Tüdrukuga keeruline

Tere!

Oleme oma tüdrukuga koos olnud praeguseks hetkeks 9 kuud ja natukene peale. Siiani parim suhe ja kõige sobivm inimene minumeelest, peaaegu ideaalne. Aga miski pole tegelikult ideaalne ja nii on ka selle suhtega. Umbes kaks kuud tagasi tekkis esimene selline probleem või ebakõla. Nimelt leidis ta, et kogu meie suhe on liiga füüsiline, st suhe põhines liiga palju amelemisel ja seksil. Tõsi, sed oli suhte alguses üsnagi palju. Esimest korda magasime peale kahte ja poolt kuud suhtes olemist. JA sealt edasi kuni kooliaasta lõpuni umbes kolm korda nädalas peale kooli, sest ta elas kooli lähedal ning ta vanemaid polnud enamasti kodus. "Normaalsed" kohtinguid tegime reeglina nädalavahetusti. Teda häiris, et suhe on liiga palju üles ehitatud sellele ja seks toob tema jaoks kaasa hirme, mida ta selles eluetapis ei vaja, st ta kardab rasedaks jääda.
Peale seda oli kõik enamvähem korras kuni umbes juuli algusen. Siis läksime korralikult tülli, sest ta ei informeerinud mind sageli oma plaanide muutuisest, mis mõjutasid ka mind. See tähendas, et ma olin sunntud linnas ootama, sest tal läks mõne sõbrannaga kauem. Kõike kroonis see, et ta ei vastanud mu sõnumitele ega kõnedele, kuid oli selle aja jooksul mitu korda aktiivne ning jõudis postitada ista storysid. Ja nii mitmel koral. Lisaks kuretses ta, et uuest aastast uude kooli minnes ei jagu tal aega, ta ei jaksa või ei saa minuga kokku saada ning see oleks minu suhtes ülekohtune.
Vahepeal tahtis ta kaks nädalat nn pausil olla et järele mõelda ja üleeile saime kokku, et arutada. Sisuliselt olime lahkuminekuks valmis. Aga lahku päris ei läinud, leppisime kokku, et võtame veel kolm nädalat prooviks. Ja kõige raskem selle juures on see, et meil mõlemal jätkuvalt on tunded üksteise vastu. Kuidas ma saaks talle selgeks teha, et ma olen valmis selle suhte nimel pingutama ja ta ei ole ülekohtune minu suhtes. Kui ta ise ütleb mulle, et ta ei jaksa, siis ma mõistan teda. Minumeelest oleks niimoodi ette lahku minek mõttetu, me kumbki ei tea, kuidas ja kas midagi juhtub. Ma armastan teda ja hooli temast niivõrd palju ja ma ei kujuta hästi ette, et me lahku läheme millegi pärast, mida pole veel juhtunud. Palun aidake.

Re: Tüdrukuga keeruline

Tere!

Kõigepealt tahan kiita, et te omavahel neist asjadest ausalt räägite - näiteks et tüdruk väljendas end nii selgelt, et liiga palju seksi ja hirme seoses sellega.

Ütlesid, et mingist hetkest tüdruk sulle oma plaanide muutusest teada ei andnud, kõnedele ega sõnumitele ei vastanud. Kahjuks on nii, et ka ilusana alanud suhted (ja eks nad enamik alga väga ilusalt!) võivad muutuda selliseks, et mõlemad enam rahul pole. Mulle tundub, et on palju vihjeid, et tema jaoks ei ole kõik enam päris selline, nagu alguses. Soovitan talt otse küsida, mida tema tahaks. Ja mitte anda hinnanguid, öelda oma arvamust, lootusi jne. Las ta ütleb otse välja, kui ta teie suhtel tulevikku ei näe. Kui see ka nii peaks olema, siis on seda muidugi valus kuulda, aga samas on tõde selles lauses, et parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Lõputu õudus tähendaks selle juhtumi puhul seda, et olete koos, ootad ja loodad, tüdruk ei pruugi tahta eriti suhelda ja kohtuda, sest kahtleb ikka, sina samas loodad ilusale ja igavesele tulevikule koos. Pole mõtet seda lõputult jätkata. Muidugi võite selle kolm nädalat võtta ja vaadata, mis saab - ehk annab see selgust. Kui sina oled valmis pingutama, aga tema ei ole, siis mõtle, kas sa tahad sellist suhet, mida tüdruk tõeliselt ei taha? Ilmselt mitte.

Eks kui see on esimene tõsine suhe, siis ongi palju hirme seoses võimaliku lahtilaskmisega. Näiteks et ei taha kunagi kedagi peale tema, ei leia endale kunagi kedagi nii head või üldse kedagi jne jne. Sellised tunded on sel hetkel tavalised, aga üldiselt ajaga mööduvad - st emotsioonid lahtuvad, tulevad uued inimesed ja enamasti lõpuks ka see suhe, kus inimesed (veel) paremini omavahel sobivad.

Edu!

Teema jätkuks

Läheme laupäeval koos ühele sünnipäevapeole, planeeritud ööbimisega telkides. Me siis ühes telgis. Täna kirjutab ta, et ta ei tea, kas ta üldse ööseks jääb. Et pole kindel kui palju ta joob ja kui ei joo, siis pole erilist mõtet ööseks jääda. Ma ütlesin selle peale, et aga palun, teeme koos midagi, tiksue niisama ja ei pea jooma ju tingimata. Vastas, et haha hea nali. Lootusetult väldib mind või minuga koos olemist. Vist oleks tõesti parem lahku minna :/

Segadusespoiss kirjutas:
23 Aug 2019, 23:31
Teema jätkuks

Läheme laupäeval koos ühele sünnipäevapeole, planeeritud ööbimisega telkides. Me siis ühes telgis. Täna kirjutab ta, et ta ei tea, kas ta üldse ööseks jääb. Et pole kindel kui palju ta joob ja kui ei joo, siis pole erilist mõtet ööseks jääda. Ma ütlesin selle peale, et aga palun, teeme koos midagi, tiksue niisama ja ei pea jooma ju tingimata. Vastas, et haha hea nali. Lootusetult väldib mind või minuga koos olemist. Vist oleks tõesti parem lahku minna :/
Su tzikk on noor ja rumal veel, tundub, et ta ei oska Sind hinnata. See on muidugi eeldusel, et oled norm kutt n shit. Jäta maha ja eemaldu, mingi aja pärast roomab ise tagasi, aga noh, võid ka mõne etema otsida, vahelduseks, füüsilist kontakti jääd kindlasti igatsema, aga proovi kainelt mõelda.
♫ Yesterday, all my troubles seemed so far away

Mina vaataks seda asja niimoodi: Kui sa selle tüdrukuga oleksid alles mõni nädal tuttav, kas sa siis tahaksid temaga sellises suhtes olla? Et ta võib ilus olla või mis iganes tema juures tore on, aga ta väldib sind, ei soovi seksida ja muud probleemid. See ei kõla mulle küll kellegi sellise moodi, kellega ma tahaks kokku jääda. Seega soovitan temaga suhtlemine lõpetada.

Ta on sinu vastu vaenulik ("haha hea nali") ja ei taha sinuga rohkem tegemist teha. Negatiivseid inimesi aga ei tohi enda elus hoida, sest nad võtavad sinu enesehinnangu, enesekindluse, motivatsiooni ja pingutustahte ära. Nii et kui sa temast lahku lähed, siis ära arva, et sa läksid imelisest neiust lahku, kes oli tore. Sa lähed lahku inimesest, kes ei taha sinuga koos olla, kes mõnitab sind ja on ilmselt ka muudel viisidel sinu jaoks toksiline.

Teema jätkuks

Vahepealsed arengud siis sellised, et otsustasime nn "casual relationship" kasuks ehk ametlikult koos ei ole, ei ole commitmentit, kuid teisi inimesi ei sebi ja sellesmõttes "exclusive." Tüdruk väitis, et tal on niimoodi vähem pinget ja survet peal ja et sellisel kujul võiks see suhe töötada.
Kool algas, tal on juba meeletus koguses kodutööd. Selge, ma saan aru täiesti ja see on mõistetav, et aega pole enam nii palju kui oli varem. Minuga kokku saamiseks leiab ta vaevuvaevu aega, samas käib ühe teise meessoost tuttavaga väljas söömas. Või läheb meie planeeritud kohtumise asemel sõbrannaga sööma ning saab minuga planeeritud 3h asemel ainult 45 minutiks kokku. Homme läheb selle kutiga kontsertile ja õhtul linna, minu jaoks aega pole. Laupäeval läheb koos selle kutiga ühe ühise tuttava uut kutti "üle vaatama." Minuga kokku saamiseks jälle aega pole.
Enne, kui me veel nö "koos olime," pingutas ta vähemalt mingil määral. Kasvõi natukenegi. Nüüd ei pinguta ta absoluutselt, tema poolt ei tule mingit initsiatiivi. Suhtleme vähe.
Ilmselt oleks minu vaimsele tervisele, enesehinnangule ja õpitulemustele pikas plaanis parem, kui teda mu elus poleks. Vähemalt sellisel kujul. Ma arvan, et ma väärin rohkemat, ma väärin paremat ja see suhe ei paku mulle seda, mida ma suhtest ootan.
"Casual relationship" tähendab tema jaoks ka seda, et pole romantikat. Tähendab, et ta isegi ei vasta mulle, kui ma aegajalt midagi armsat või nunnut saadan/ütlen/jagan.
Enamus mu sõpru ütlevad, et mul oleks mõistlik temast lahku minna. Ilmselt olekski. Aga ma ei suuda. Ma olen temasse liialt kiindunud. Mulle meeldib, et mul on keegi kindel olemas, kellele ma kõike rääkida saan, kellelt saan füüsilist lähedust või keda ma võin kooli ballile kutsuda. See on liialt raske, kuigi ma tean, et ma leiaksin kellegi, kes mind paremini kohtleks ja mind väärtustaks. Miks ma oma elu ometi nii keeruliseks elan?

Segadusespoiss kirjutas:
05 Sept 2019, 22:55
kuigi ma tean, et ma leiaksin kellegi, kes mind paremini kohtleks ja mind väärtustaks
sa vastad iseenda probleemile siin
miks ajada taga kedagi, kes sind isegi ei taha? kes sinu jaoks aega ei leia?
ma lõpetaks suhte, mis siis, et see raske on. ning iga kord, kui mõtted temale liiguvad ja igatsus tekib, siis võiks mõelda kõigest negatiivsest, mis teie vahel toimus. hoiab sind tema juurde tagasi jooksmast. tundub suht player neiu olevat.

sa ise ka mitu korda mainid, et sa ei taha sellist suhet, sa väärid paremat ja saaksid paremat. miks sa siis temast kinni hoiad? see keegi "kindel" ei pea olema kindlasti tema.
sad, lonely and bad at math
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”