Ei saa aru ise ka mis see probleem on, aga hing sees situb

Põhimõtteliselt, rahulikust lapsepõlvest tulin, korralik pere jne. Agaa, kas tõesti, et tänapäev on selline, siis noortel on niipalju social probleeme. Ma ei saa ise ka enam aru, mida ma tahan ja mida mitte. Ma olen hetkel sellises punktis, et ma olen rahul kõigega aga tglt sisemas ikkagi ei ole. Mõtlen sellisest mõttest igapäevaselt, et oleks tüdruk, paneks vähe teiste asjade peale ka mõtlema, mitte ainult iseenda peale. Aga nüüd on asja iva siinkohal. Niipalju kui ma ka tahan leida tüdrukut, on see lihtsalt võimatu minu jaoks. Ma võin vabalt suhelda, agaa kas see on siis ärevus või, ei oskagi öelda mis sisse lööb, ma ei saa aru või, ma ei oska lihtsalt, ma tahan, et ma tunneksin midagi, et ma hooliks kasvõi, ma võin hoolida aga mul on lihtsalt null tunnet iseendal sees, mis aitaks mul endaga hakkama saada. Hakkan 18 saama ja, ikka pole tüdrukut, selline väga sitane tunne tuleb nüüd peale, et ei leiagi kunagi kedagi. Aga samas ma ei tea ka. Ma mõtlen vahepeal, et äkki on mingi lapsepõlve drauma aga hui ka, ei olee. Enesekindluses ka pole asi, ma lihtsalt ei tea, ma tahan kellegist hoolida, koos olla, areneda, reisida, nutta ja naerda. Agaaaaa hahah mul ei teki lihtsalt mitte ühtkit tunnet. Notraa, teate mis , mul on nüüd jummala pohhuj headaega teile putsikü

Re: Ei saa aru ise ka mis see probleem on, aga hing sees situb

Bruh, u are depressed. Sõber on sul? Kui ei ole, siis otsi üks endale, soovitatavalt selline keda saad usaldada ja temaga kõiki oma mõtteid jagada. Kindlasti on midagi, mis sulle huvi pakub, kõigil on. Ka minul oli kunagi selline aeg, kui ma arvasin, et mulle ei paku miski huvi, see kestis aastaid, leidsin inimese, kellega kõiki oma mõtteid jagada, lasin kõik endast välja ja siis ma alles hakkasin aru saama, mis mulle meeldib. Kõik kunagised purunenud unistused tulid meelde, unistused olid seotud asjadega, mis mulle kunagi meeldisid ja tuli välja, et endiselt meeldivad mulle need kõik. Igal juhul tuleb alustada oma mõtete välja laskmisega, oma tunnetest rääkimisega, isegi suvalistest asjadest rääkimisega, nii tulevad kõik peidetud asjad välja.

EksinudLaps:,) kirjutas:
22 Aug 2019, 11:36
ma ei saa hopi leida kui mulle ei paku huvi väga miski, ma ei nuta ka millegi üle, mul on lihtsalt kinda kurb, et ma ei oska tüdrukuga suhte minna, või noh, üleüldse.
Ja miks sa arvad, et keegi tahaks suhtes olla inimesega, kellele "ei paku miski huvi"? Millest sinuga siis rääkida on? Nagu juba öeldud, siis tegele iseendaga ja arenda ennast, et sinust oleks reaalselt partnerit ka.

Mina põdesin sinu vanuses kohutavalt, et mul polnud poissi. Tõesti oli raske aeg võrreldes praegusega. Teiste ees oli mu nägu naerul, kuid üksi nutsin palju.
Minul aitasid just hobid selle aja talutavaks teha. Lõpuks kui oma poisiga kohtusin, olid just ühised hobid need, mis minus esimese asjana tema vastu tähelepanu äratasid. Ma kartsin täpselt sama, mis sina: ei oska suhte minna. Aga kõik toimis väga hästi. Praegu oleme juba kaks aastat väga õnnelikult koos olnud.
Kuna praegu algab õppeaasta, soovitan sul minna võimalikult erinevaid ringe proovima. Küll midagi ikka meeldib, sa pole seda lihtsalt veel leidnud.
N21

Kui on tunne, et tahad kellestki hoolida ja lähedane olla, siis on need tunded ka võimalikud. Kui pole kellegi vastu nii tundnud, ju pole seda õiget leidnud. Suvalise inimesega polegi vaja koos olla, ikka sellega, kelle vastu tunded on.

Su postituse lõpp oli küll küllaltki ebaviisakas ja ausalt öeldes rohkem vastama ei kutsu. Austa kaasfoorumlasi ja väljenda end edaspidi viisakalt. Edu!

CrazyCatWoman kirjutas:
22 Aug 2019, 12:08
Bruh, u are depressed. Sõber on sul? Kui ei ole, siis otsi üks endale, soovitatavalt selline keda saad usaldada ja temaga kõiki oma mõtteid jagada. Kindlasti on midagi, mis sulle huvi pakub, kõigil on. Ka minul oli kunagi selline aeg, kui ma arvasin, et mulle ei paku miski huvi, see kestis aastaid, leidsin inimese, kellega kõiki oma mõtteid jagada, lasin kõik endast välja ja siis ma alles hakkasin aru saama, mis mulle meeldib. Kõik kunagised purunenud unistused tulid meelde, unistused olid seotud asjadega, mis mulle kunagi meeldisid ja tuli välja, et endiselt meeldivad mulle need kõik. Igal juhul tuleb alustada oma mõtete välja laskmisega, oma tunnetest rääkimisega, isegi suvalistest asjadest rääkimisega, nii tulevad kõik peidetud asjad välja.
atiäh <3

Camomile kirjutas:
22 Aug 2019, 14:38
Mina põdesin sinu vanuses kohutavalt, et mul polnud poissi. Tõesti oli raske aeg võrreldes praegusega. Teiste ees oli mu nägu naerul, kuid üksi nutsin palju.
Minul aitasid just hobid selle aja talutavaks teha. Lõpuks kui oma poisiga kohtusin, olid just ühised hobid need, mis minus esimese asjana tema vastu tähelepanu äratasid. Ma kartsin täpselt sama, mis sina: ei oska suhte minna. Aga kõik toimis väga hästi. Praegu oleme juba kaks aastat väga õnnelikult koos olnud.
Kuna praegu algab õppeaasta, soovitan sul minna võimalikult erinevaid ringe proovima. Küll midagi ikka meeldib, sa pole seda lihtsalt veel leidnud.
Kõige kurvem ongi see, mis teeb nagu tõsiselt ka kurvaks on see, et kuna mul on seljaprobleem, mingi jalg valutab 247, ma ei jaksa käia kuskil ringides ega midagi, ma tahan niipalju asju teha ja ma pean leppima sellega, et ma ei saa neid teha. Pmst raha ka pole tahaks teha autolube ja kohe kodust naaxu saada, kuhugi ära teise linna kellegi teisega, reisima igalepoole, tahan seda autot kätte saadaa. Aga jöudu ja aitäh :3

EksinudLaps:,) kirjutas:
09 Sept 2019, 14:05
Kõige kurvem ongi see, mis teeb nagu tõsiselt ka kurvaks on see, et kuna mul on seljaprobleem, mingi jalg valutab 247, ma ei jaksa käia kuskil ringides ega midagi, ma tahan niipalju asju teha ja ma pean leppima sellega, et ma ei saa neid teha. Pmst raha ka pole tahaks teha autolube ja kohe kodust naaxu saada, kuhugi ära teise linna kellegi teisega, reisima igalepoole, tahan seda autot kätte saadaa. Aga jöudu ja aitäh :3
Käi koolis ja lõpeta see enne ära. Hakka lugema raamatuid, mis huvi pakub, tee midagi oma kätega. Vabanduse leiab alati, et end muutma ei peaks ja vinguda saaks, kui sitt kõik on. Sa pead enne leidma üles iseenda, sest alles siis saad sa kedagi enda kõrvale leida. Auto jaoks on raha vaja, trippimise jaoks on raha vaja, mujal elamiseks on raha vaja.

(M 22 siin) Ma sain esimese tüdruksõbra 18-aastaselt. Sitaks põdesin ka, et kole ja ei oska tüdrukutega suhelda jne. Vanemad ei suunanud mind ka kuidagi tüdrukutega suhtlema, nii et nad olid minu jaoks nagu tulnukad... siiani veits on, kuigi tasapisi paremaks saanud.

Esimese tüdruku sain, kuna laususin talle teist korda kohtudes siiralt: "Ega ma sinuga käima nagunii ei hakka" ja talle läks see nii hinge, et suutis mu paari kuuga ära võluda. Praegu 4,5 aastat juba suhtes.
Vasta

Mine “Lisage palun foorum ! ! !”