Sideme vahetamine lahtises WC,s . :/

Tere ,
nnimelt mul on selline mure , et meie koolis on ainult lahtised WC,d . -.-
Ja siis lähen järgmine aasta kuuendasse ja kuna mul juba valgevvolus kaua olnud ,
siis just selline aeg millal võivad päevad hakata .
Kindlasti tahan kasutada ka tampoone , aga esialgu ikka igaksjuhuks
harjumiseks sidemeid .
Ja ma ei saa neid nagu üültse meie kooli WC,s vahetada . Kuna need on nagu ülevalt & alt lahti .
Ja nagu hirmsalt kardan , et nagu keegi kuuleb krõbinat või siis sealt ülevalt nagu on jumala vaba
sisse vahtida : /
maei tea üültse mida teha . : /

Re: Sideme vahetamine lahtises WC,s . :/

Mul ka koolis lahtised WC-d! :) Ära sellepärast küll muretse,et keegi vahtima tuleb,sest,kes vähegi ajuga on see ei lähe vahtima niimoodi ning,kui ka keegi tuleb(vaevalt),siis on too inimene ise nupust nikastanud :P Selle krõbina pärast pole vaja muretseda,kuna see on täiesti tavaline asi ju :D . Alguses kartsin ise ka jubedalt,et mis siis saab,kui keegi kuuleb,aga siis mingil ajal sain aru,et see täiesti normaalne ja pole vaja üldse muretseda. :wink:

womenwithattitude kirjutas:Arvan, et õpetajatele on eraldi wc-d.... ja vaevalt, et need sellised on. Meil olid ka lahtised wc-d, kuid kasutasin siis sellistel juhtudel õpetajate oma, keegi pahaks ei pannud, kui küsiti aru, ütlesin et õpilaste tualetid on alla igasuguse arvestuse jne....
Meil on kaa koolis lahtised wc,d .
Aga õpetajatel pole eraldi , õpsid licalt võivad käia poiste & tüüdide wc,des .
Ja siis meie vana keka õps õiendas , et miks poisid poiste vetsus prilllaudu alla ei pane . Appikene , käigu siis tüdrukute vetsus .
Aga jah .
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Külaline kirjutas:kui teil wc tavaliselt vahetundide ajal täi on , siis ei saa keegi aru kust see krõbin tuleb . : )
meil käib isegi õps arvatavasti vahetamas , tunni ajal, sest ta käib kotiga väljas. pole arvatavasti mingit probleemi , kuigi endal pole veel päevad hakanud . :D
jja mul ka mitte , aga järgmine aasta arvatavasti alagvad : D
Vasta

Mine “Menstruatsioon, päevad... ja kõik sellega seonduv”