Madal kehatemperatuur

Miks mul on keha temperatuur pidevalt alla 36? Hetk tagasi mõõtsin ja oli 35.0. Kui see on minu mäletamist mööda juba tükk aega nii olnud, siis kas on põhjust muretsemiseks? Vahel kui ma lihtsalt püsti seisan a la paar minutit, siis hakkab pea väheke ringi käima ning silme eest võtab ka väheke kirjuks. Kas neil asjadel võib olla seost? Arsti juurde ka nii tobeda jutuga ei julge minna. Täpsustuseks olen 16-aastane.

Re: Madal kehatemperatuur

Endal sama asi. See ei ole midagi hullu, asi on seotud lihtsalt vereringega. Mul näiteks arst ei soovitanud üldse juua rohelist teed, kuna see samuti alandab korralikult kehatemperatuuri. Kui soovid, võid enda perearstiga ühendust võtta, eks oskab ta soovitada.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Re: Madal kehatemperatuur

Olen varemgi googeldanud madala vererõhu kohta, kuid pole väga targemaks saanud. Täna hommikul aga googeldasin uuesti, kohe leidsin ühe nüansi, mis on arvatavasti minu kohta. Tsiteerin: "Vererõhk võib langeda täiesti normaalsel põhjusel, nt väga pikkadel inimestel pikaajalise seismise tagajärjel, sageli verekaotuse tagajärjel jne..." Jep, that's me. Olen enda vanus kohta tõesti väga pikk, kõigist oma sõbrannadest pikem. Lähiajal pole mõõtnud, kuid paar kuud tagasi olin 180 cm pikk.
Vasta

Mine “Valud, häired, probleemid...”