Tüdruk...

Tere, mul on selline mure, et me läksime just tüdrukuga lahku olime ligi 8 kuud koos, ta ütles, et ta tunded pole enam samad, mis varem, tahaks teada kas oleks võimalik kuidagi ta tagasi saada, et me koos saaksime jälle olla, praegu on suur masekas ning ei kujuta oma elu ette ilma temata.

Re: Tüdruk...

Ega enam neid tundeid siis nii kergelt üles soojenda, kui ta nii ütles. Anna aega endale ja talle. Tegele iseendaga, et mõtteid eemale saada ja kui saatus teid siiski kokku määrab, siis nii juhtub nii või naa. Su elu läheb ilusti edasi, usu mind. Ma ka peale oma esimest tõsisemat suhet, mis kestis 9 kuud, arvasin, et that's it ja ei leia enam kedagi, siis nüüd üle kahe aasta hiljem olen õnnelik, et see suhe lõppes ja oskasin tänu kogetule olla uues suhtes teistsugusem.
Olen arvamusel, et kõik inimesed tulevad meie ellu selleks, et meile õppetund anda. Mõni on määratud jääma, mõni peab lahkuma.

Re: Tüdruk...

eks see on väga kurb tõesti, aga jah, võib-olla leiad parema. vähegi sotsiaalsena ja inimestega suheldes ikka leiad kellegi mõne aja möödudes. see ei olegi armastus, kui tunded lihtsalt ära kaovad. siis oli otsus rajatud pelgalt esmavaimustusele ja armumisele, millel pole tegeliku armastuse, osadustunde ja hoolivusega, mingitki pistmist. oleneb ka sellest, kui vanad olete üldse, selleks peab vaimselt küpsema, et armastusest õigesti aru saada. soovitan ise ka hingamisruumi anda ja kui ta tunneb siiski sinu järele puudust, siis ta peaks ise tagasi tulema. kui ei tunne, ju siis ikka ei olnud sinu jaoks õige ja väärt inimene.
eraldatus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”