Re: Kui otsid sõpra/suhet

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 02:38
Kinnine, lmao. See, et ma mingite anonüümsete pervertidega tegemist ei taha teha, ei tähenda, et ma kinnine oleks. Olen ikka üsna ekstravertne ja normaalsetele küsimustele vastan peaaegu alati. Mis puudutab imelikuks olemist, siis kogu see vestlus siin meie vahel sai alguse ikka sinu imelikust käitumisest.
Ma ei leia, et see oleks pervertne küsimus.
Tavaline küsimus siis sellisele "nettis lantijale".
Kui sa ei ole võimeline vastama adekvaatsele ja normaalsele küsimusele siis vast viga ei ole minus.

Umbes võrdväärne sama küsimusega tinderi kasutajale ala "palju naisi said"
Vastus on ala näiteks "7" ja see jutt lõppeb. Sa teed draamat tühise koha peal.
Adekvaatne vastus oleks öelda number, ja see teema oleks seal privas lõppenud.

Kui sa leiad, et minu küsimus on pervertne, siis peaksid pöörduma raviasutuste poole. Või siis ametivõimude. Las nod selgitavad sulle.
Aga noh,igaühel oma tõde.

P.s imelik oled sa ikkagi, olgu vastaspool ükskõik kui paha, ei ole normaalne priva vestlusi välja tuua.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

Mida tähendab "ei ole normaalne priva vestlusi välja tuua"? Kui ma näen, et sul on mingid kahtlased kalduvused, siis ma hoiatan teisi just niimoodi, nagu ise soovin. Tsiteerisin sind just seepärast, et sa mingit iba ajama ei hakkaks.

Põhjenda parem miks sul sellist infot üldse vaja on, huvitav oleks kuulata. Nii järjepidevalt teiste seksuaalelu uurivalt mehelt ootaks küll valdkondlikku uurimistööd. xd
♫ Yesterday, all my troubles seemed so far away

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 03:02
Kui ma näen, et sul on mingid kahtlased kalduvused.
Sportlik huvi, oled siin naisi saanud või ei? Mis kahtlane kalduvus see on?
boyjoy kirjutas:
Nii järjepidevalt teiste seksuaalelu uurivalt mehelt
Naeran, sa oled äärimselt harimatu, tundub, et sul ei ole piisavalt arenenud "sotsiaalne intelegents"
boyjoy kirjutas:
valdkondlikku uurimistööd. xd
Isegi oleks huvitatud teha doktoritöö valdkonnas "netis naitste/meeste lantimine, viisid, edukus, statistika" eriti tore oleks intervjuusid küsida.
Eeldan, et sobiks psühholoogia tudengile.

Ära muretse, nats veel ja küll see ka tuleb. Enne tuleb lõpule jõuda.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

"Ära muretse, nats veel ja küll see ka tuleb. Enne tuleb lõpule jõuda."

Millega sa lõpule jõuad, oma parema käega? :D Sinusugune intelligent võiks ÕS-i kasutama õppida, tuleb kasuks.

Sportlik pervert, kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh.

boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 03:18
Sportlik pervert, kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh.
Pakkusin sulle kunagi poksida ringis? Aga palun. Anna number privas, helistame,lepime aja kokku kui mõlemale sobib.

Küsisin vaid ühte küsimust mille peale sa hakkasid hüppama ja halama nagu "kukk".

Tõsi, see mõttetu loba ei vii kuskile. Lõpetame selle teema.
Aga siis tsiteerin sind.
" kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh."

Vulkaanipurse kirjutas:
01 Juul 2019, 03:24
boyjoy kirjutas:
01 Juul 2019, 03:18
Pakkusin sulle kunagi poksida ringis? Aga palun. Anna number privas, helistame,lepime aja kokku kui mõlemale sobib.

Küsisin vaid ühte küsimust mille peale sa hakkasid hüppama ja halama nagu "kukk".

Tõsi, see mõttetu loba ei vii kuskile. Lõpetame selle teema.
Aga siis tsiteerin sind.
" kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh."
Selle asemel, et minu tsiteeritu järgi tegutseda, võtad minu lause lihtsalt endale ja arvad, et mina peaks nüüd sinu järgi käituma? :D Kust persest sinusugused autistid välja kargavad? Saada oma fb või number siis, mis sa niisama edasi klähvid?

1) Kui vana sa oled? Olen 14
2) Poiss või tüdruk? Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused ? 13-15 aastast tüdrukut
5) huvid/mis sulle meeldib? Mulle meeldib ujuda, sõpradega õues olla, vahel arvutis mängida ja muid huvitavaid asju teha
6) kirjelda ennast Olen pruunide, lühikeste juustega poiss, üldiselt jutukas ja aktiivne.

Olen 16-aastane poiss Lõuna-Eestist.
Kes võiksid kirjutada?
Ma olen oma elus piisavalt palju poistega suhelnud, seega võiksid kirjutada 14-18-aastased tüdrukud.
Mulle meeldib arutleda igasuguste teemade üle ja raamatuid lugeda, viimati lugesin Orwelli romaani "1984". Ma pean ka õppimist tähtsaks. Mängin ka arvutimänge. Minu lemmikuks on The Witcher 3: Wild Hunt.
Milline ma välja näen?
On see tõesti nii oluline? Võin öelda, et olen väga pikka kasvu.

Olen 16-aastane poiss Lõuna-Eestist.
Kes võiksid kirjutada?
Ma olen oma elus piisavalt palju poistega suhelnud, seega võiksid kirjutada 14-18-aastased tüdrukud.
Mulle meeldib arutleda igasuguste teemade üle ja raamatuid lugeda, viimati lugesin Orwelli romaani "1984". Ma pean ka õppimist tähtsaks. Mängin ka arvutimänge. Minu lemmikuks on The Witcher 3: Wild Hunt.
Milline ma välja näen?
On see tõesti nii oluline? Võin öelda, et olen väga pikka kasvu.

1) Kui vana sa oled?13
2) Poiss või tüdruk?Poiss
3) Lesbi/gei/bi/hetero?hetero
4) keda otsid, eelistused gamerid ja vblla suhe???
5) huvid/mis sulle meeldib? Videomängud (not addicted) , elektrikitarr, sõbrad
6) kirjelda ennast kõhn, pikkus:165, blond, sinised silmad, elukoht Tallinn/Tabasalu, karakter:fuckboy

#FortniteOnPask
Sometimes loose and
always win!

1) Kui vana sa oled? 14
3) Lesbi/gei/bi/hetero? Hetero
4) keda otsid, eelistused? Sõbrannat võiks ka midagi enamat ja kes ei pelgaks pikka vahemaad.
5) huvid mis sulle meeldib? Jumping, street workout ja muidu muusika kuulamine.
6) kirjelda ennast. Umbes 166cm pikk ja ml on sinised silmad ja pruunikad juuksed kui kedagi hvitab, üldiselt sportlik.

Muru kirjutas:
08 Aug 2019, 19:47
uuriks nii huvi pärast,et kas keegi üldse on siit leidnud ka mõne sõbra ? Mulle tundub see suht võimatu olema :D
Üldjoontes võin nõustuda, et suht võimatuna tundub see. Paar korda olen siin inimestega kirjutanud ja sõpra päris saanud pole, küll aga on paar väga huvitavat ja toredat jutuajamist olnud. Enamasti väga kaua pole vestlus kestnud, vb nädal-kaks aga ühega oleme nüüd mingi alla aasta veits snapis ühendust hoidnud ja vahetevahel rääkinud. Kui mitte sõpru siis tutvusi ikka saab 😁

Sõstar kirjutas:
09 Aug 2019, 00:02
Boyjoy minuga ei kõlvanud sul suhelda, sest elasin liiga kaugel🤣
Väga vabandan. Asi oli ilmselt selles, et oli ka üsna busy periood ja ma ei taha inimesi sõbralisti niisama ootesse lisada, sellised suhtlused hääbuvad kiirelt kui isegi alguses aega pole. Also otsin pigem irl suhtlust, fbs võib lõputult muliseda aga see pole see. :)

boyjoy kirjutas:
08 Aug 2019, 23:27
Muru kirjutas:
uuriks nii huvi pärast,et kas keegi üldse on siit leidnud ka mõne sõbra ? Mulle tundub see suht võimatu olema :D
Paar sõpra ja paarkümmend tuttavat. :)

Seda siis ca 10 aasta peale. :D
Mul ka umbes nii. Enamik parimaid sõpru siit foorumist. Küll aga ei mäleta, kas mõni tutvus ka otseselt siit tutvumisteemast on, püsivamad küll vist mitte :D.

termomeeter kirjutas:
09 Aug 2019, 22:30
boyjoy kirjutas:
08 Aug 2019, 23:27
Muru kirjutas:
Paar sõpra ja paarkümmend tuttavat. :)

Seda siis ca 10 aasta peale. :D
Mul ka umbes nii. Enamik parimaid sõpru siit foorumist. Küll aga ei mäleta, kas mõni tutvus ka otseselt siit tutvumisteemast on, püsivamad küll vist mitte :D.
Ma ei saa öelda, et enamus, kuna sõpru on ca 10 kanti, keda ma suht 100% usaldan ja kellele kodu võtmeid võiks jätta, aga mõndadega ei suhtle enam nii tihti kui varem, sest mõnel lapsed ja ära kolinud jne. :) Either way, kui keegi suhelda tahab, siis visake fb, ma mingihetk ikka kirjutan vast. :D

Termomeeter, Sul olid omad kompleksid mingisugused, muidu tore neiu ja foorumiväliselt mul probleeme ei olnud. :)

boyjoy kirjutas:
09 Aug 2019, 13:51
Sõstar kirjutas:
Väga vabandan. Asi oli ilmselt selles, et oli ka üsna busy periood ja ma ei taha inimesi sõbralisti niisama ootesse lisada, sellised suhtlused hääbuvad kiirelt kui isegi alguses aega pole. Also otsin pigem irl suhtlust, fbs võib lõputult muliseda aga see pole see. :)
Sellega sa välja ei vabanda 😂 päev hiljem tegi mu sõber ka siia kasutaja. Kirjutas ka kuhugi gruppi et otsib tutvusi vms ja sina jälle platsis. Temaga suhtlesid küll edasi kuigi nüüdseks vist on seegi suhtlus hääbunud... Äkki minust oleks su parim sõber saanud aga sa lasid võimaluse käest 😂😂😂

Sõstar kirjutas:
10 Aug 2019, 01:09
boyjoy kirjutas:
09 Aug 2019, 13:51
Sõstar kirjutas:
Sellega sa välja ei vabanda 😂 päev hiljem tegi mu sõber ka siia kasutaja. Kirjutas ka kuhugi gruppi et otsib tutvusi vms ja sina jälle platsis. Temaga suhtlesid küll edasi kuigi nüüdseks vist on seegi suhtlus hääbunud... Äkki minust oleks su parim sõber saanud aga sa lasid võimaluse käest 😂😂😂
Hahah, damn, kurb. Äkki vabandab see välja, et olin üsna pikalt kaugsuhtes, mis just natukene enne läbi sai. :) (true story), sp ka kaugelt inimesed nii ahvatlevad hetkel ei tundu. :D

Muru kirjutas:
Mitte küll konkreetselt siit teemast aga ka mina olen siit foorumist leidnud ühe oma parimatest sõpradest, kellega suhtleme tänaseks enamasti just foorumi-väliselt, usaldus suur jms.
Mõned tutvused ka leitud.

Ma soovitaks pigem mitte võtta seda suunda, et nüüd otsin tutvust vaid lihtsalt rääkida foorumis kaasa ning vaadata, kui kellegagi jutt klapib, siis suhelda edasi. Selliselt on tutvumishetkeks ka veidi parem aimdus juba inimesest.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

boyjoy kirjutas:
07 Mär 2019, 18:07
itivend kirjutas:
07 Mär 2019, 16:42
boyjoy kirjutas:
07 Mär 2019, 00:34
Neiud, mürame? :D

Lapsed pls no. xd

Tartu/25m
Naljakas mõelda, et viis aastat tagasi kirjutasid sama teksti ja võin ühe viina selle peale võtta, et viie aasta pärast kirjutad jälle sama teksti, kui lapsemure foorum veel eksisteerib.
Naljakas on mõelda, et su naine (vist ex nüüd?) mind nädalake tagasi jälle fb sõbralisti lisas. :)

Ajan alkoholi süüks XD

1) Kui vana sa oled? 16
2) Poiss või tüdruk? tüdruk
3) Lesbi/gei/bi/hetero? ma ise ka ei tea
4) keda otsid, eelistused Võib nii suhet kui sõpru.. mul viimaselajal siuke tunne et yldse sopru pole ja kellegagi väga väljas käia ka pole, ma ei leia nagu sarnaste huvidega inimesi, kui keegi tartus viitsib midagi teha v nsm rääkida ss hmu :3
5) huvid/mis sulle meeldib? punk muusika, kickbox, meeldib veel joonistada ja juukseid värvida,
6) kirjelda ennast: suht grunge stylega, ei meeldi igavad ja yhesugused inimesed, wannabe punk

k41d1 kirjutas:
25 Juul 2014, 15:36
1) 14
2) tüdruk
3) hetero
4) sooviks head sõpra/sõbrannat kellega saaks kõigest rääkida jne, poisi puhul võib ka midagi rohkemat ;)
5) Ujumine, rullitamine, sõpradega olemine jne :)
6) poolpikad tumepruunid juuksed, ei ole selline kellele on meik kõige tähtsam jne, suvel eriti ei meigigi ennast ehk suht natural olen :D hea iseloomuga, ei ropenda liiga palju, 170 pikk
Tutvuks?

roselemonade kirjutas:
01 Okt 2019, 23:47
boyjoy kirjutas:
07 Mär 2019, 18:07
itivend kirjutas:
07 Mär 2019, 16:42

Naljakas mõelda, et viis aastat tagasi kirjutasid sama teksti ja võin ühe viina selle peale võtta, et viie aasta pärast kirjutad jälle sama teksti, kui lapsemure foorum veel eksisteerib.
Naljakas on mõelda, et su naine (vist ex nüüd?) mind nädalake tagasi jälle fb sõbralisti lisas. :)

Ajan alkoholi süüks XD
Võta needid ära ja saame kokku järgmine nv. :D

1) Kui vana sa oled? 21
3) Lesbi/gei/bi/hetero? hetero
4) keda otsid, eelistused: Sõpru/neiut, kellega suhelda
5) huvid/mis sulle meeldib? Fotograafia, matkamine, seiklused, päikeseloojangud,
6) kirjelda ennast: Meeldib hästi palju asju korraga teha, kõikide tegemistega lähen kaasa, mida hullem, seda parem ;)

1) Kui vana sa oled? 19
2) Poiss või tüdruk? Neiu
3) Lesbi/gei/bi/hetero? hetero
4) keda otsid, eelistused: Sõpru/sõbrannasid, kellega suhelda
5) huvid/mis sulle meeldib? Fotograafia, rabades käimine, laulmine, luuletused
6) kirjelda ennast: Meeldib viibida toredas seltskonnas, uued seiklused on alati minu jaoks teretulnud, samuti ka uued tutvused!:)
Vasta

Mine “Suhetest üldiselt”