Re: poisid vastake ja tüdrukud võivad ka

antso kirjutas:
Metsik roos kirjutas:See on küll igal poisil erinev.
Mis sellest, et väga õige vastus aga kas küsija jääb sellise vatusega rahule?
Ega ma selle järgi ei vastanud, et teemaalgataja rahule jääks, vaid ütlesin oma arvamuse välja, mis antud hetkel on ka tõde, sest kõigil poistel ongi see erinev ju :D
Vb küsija jääks rahule sellise vastusega, mis tema kohta käib, aga see käiks siis selle ühe poisi kohta, mitte poiste in general :D

Külaline kirjutas:Umm
endast noorem või samavana
tavaliselt.
See ei ole nii, sest ma olen tüdruk 14 aastane ja suht lühikest kasvu ja millegipärast just nooremad poisid üritavad sebida... Mõned vanemad sebisid ka. Ja endal on mul poiss ka 12 aastane aga ta näeb vanem välja ja on minust pikem, ise ei arvanud kunagi et ma peaks endast nooremaga suhtes olema, aga ta on väga väga armas ja tore. Minuarust on siiski igalühel oma maitse

Külaline kirjutas:
tavaliselt.
See ei ole nii, sest ma olen tüdruk 14 aastane ja suht lühikest kasvu ja millegipärast just nooremad poisid üritavad sebida... Mõned vanemad sebisid ka. Ja endal on mul poiss ka 12 aastane aga ta näeb vanem välja ja on minust pikem, ise ei arvanud kunagi et ma peaks endast nooremaga suhtes olema, aga ta on väga väga armas ja tore. Minuarust on siiski igalühel oma maitse
Täpselt, iga tüdruk maitseb erinevalt. :)

Külaline kirjutas:
tavaliselt.
See tüüp rääkis mis temale meeldib :lol:

Mina isiklikult olen tutvunud suurema osa inimestega neti kaudu ning lisaks olin ka koolivägivalla all kannataja, mistõttu enamasti valisin ikka iseloomu järgi. Tõsi, vahel ka välimuse järgi, ei salga maha, aga noh...ütleme nii, et koolist vaatasin ainult kolme inimest ja neist ainult 1 oli välimuse pärast. Ja ühte ma välimuse pärast just ei vaadanud, aga ega ma ta vastu õel ka ei olnud. Eriti arvestades, et täitsa kogemata kuulsin, miks ta oli viisakalt öeldes kaalust väljas.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Välimus ja iseloom. Ma alguses mõtlesin, et panen nende ette numbrid, aga mulle tundub, et need käivad rohkem koos. Välimus ei ole tähtsam kui iseloom, sest iseloom teeb võimalikuks selle, kas ma olen inimesest ka pikemas perspektiivis huvitatud. Välimus annab rohkem sellist hetkelist meeldimist, sellist, mis tõmbab ligi. Samas on se mingil määral oluline ka pikemalt vaadates, sest kui on muidu väga tore inimene, aga no vot ei ole minu tüüpi, siis ei tule sellest peale sõpruse midagi välja.
Väga oluline on see ka, kas inimesel on elus mingisuguseid eesmärke või on tal kõigest suhteliselt suva. Kui on nii, et mingit meditsiinilist raskust ei ole, aga no lihtsalt ei viitsi koolis käia, siis... siis pole probleem selles, et ei viitsi koolis käia, lihtsalt rohkem selles, et kas temaga on millestki rääkida. Kas ta oskab arutleda ja oma seisukohti põhjendada.

Veits hilja vastata aga nad valivad iseloomu ja välimuse järgi eriti meeldivad neile tydrukud kes julgevad nendega vestlust alustada ja seiklustesse kaasa tulla ja poistele meeldib ka kui nendel on midagi hasti lainud ja siis tydruk kiidab takka :D Mdea poiss loob voidu varava ja tydruk hyyab "Oi kui tubli sa oled" voi midagi taolist
Loodan et saite midagi aru! :D :D :)

Mul oli üks tüdruk kes oli väga ilus ja ma mõtlesin et peaks siis ühekorra musi ära tegema mis seal ikka. Ja hakkasimegi suudlema aga mul oli kurgus räme klimp ja kogematta sülitasin selle talle kurku aga see teda õnneks ei häirinud :) . Siis hakkasime kadakas* kõigepealt ta tegi näppu ja siis tegin ma ona ja siis veel 69. Lõppuks oli aeg mil mu sperm tahtis munnergu august välja lennata sihtisin seda talle rindade peale aga lendas seda hoopis talle näkku ja juustesse ja me ma öösel ajasin ta juuksed maha sest why not. Ja sest ajast peale ma paugutangi naistele näkku ja meestele ka muidugi
Vasta

Mine “Suudlus...”