Mälu

Ma isegi ei tea kas see on mingi probleem või asi aga nagu ma kuulan teisi kes räägivad väga detailselt oma lapsepõlvest..Mina jällegi ei mäleta mitte midagi🙄Mul on olnud suht palju sõpru lapsepõlves..tänaseks ma ei mäleta neist enamust(olen 17)...Kuni 14 aastani oleks mul nagu must auk peas ja midagi eriti ei mäleta🤷‍♀️Enda teada nagu midagi "traagilist" küll minuga juhtunud pole🤔Lihtsalt imelik on,et mitte midagi eriti ei mäleta samas kui kõik mu tutvusringkonnas mäletavad suhtelisekt kõike.Vanemad ka suht solvunud mu peale,et ma suht midagi ei mäleta🤷‍♀️😂Ma ei tea olen ma siis tõesti ainus kes nii kehva mäluga?😀
''This time around im taking no sh*t''

Re: Mälu

ma mäletan ainult suuremaid emotsionaalseid traumasid, mis juhtusid selle aja sees, kui ma olin umbes 12-16, muidu on samasugune "must auk" selles ajavahemikus mul. samas noh, ma olin sellel ajal väga perses endaga ja olin nö autopiloodil, ma ei märganud ümbritsevat. ju siis kui ei märka, pole pärast midagi mäletada ka.
sad, lonely and bad at math

Re: Mälu

Mälestustega on selline lugu, et mida kaugemale aeg seda vähem mäletab ja mida rohkem mõnda sündmust mäletada/meenutada aja jooksul seda rohkem see moondub. Mälestused mis ei moondu on fotod, aga see on ka mingis suhtes pealiskaudne. Sest igaüks mäletab sündmust oma vaate nurga alt.
On inimesi kellel on alati lugusid rääkida. Olgu need siis mis ajast pärit. Lihtsalt lugu.

Kui mäletad midagi lasteaiast, midagi koolist, midagi vanematest, midagi sõpradest. Või seiku milline sa iseloomult lapsena olid, siis pole midagi hullu.
Mida iganes
Vasta

Mine “Oma iseloomust”