Re: Kuidas alustada suu.....

Aja endal karvad ära ja küll need poisid ka tulevad. ;)

ei, tegelikult on sul lihtsalt õiget inimest vaja, võid ka mõne niisama müramiseks otsida, siis ei tunne õiget leides nii kohmakana, me ei tea keegi kaua me elame, võta viimast ;)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
22 Aug 2019, 20:36

Aja endal karvad ära ja küll need poisid ka tulevad. ;)

ei, tegelikult on sul lihtsalt õiget inimest vaja, võid ka mõne niisama müramiseks otsida, siis ei tunne õiget leides nii kohmakana, me ei tea keegi kaua me elame, võta viimast ;)
Ei olnud kutt vaid neiu, mu karvad ei sega kedagi, need on alati korrastatud, nii korrastatud nagu oleks juuksuris käinud. Ja ma ei ole puutunud kokku inimestega keda karvad häiriks. Õiget jäängi otsima. Kedagi, kes vahepeal niisama tahab midagi teha on ka raske leida. Kohmakust ma isegi ei karda.

CrazyCatWoman kirjutas: ma olen 19 ja pole ühtki suudlust veel õnnestunud saada,
Väääga imelik, eriti peale
CrazyCatWoman kirjutas:Suhted, mis mul on olnud
Kas siis enne seksi ei suudeldud sind? Või nagu ..? Peaks juu eelmäng olema pikka amelemise ja ilastamisega?
CrazyCatWoman kirjutas: kes vahepeal niisama tahab midagi teha on ka raske leida
Eksid.
CrazyCatWoman kirjutas:neiu
Kas siis kõik olid naised?
boyjoy kirjutas: Musi on selline esimese kohtingu lõpu/teise kohtingu alguse teema
Pean järjekordselt sinuga nõustuma.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Vabandust, aga aasta poisiga koos ja ei saanud aru , et ta täis tont ja ikka venitasid?

Kus sa üldse leiad selliseid? Vaadates mida naised naistekas,peres, kus iganes vee kirjutavad ma teen suured silmad ja "KUS SELLISEID ON?" Peksavad, petavad, jebivad , valetavad.. ongi tänapäevane maailm?
Viimati muutis Vulkaanipurse, 23 Aug 2019, 14:34, muudetud 1 kord kokku.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать
Vasta

Mine “Suudlus...”