Wordi programm(help)

#1
Ma ostsin eile endale uue läpaka õppimiseks aga wordi program ei avane.Ega ma arvutitest eriti midagi ei tea ja ise midagi torkida ei julgeks ja küsingi siis pigem siit kuidas ma selle wordi programmi lahti saan?Eelmise läpakaga sain ilusti oma kooli asjad tehtud Wordiga aga uues arvutis see lihtsalt ei avane vahet ei ole kui palju ma sellele klikin :)
.
:/ PS!Ärge hukka mõistke mind siis :)
''This time around im taking no sh*t''

Re: Wordi programm(help)

#7
Fëanor kirjutas:
20 Aug 2019, 14:46
veakoodi tuleb alati guugeldada. https://mslivehelp.com/windows-update-e ... f1-10-8-7/ pakub ajutist tulemüüri ja teiste viirustõrjeprogrammide väljalülitamist, vahel on need liiga tundlikud. aga pärast tagasi panna jah, kui wordi installimine on õnnestunud. kindel, et wordi ikka usaldusväärsest kohast tõmbad?
Microsoft storest tõmban 🙂
''This time around im taking no sh*t''

Re: Wordi programm(help)

#10
Pöördu mõne kaine täisealise poole lihtsalt. Kui sa kustutad kõik eelnevad programmi versioonid programmide listist ja ka registrist (regedit), siis peaksid saama uue probleemideta peale tagasi lasta. Võta mõni tuttav kasvõi, läbi skype saad ekraani jagada.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Re: Wordi programm(help)

#11
kakkybabenasa kirjutas:
20 Aug 2019, 14:24
Läbi neti aidata, nii, et ei näe mida su arvuti teeb või näitab.....
On olemas proged kus mõlemad tõmbavad alla ja too teine saab oma kodust vaadata monitori ja klikkida asju. (Ise sain kunagi nii abi)
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать
Vasta

Mine “Õpi õppima (soovitused, nõuanded)”