Re: Biseksuaalsus, väike küsimustik !!!

Mis on teie enda orientatsioon?_ Tavaline hetero, tglt võiks välja mõelda uue nime ka neile, kellel puuduvad igasugused tunded nii omasooliste kui vastassoo suhtes, igasugune huvi puudub.
Sellele on nimi. Seda kutsutakse aseksuaalsuseks, see ei tee sinust ainulaadset.

Kuidas bid sinu arust vaimse puudega on? Kas nad teevad igapäevaseid asju erinevalt kui teised? Nt koolis, tööl, kodus jms. See teeb sama välja kui sa ütled et sulle meeldib mingi bänd, siis tuleb keegi kellele meeldib mõni muu bänd ja ütleb sulle et sa oled vaimse puudega kuna sulle ei meeldi see bänd mis talle meeldib.

Annuisnotonfire kirjutas:
Mis on teie enda orientatsioon?_ Tavaline hetero, tglt võiks välja mõelda uue nime ka neile, kellel puuduvad igasugused tunded nii omasooliste kui vastassoo suhtes, igasugune huvi puudub.
Sellele on nimi. Seda kutsutakse aseksuaalsuseks, see ei tee sinust ainulaadset.

Kuidas bid sinu arust vaimse puudega on? Kas nad teevad igapäevaseid asju erinevalt kui teised? Nt koolis, tööl, kodus jms. See teeb sama välja kui sa ütled et sulle meeldib mingi bänd, siis tuleb keegi kellele meeldib mõni muu bänd ja ütleb sulle et sa oled vaimse puudega kuna sulle ei meeldi see bänd mis talle meeldib.
see oli tema arvamus bi'dest, las ta olla

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Üks :)
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Hästi, nad on inimesed nagu heterod ja teisedki
3.Mis on teie enda orientatsioon? Hetero
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? 100% kindel et sõprus jätkub nii nagu enne
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Oleneb, sõpradele
6.Teie sugu/vanus? 13, tüdruk

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? YAAS
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? SEE ON NORMAALNE. MUL POLE SELLE VASTU MIDAGI. MINU ARUST SELLISED JA VEEL TEISTSUGUSED INIMESED ON LAHEDAD.
3.Mis on teie enda orientatsioon? HETERO...TEGELT MA EI TEA, ALLES TÄNA OTSUSTASIN AGAIN, ET OLEN NAGU NOH NORMAALNE INIMENE, AGA NEVER KNOW...XD MEESTSOOST ISIKUD LÄHEVAD ROHKEM PEALE.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? KALLISTAKS. JA NO TEGELT EI TEEKS MIDAGI, LIHTSALT OLEKS HEAMEEL, ET SULLE USALDATAKSE SELLINE SALADUS VMS JA AUSTAKS TEMA OTSUSEID JNE...OLEKS IKKA BF EDASI ;D
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?VAST MITTE KELLEGILE.
6.Teie sugu/vanus? 1 + 4 gurlll

Kkkkkkkelly kirjutas:1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? YAAS
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? SEE ON NORMAALNE. MUL POLE SELLE VASTU MIDAGI. MINU ARUST SELLISED JA VEEL TEISTSUGUSED INIMESED ON LAHEDAD.
3.Mis on teie enda orientatsioon? HETERO...TEGELT MA EI TEA, ALLES TÄNA OTSUSTASIN AGAIN, ET OLEN NAGU NOH NORMAALNE INIMENE, AGA NEVER KNOW...XD MEESTSOOST ISIKUD LÄHEVAD ROHKEM PEALE.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? KALLISTAKS. JA NO TEGELT EI TEEKS MIDAGI, LIHTSALT OLEKS HEAMEEL, ET SULLE USALDATAKSE SELLINE SALADUS VMS JA AUSTAKS TEMA OTSUSEID JNE...OLEKS IKKA BF EDASI ;D
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?VAST MITTE KELLEGILE.
6.Teie sugu/vanus? 1 + 4 gurlll
CAPS LOCK PARTYYY :3
Fabulous (≧∇≦)/

Re: Biseksuaalsus, väike küsimustik

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? on ikka
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? pooldan
3.Mis on teie enda orientatsioon? bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? oleksin temale toeks kui vaja ja aitaks teda olukordades.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? parimale sobrannale raakisin.
6.Teie sugu/vanus? 16 mai tudruk

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Paari tean.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse?
Arvan, et see on täiesti normaalne.
3.Mis on teie enda orientatsioon?
Pole päris kindel veel, arvatavasti lesbi.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi?
Vastaks samaga xD.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest?
Ma otsustasin, et räägin siis kui olen lõpuks endale kellegi leidnud.
6.Teie sugu/vanus?
14/15 , naissoost.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Hästi.
3.Mis on teie enda orientatsioon? BI
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Rõõmustaksin!
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Olen BI. Sellest teab minu parim sõbranna, kes ise on Hetero, aga, kui tekiks kellegi vastu tugevamad tunded ja ei suudaks ennast vaos hoida, siis olen sunnitud rääkima ka vanematele!
6.Teie sugu/vanus? Naine, 20a.

Kellegil huvi, võiks kirjutada!
Suhtleks heameelega!

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jap
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Hästi
3.Mis on teie enda orientatsioon? bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Suure kallistuse annaks
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Parim sõbranna teab. Põhimõtteliselt oli nii, et me olime netis ja arutasime erinevate kuulsuste üle ja siis tuli jutuks Cara Delevigne. Mu sõbranna ütles mulle: "Omg, Cara on mu lemmik bi inimene ever siin maailmas." Ma lihtsalt ütlesin, et: "Ma arvasin et mina olen su lemmik." Ja nii ta saigi teada.
6.Teie sugu/vanus? Naine/17

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Tavaliselt
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Rõõmustaksin ja kallistaksin teda arvatavasti
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Parim sõber, eratreener ja ajaloo õpetaja teavad
6.Teie sugu/vanus? 17(kohe kohe 18)/neiu

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? - ei tea et oleks
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? - suht suva kas gay, bi või straight :D
3.Mis on teie enda orientatsioon? - bi
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? - ei midagi erilist
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? - parimatele sõpradele
6.Teie sugu/vanus? - 14. aastane poiss olen :)

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Kindlalt ei tea kedagi.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Hästi, inimesed nagu kõik teisedki.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi-curious
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Oleksin õnnelik, et ta seda minuga jagas ja oleksime sama head sõbrad edasi.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ei tunne, et ma peaks kellelegi rääkima sellest, sest ma ei tunne, et oleksin oma orientatsioonis väga kindel. Peamiselt huvitun meestest, aga olen ka mõnda omasoolist selle pilguga vaadanud. Aga kui kunagi juttu sellest tuleb, räägiksin ilmselt ausalt kaasa.
6.Teie sugu/vanus? 14, tüdruk

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? No mõned ikka
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Ise pole,aga väga okei värk,kõik orientatsioonid on ok.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Gay
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? sõu wät?
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? No ilmselt oma lähimatele sõbrannadele,sõpradele. Olin bi,aga ikkagi naised seksuaalselt ei eruta.
6.Teie sugu/vanus? Poiss,15

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Ma kahjuks ei tea.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Täiesti vabalt. Kõik võivad armastada kui on armastust. :)
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Umm... Mulle meeldib oma sõbranna nii, et ma arvan, et ma läheksin kodus pööraseks ja tunnistaksin oma seksuaalsust ja paari nädala pärast tunnistan oma tundeid.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ma olen tegelikult oma 3 sõbrale kõigist rääkinud aga mitte oma parimale.
6.Teie sugu/vanus? Tüdruk 12 (vb liiga noor mdea)
Everyone Have Faith and Happiness~!
I'm an angel with a shotgun.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Mdea. Vb kunagi tuleb. xD
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Normilt.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Bi.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Oleksin nagu GURL! YAS! TERETULEMAST KLUBISSE! ja kui see oleks mu bff, kes mulle meeldib/armastan on nagu ma bi siis ma sisimuses oleksin nii kurdi õnnelik, et mine kasvõi lolliks.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Sõpradele, vaatan, kuidas nad assja võttavad ja psüholoogile.
6.Teie sugu/vanus? Naine, 12. (Krt küll, tean et noor oke!)

Cookie_Lover kirjutas:1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Mdea. Vb kunagi tuleb. xD
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Oleksin nagu GURL! YAS! TERETULEMAST KLUBISSE! ja kui see oleks mu bff, kes mulle meeldib/armastan on nagu ma bi siis ma sisimuses oleksin nii kurdi õnnelik, et mine kasvõi lolliks.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Sõpradele, vaatan, kuidas nad assja võttavad ja psüholoogile.
Vasta paar korda veel.

Ananymous kirjutas:
Cookie_Lover kirjutas:1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Mdea. Vb kunagi tuleb. xD
Vasta paar korda veel.
Ups. Unustasin, et olen varem vastanud :|

BbBbBbBbBbB kirjutas:1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?
6.Teie sugu/vanus?

AITÄH!!!
Kuna teema juba tõesti siis vastan ka
1. Yep.
2. Nii nagu igasse teisse orientatsiooni või muusse erinevusesse: mul üksta puha, niikaua ta iseloomult normaalne.
3. Hetero
4. Midagi. Suhtleksin temaga sama moodi edasi.
5. Ainult neile, keda usaldan, ja neid on mu tutvus ringkonnas ainult paar-kolm inimest, keda nii palju usaldaksin sel hetkel.
6. M/23
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Mhm
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Nad on samasugused nagu kõik teised inimesed.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? JAAAAZ ma armastan sind :'D
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Pole krllrgile veel rääkinud aga ma arvan et mõned mu klassiôed teavad seda aga muidu räägiksin sõbrannale

6.Teie sugu/vanus? Tüdruk/14

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah, väga palju, praktiliselt terve mu klass :)
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Väga hästi ja ei näe selles midagi halba. See on tore, kui inimesed julgevad tunnistada, kes nad on :)
3.Mis on teie enda orientatsioon? Ma olen heteroflexible (ehk inimene, kes loeb ennast pigem heteroks, aga on okei ka samast soost inimestega).
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Mitte midagi, sest üks mu bestukatest on bi ja teine pan :)
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Kõik mu sõbrad teavad seda juba, et ma pole puhas hetero, aga ainult vanematele ei ütle, nad homofoobid.
6.Teie sugu/vanus? Naine, 13.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? jah
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? hästi, i guess? nagu, mind ei sega kellegi orientatsioon hahaha
3.Mis on teie enda orientatsioon? panseksuaalne
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? oleksin õnnelik et ta usaldab mind piisavalt et mulle seda öelda, mingil määral võtab julgust ka haha
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? (aasta aega tagasi tundsin ma end hästi bi-identiteediga) pm kõik teadsid sellest, niiett
6.Teie sugu/vanus? 14/N
hopeless
/ˈhəʊplɪs/

adjective

1.
  very bad or incompetent.

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? Jah.
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Mis mul selle vastu saab olla, inimeste endi valik.
3.Mis on teie enda orientatsioon? Hetero.
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Ei teeks ilmselt midagi erilist peale tema otsuse respekteerimise, sisimas soovin, et ta oleks endas kindel.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Miks ma peaksin sellest rääkima, see selgub ju niigi.
6.Teie sugu/vanus? mees, 22
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

huvitav huvitav kirjutas:2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Mis mul selle vastu saab olla, inimeste endi valik.
------------------------------------------^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

et millal ise ka valiku tegid? Kuidas otsustasid? Lugesid midagi?
Miks sind huvitab minu orientatsiooni valik?
Kas selleks peab kedagi kohe panema, et valik langetada?
Peab lugema midagi kusagilt kuidas keegi tark on öelnud?
Mul endal piisavalt mõistust ja mind teiste poolne mõjutamine ei mõjuta.
Seega ei pea su küsimustele sisulise vastuse andmist vajalikuks ja ei vasta su küsimustele, säilitan eneseväärikuse.

Sel ajal kui mina valiku langetasin polnud seda teemat üldse üles haibitud ja see oli väga ammu, suisa 2003. aastal. Peamine, miks ma keeldun vastamast on see, et tegu on külalisega, võin vastata privaatselt ja detailidesse laskuda.

Nämmutan ja ütlen, et valitakse kas sulle meeldivad kutid või mutid, see on igaühe endi otsus ja mutid on ainult riimi pärast.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

BbBbBbBbBbB kirjutas:
18 Veebr 2012, 19:46
1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?
6.Teie sugu/vanus?

AITÄH!!!

1.ikka
2.Vastu ei ole midagi.
3.hetero
4.Mu parimsõber on lesbi, et ei jõuaks ära oodata
et talle siis õla alla panna.
5.Ma oleksin pigemm selline kappis olev bii
6.meesopst 16
Macho💪👊🤜💣💥🤨😭 👈Sina

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi?
6.Teie sugu/vanus?

1.Paar tükki on.
2.Aksepteerin neid.
3.Bi.
4.Kallistaksin ja vastaksin samaga.
5.Vanematele,headele sõpradele/sõbrannadele.
6.Tüdruk,14

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? tean küll paari sõpra
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? normaalset its 2019 PEOPLEEEE
3.Mis on teie enda orientatsioon? bi visttt
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? oleksin rõõmus
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? sõpradele esimesena ss vb kunagi vanematele
6.Teie sugu/vanus? M, 17

1.Kas teie tutvuste hulgas on biseksuaalseid inimesi? EI OLE
2.Kuidas suhtute biseksuaalsusesse? Halvasti sorri kui see kedagi vihastab.
3.Mis on teie enda orientatsioon? HETERO
4.Mida teeksite, kui teie parim sõber tunnistaks teile, et ta on bi? Ma ei räägiks temaga enam 😏.
5.Kui oleksite/olete bi, kellele räägiksite sellest? Ma ei oleks bi ,sest see on rõve🤢
6.Teie sugu/vanus? F,14

1. Paraleelklassis on üks ja üks poiss kellega natuke suhtlesin vahepeal
2Suirepäraselt
3. Biseksuaal
4. Ei tea, aga tema isiklikult on lesbi
5. Avalikult ei räägi sest ema väga homofoobiline. Koguaeg sõimab ka räägib et nad lollakad
6. 14 tüdruk

Vb see kõlab totakalt et ma ise ja parim sõber ning veel kaks inimest minu suhtlusringkonnast on homoseksuaalsed aga leian isiklikult et selles pole midagi halba. Mul on palju tutvusi ning see on loomulik ja kui kellegile mu vastus ei meeldi ei saa ma midagi teha
Vasta

Mine “Homoseksuaalsus.”