Kuidas juukseid kiiremini kasvama saada?!

Tere! Mul on mure. Käisin paar päeva tagasi juuksuris ja lasin lõigata omale soengu, kus üks pool on maha aetud ja teisel pool on juuksed pikad (kuigi sealt lõigati ja lühemaks otstest). Aga see on täiesti õudne, milline ma nüüd välja näen. Mul olid enne natuke üle õlgade juuksed. Ja see oli väga kena! Aga nüüd... õudus kuubis. Inimesed küll ütlevad mulle, et see soeng sobib mulle väga hästi ja kõik on väga ilus ja hea, aga minule ei meeldi. Nüüd ma ei jõua ära oodata, millal mu juuksed tagasi kasvavad, sest mul on isegi piinlik peeglisse vaadata nüüd... :cry:
Seega mul on küsimus, kas on olemas mingeid õlisid või mingeid muid vahendeid, mis panevad juuksed kiiremini kasvama?
Mul oleks tõsiselt hea meel, kui midagi sellist leiduks.

Aitäh abi eest!

Re: Kuidas juukseid kiiremini kasvama saada?!

See ei meeldi sulle tõenäoliselt seetõttu, et oled harjunud end nägema teise soenguga.

Kuskil paari kuuga ei ole see enam eriti silmapaistev, ma arvan. Olen ise ka teinud sarnase soengumuutuse läbi, et küljed siilikaks. Mulle tohutult meeldis ning mõne kuuga olid juuksed jällegi üpris pikad. Sõbrad laitsid seda soengut, kes aga mind selle soenguga esimest korda nägid, kiitsid väga.

Ei, mulle ausalt ka ei meeldi see, mis mulle peeglist vastu vaatab nüüd.
Ja ma ei ootagi, et mul nädalaga juuksed tagasi kasvavad. Lihtalt äkki on midagi, mis paneb need kiiremini kasvama, kasvõi natukenegi. Endal oleks enesetunne parem, kui teaksin, et mu kullakallikesed tagasi tulevad... Ma tõesti ei suuda ära harjuda sellise soenguga. Luupainajaid näen ka unes juba...
Mul endal ise on alati juuksed kiiresti tagasi kasvanud, aga vot, praegult ma tahaks et mingisugune kiirendus neile sisse läheks ja ma oma juuksed tagasi saan. Ma ei julge kooliski käia. Tunnis võtan mütsi peast ära, aga koolis sees käin ringi mütsiga. Tean, et see on ebanormaalne, aga ma ei tunne ennast enda nahas enam hästi.

Reedetu kirjutas:See ei meeldi sulle tõenäoliselt seetõttu, et oled harjunud end nägema teise soenguga.
Ma pakuks, et seetõttu, et need "Skrillexi soengud" ongi lihtsalt rõvedad ja muudavad iga naissoost isiku lesbisarnaseks kesksooliseks. :D

Ega mingit ulmevärki polegi olemas, mis juuksed kohe kiiresti kasvama paneks, määri õlidega ja masseeri juuksejuuri ja teinekord asrvesta sellega, et igasugu totakaid moetrende pole mõtet järgida, mida tagasi keerata ei saa.

Mina kasutasin värvi välja kasvatamise ajal platsentaampulle Placent Activ (apteegist saab, maksid siis umbes 150 krooni nii et praeguseks umbes 10 eurot). http://4.bp.blogspot.com/-SGBgxI6byhs/T ... C02219.JPG <-- Sellised siis. Juuste kasv oli 1cm/kuus kiirem kui tavaliselt (muidu umbes 1.5cm, selle vedelikuga 2.5cm kuus), aga selle kasutusjuhend näeb ette seda omale peanaha sisse masseerida ja massaaž teatavasti parandab vereringet, kudede ainevahetust jms nii et täitsa vabalt võis ka massaaž üksi selle kasvukiiruse põhjustada.

Külaline kirjutas:Mina kasutasin värvi välja kasvatamise ajal platsentaampulle Placent Activ (apteegist saab, maksid siis umbes 150 krooni nii et praeguseks umbes 10 eurot). http://4.bp.blogspot.com/-SGBgxI6byhs/T ... C02219.JPG <-- Sellised siis. Juuste kasv oli 1cm/kuus kiirem kui tavaliselt (muidu umbes 1.5cm, selle vedelikuga 2.5cm kuus), aga selle kasutusjuhend näeb ette seda omale peanaha sisse masseerida ja massaaž teatavasti parandab vereringet, kudede ainevahetust jms nii et täitsa vabalt võis ka massaaž üksi selle kasvukiiruse põhjustada.
Peanaha masseerimine aitab tõesti.
Vasta

Mine “Igapäevaelu probleemid”