Tagasi alguses?

No ma kirjutasin umbes aasta aega tagasi et mul on enesetapu mõtted ja lõikumine pole ka võõras.Suvel oli nagu kõik juba okei aga nüüd olen ma tagasi selles kohas et ma ei käi koolis väga lasen tunde üle,lõigun kuid asi on selles et mu kaaslane ei luba mul lõikuda ja ma teen seda vähe olen ma leidnud alternatiivi ehk nüüd peksan ma lihtsalt oma nukke puruks.Mdea mis toimub noh ma peaks võtma antidepressante aga ma ei võta sest ma saan aru et need ei aita mind mitte kuidagi.Sügisel oli see ka mul nagu väike teema aga mitte nii suur kuid nüüd olen ma hakkanud ennast näljutama ja kaal on tulnud suureks probleemiks.Ma lihtsalt ei saa mitte midagi aru enam.

Re: Tagasi alguses?

Nukkude puruks peksmine on parem kui enese lõikumine. Ehk on ka mõni muu tegevus, millele kogu enda tähelepanu suunata? Kui energiat on palju siis a la HIIT, Brazilian Jiu-Jitsu jne. Enda näljutamine teeb keha nõrgemaks, mis mõjutab ka vaimset tervist. On sel mingi eesmärk (a la kaalulangetus, kannatuste mõnu) või teed niisama?
Ja palun, mine perearstile, räägi ja las ta saadab su psühholoogi juurde (ilma saatekirjata vist on tasuline), kindlasti pane ka psühhiaatri aeg kirja (ootejärjekorrad on pikad). Kui psühholoog ei sobi, võib ka vahetada. Lahendus.net võiks olla ka koht, kust abi saab. Võid mulle ka kirjutada, olen üsna sõbralik ning ka pimedas augus olnud.
Ajaga see läheb paremaks.
Saksamaa, nihilism, loomasõber, oboe, kallistused, in love with the universe

Re: Tagasi alguses?

Tere

Igatahes õige, et kirjutasid.

Kui Sul on antidepressandid kirjutatud välja, siis soovitaks neid kirjutanud arstiga uuest suhelda. Anna teada oma arengutest ja muredest.
See, mida koged, on sümptomid ning Sul on vaja sellega tegeleda. Samamoodi kui Sul on palavik, tegeled sellega nii kaua kuni see on möödas.

Soovitan Sul kirjutada siia: http://peaasi.ee/kysi-noustajalt/

Ning lisaks võtta ühendust oma arstiga.

Jõudu ja järjepidevust!
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Enesetapp”