Re: Biseksuaalsus, väike küsimustik !!!

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Pole vastu midagi
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Oleks rõõmus, kallistaks, ei tea väga.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Jätaks enda teada. Pooled juba koolis teavad. Mu vanemad ka teavad, ütlesid peaasi, et sa õnnelik oleksid
6.Teie sugu/vanus? Tüdruk, 15.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?ja
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? hästi
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi (vb lesbi ei tea veel täpselt)
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Idk ilmselt oleks õnnelik ja saaks kellegagi rääkida sellest rohkem
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?ma räägiks sellest oma vanematele kui olen otsustanud et teen seda praegu teavad paar sõpra sellest jeda usaldan
6.Teie sugu/vanus? Tüdruk/13(noor krt)

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Ei ole.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Eks kui ta normaalne inimene on, siis pole probleemi.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Olen bi-seksuaalne ja ei kahetse seda otsust.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Ei ole seal midagi teha, las ta siis olla.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ei räägiks, kuna ma saaksin vanematelt kere peale ja nad viskaksid mind majast välja. :(
6.Teie sugu/vanus? Bi, 14.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?Ei tea et oleks
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?Mind veidi häirib see, aga proovin mitte välja teha
3.Mis on teie enda orientatsioon?Hetero
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?Ei oska väga öelda, proovin teda mitte solvata/ignoda
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?Mitte kellelegi alguses
6.Teie sugu/vanus?M13
Ma isegi ei ela maal
13M/H
💯

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? On
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Normaalselt
3.Mis on teie enda orientatsioon? Tundub, et bi, aga pole täielikult kindel
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Toetaks teda mis tahes olukorras
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? See suhteliselt isiklik asi minu jaoks, ei räägikski kellelegi
6.Teie sugu/vanus? N/13 veel mõned kuud
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”