Re: peeenike-normaalne

tõepoolest, mis hull jutt.. näolapp ja keha ilmselgelt loevad, oleneb lissalt,et kelle puhul kui palju ning inimese maitsest, aga täitsa savi pole kellelgi, kui tüdrukut aint üheks ööks vaja pole.
kui tuua näited elust enesest, siis jõuab ilmselt inimestele natuke paremini kohale (psyhholoogia..), niisiis:
mu onule näiteks meeldivad kurvikad naised, sellised pehmed,kellel ikka on, mida katsuda ka. nö terve välimusega naised.
mu enda poisile paksud ei meeldi, aga kondikubud ka mitte. et siis sale või ilusa hinge puhul natuke pontsakamad ning nende kahe vahepealsed.
ühele tuttavale noormehele, tyypiline bemmivend-rullnokk on, talle meeldivad jah sellised barbie-välimusega peenikesed, pikajuukselised kena tissi kobeda kanniga neiud.
ekskutile meeldivad pontsakamad tumedajuukselised noored naised.
ja ka väga tüsedad naised on endale mehe leidnud.

niiet, maitse asi ja igaühe jaoks on kuskil keegi...
aga näolapp loeb.

Külaline kirjutas:mu onule näiteks meeldivad kurvikad naised, sellised pehmed,kellel ikka on, mida katsuda ka. nö terve välimusega naised.
mu enda poisile paksud ei meeldi, aga kondikubud ka mitte. et siis sale või ilusa hinge puhul natuke pontsakamad ning nende kahe vahepealsed.
ühele tuttavale noormehele, tyypiline bemmivend-rullnokk on, talle meeldivad jah sellised barbie-välimusega peenikesed, pikajuukselised kena tissi kobeda kanniga neiud.
nojaa, aga üks asi ongi see, et mis üldiselt meeldib, ja teine asi, et kellesse tegelikult armutakse ja suhe luuakse. näide - kui mulle meeldivad meeste puhul heledad juuksed, siis ega ma ei hakka ju endale meest nii tühise asja järgi valima. kokkuvõte on ikka see, et meeldib üks, aga võib juhtuda, et see sinu Õige on hoopis vastand sellele. ja midagi polegi sellest katki, lihtsalt läks nii. iluideaalid ja ilusad asjad võivad ju ikka vaatamiseks olla, lihtsalt kaaslast selle järgi natuke mõttetu valida. või noh, kui juhusega hästi läheb, võib ju terve komplektiga ka vedada - et on lahe ja sobitakse kokku ja on juhuslikult ka välimuse ideaalile vastav.

termomeeter kirjutas:
Külaline kirjutas:mu onule näiteks meeldivad kurvikad naised, sellised pehmed,kellel ikka on, mida katsuda ka. nö terve välimusega naised.
nojaa, aga üks asi ongi see, et mis üldiselt meeldib, ja teine asi, et kellesse tegelikult armutakse ja suhe luuakse. näide - kui mulle meeldivad meeste puhul heledad juuksed, siis ega ma ei hakka ju endale meest nii tühise asja järgi valima. kokkuvõte on ikka see, et meeldib üks, aga võib juhtuda, et see sinu Õige on hoopis vastand sellele. ja midagi polegi sellest katki, lihtsalt läks nii. iluideaalid ja ilusad asjad võivad ju ikka vaatamiseks olla, lihtsalt kaaslast selle järgi natuke mõttetu valida. või noh, kui juhusega hästi läheb, võib ju terve komplektiga ka vedada - et on lahe ja sobitakse kokku ja on juhuslikult ka välimuse ideaalile vastav.
no see ka tõsi jep : )

ohh, lugesin eespoolt, et poisid hindavad kõige rohkem iseloomu.. No mis loll jutt see veel on. Poiss ju ei tule sulle ütlema, et "Tsau, kuule, sul nii äge iseloom".. Kogu aeg vaadatakse välimust. Kui ma küsisin oma poisilt, et mis ta minus niisugust leidis, siis esimesena ta ütles, et mu välimus oli rabav. Iseloom jääb teiseks v kolmandaks.

Preili17 kirjutas:
08 Veebr 2019, 07:40
Ütlen omast kogemusest et poisse huvitab nägu kas on akne või mitte
Ütlen omast kogemusest,et poisse ei huvita akne,kehakaal,kõnepruuk mis iganes veel. Neid huvitab suhtumine. Ininmlik suhtumine neiu poolt ja iseloom.

Kõik on parandatav. Akne on küige väiksem viga.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Vulkaanipurse kirjutas:
08 Veebr 2019, 09:43
Preili17 kirjutas:
08 Veebr 2019, 07:40
Ütlen omast kogemusest et poisse huvitab nägu kas on akne või mitte
Ütlen omast kogemusest,et poisse ei huvita akne,kehakaal,kõnepruuk mis iganes veel. Neid huvitab suhtumine. Ininmlik suhtumine neiu poolt ja iseloom.

Kõik on parandatav. Akne on küige väiksem viga.
Kõiki huvitab välimus lmao, va kui sa pime or sth, aga jah, ärge looge illusioone, et head suhted püsivad, kui meeldimist ja kirge ei ole.

boyjoy kirjutas:
08 Veebr 2019, 10:02

Kõiki huvitab välimus lmao, va kui sa pime or sth, aga jah, ärge looge illusioone, et head suhted püsivad, kui meeldimist ja kirge ei ole.
Kui just kõver ning väärakas ei ole, siis pole hullu vast.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Kindlasti näolapp/välimus loeb, sest päris nõiaellaga ei tahaks ka suhet luua. Kindlasti mitte niipalju kui iseloom, aga loeb. Samas välimus võiks olla loomulik, in a sense, et kui neiu ongi pisut suurema kondiga loodud, siis ei peaks ta end selle nimel näljutama, et kaaslast leida.
Ühesõnaga, välimus peaks olema hoolitsetud.

Pisiasi veel: mis te kaevate 5 aastat vana teemat üles. Muidugi on see päevakajaline igal ajal kuid siiski.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Suudlus...”