Poisi areng?

#1
Tere!

Olen 15 aastane poiss. Kube on juba enamvähem karvane, hääl kah natuke jämedamaks läind, kaenla alla hakkasid esimesed karvad alles hiljuti ilmuma, peenise pikkus on 13cm. Kui kaua läheb aega ennem kui poiss on täiesti välja arenenud? Kas peenis kasvab veel? 13-14 aasta vahel kasvas peenis märgatava kiirusega, nyyd on aeglasemaks jäänd. Kas on lootust , et 18a. on peenis 2-3cm juurde saand?

Re: Poisi areng?

#2
Täielikult välja arenemise vanus ja kiirus on kõigil individuaalne. Üldiselt aga arenevad poisid aeglasemalt välja kui tüdrukud ja osad poisid võivad seega veel isegi kasvada ning areneda edasi isegi täisealisena. On näiteks ka neid poisse, kes sõjaväeski veel keha pikkuselt kasvavad mitmeid sentimeetreid. Seega teoreetiliselt on sul lootust küll, et sul peenis kasvab veel pikemaks.

Re: Poisi areng?

#4
Juba praeguse peenisega võid sa julgelt mis tahes mehetegusid teha. Kuid sa oled ju alles 15, keskmiselt kasvab peenis selles vanuses veel mingi 1,5 cm. Praegu on sul muuseas isegi keskmisest 1 cm pikem. Nii et sinuga on kõik korras, soovitan teistele kehaosadele oma tähelepanu pöörata.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”

cron