jälle näha, temaga koos olla ja lähedust tunda. Sellist, mis pole lihtsalt sõprade ja pere oma, vaid seda erilist. Ühesõnaga ma olin veits ebakindel nüüd parem juba ja loodan et ta annab tõesti teada millal ta tulla saab. Peab vaid ootama ja see tapab täiega. Ma kujutan ette kuidas ta päriselus oleks mu "kas sa ei taha tulla v midagi" kûsimusele vastates veel totu ka öelnud. Kui ta sõnumeid loen siis kuulen kuidas nagu tema räägiks ja näen ta nägu. Suht obsessed. Jah tema seltskond ja lähedus on see mida ma igatsen. Ja seda lihtsalt talle lambist kirjutada oleks veits... imelik ilmselt. Igatahes mis arvate selle pika jutu peale?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”