olen mõttetu inimene

ma tunnen et mind pole kellegile vaja ja et kõigil oleks parem ilma minuta. ma käin psühholoogi ja pühhiaatria juures mul on diagnoositud depressiooon, ärevushäire. ma olen 2 korda hullumajas kinni istunud tänu sellele et olen üritanud ennast tappa. alati on mind kiirabiga viidud sinna. mu elus pole kedagi jah mul on poiss ja "sõbrad" kõik need niinimetatud sõpradel on minust jumala pohhui, kui vaadata mu ig pilte või storysi siis tundub et mu elus on kõik korras aga huii ka on mul pole kedagi kellele rääkida oma probleemidest ning ma ss mõtlesin et teen siia konto et oma mõtetest anonüümselt rääkida

Re: olen mõttetu inimene

Pead oma võltssõpradest lahti ütlema, enesele parem kui olla üksi kui koos inimestega, kes sinust ei hooli. Ära ole koos energivampiiridega (ehk siis su feik sõbrad), nad vaid on seni sinuga kui neil midagi sinult vaja on, kaovad kui rasked ajad, nad nagu varjud, kes kaovad helgete aegade möödudes. Ja need võltssõbrad tekitavad sinus masendavaid mõtteid ja deprekat, tõesti parem ära nendega enam suhtle.
Rohkem keskendu iseendale, kunagi satuvad su teele paremad inimesed. Parem kui on sul 1 tõeline sõber, kui kümme feik sõpra või ka parem olla 1 kui omada feik sõpru.
Veel muudab sind depressiivseks sotsiaalmeedia, eriti instagram muudab depressiivseks, sul hakkab palju parem kui ei pea jälgima palju laike/jälgijaid jms värki saad, elu palju parem ilma instata, nt ma pole kunagi omale instagrami teinud (samuti pole facebooki teinud), sest mõttetu raista aega, millegi peale, mis vaid tekitab stressi ning raiskab väärtuslikku aega su elust. Proovi esialgu olla nt 1 kuu ilma instata, deinstalli see ära ja hakka elama reaalselt elu, pole mõtet elada õhulossides ja vaadata oi kui perfektne elu seal kõigil teistel, mis tegelt polegi perfektne, vaid näidatakse end seal parimast küljest.
Hakka elama iseendale!
💚💜💚💜

jah mul on suhe, aga viimasel ajal ta räägib koguaeg et ta ei taha mind oma ellu ja et tal pole vaja selliseid inimesi enda ellu kes ennast regulaarselt vigastavad ja tahavad ennast ära tappa. ta on viimastel päevadel mind ignoreerinud ja isa ka sõimab mind mdea kelleks mul suht pohhui sellest koduaresti sain ka kuna üritasin ennast ära tappa aga üks juhuslik mööduja helistas kiirabisse ja seal edasi viidi hullari kui sealt põrgus minema sain sain keelud peale, aga pohhui see.
igatahes poiss ei julge mind vist maha jätta aga ise teab kõndele ta ei vasta kirjadele ka mitte aga no ise teab helistasin ta emale ka ema ütles et temaga on kõik korras ja ta hetkel sõpradega õues.
mdea alati ss kui panen instasse uue pildi ja teda ei taggi tuleb probleem suht mõttetu või nii instas ma ei aja likesi ega komentaare taga kuna likesi mul piisavalt komendaare sammuti.

masendus13 kirjutas:
21 Aug 2019, 17:26
kuna üritasin ennast ära tappa aga üks juhuslik mööduja helistas kiirabisse ja seal edasi viidi hullari
sorry aga miks tappa ennast kuskil, kus "juhuslikud möödujad" sind näevad, kui sa päriselt tahaks surra?
ja nagu päris hullariks ka seda ei nimetaks, lihtsalt haiglaosakond ju, ära nüüd hulluks end tembeldama hakka vms

ja see mingi instateema on küll päris lame, miks sa sellisega koos üldse olla tahaks lol
sad, lonely and bad at math

masendus13 kirjutas:
21 Aug 2019, 17:26
jah mul on suhe, aga viimasel ajal ta räägib koguaeg et ta ei taha mind oma ellu ja et tal pole vaja selliseid inimesi enda ellu kes ennast regulaarselt vigastavad ja tahavad ennast ära tappa. ta on viimastel päevadel mind ignoreerinud
igatahes poiss ei julge mind vist maha jätta aga ise teab kõndele ta ei vasta kirjadele ka mitte
mdea alati ss kui panen instasse uue pildi ja teda ei taggi tuleb probleem suht mõttetu või nii instas ma ei aja likesi ega komentaare taga kuna likesi mul piisavalt komendaare sammuti.
Negatiivsus ja masendus on see, mis ebameeldiv ja siis üritatakse sellest tavaliselt eemale hoida, on väheseid, kes jäävad ka raskeil aegadel toeks. Su poiss siis täitsa mõttetu tüüp kui ei toeta, ei taha aidata sind raskel ajal, see suhe pole siis mõeldud kestma, varem või hiljem see puruneb. Hea suhe/pikaajaline suhe on see, kus mõlemad pooled mõtlevad, kuidas panustada teise inimese heaollu, leitakse mõlemale ühine meeldiv hobi vms, ollakse teineteisele toeks, mõistetakse teineteist, ei küsita kes on mingi teema puhul õige, vaid küsimuseks jääb, mis on õige, mida tuleks teha, et suhe paremini toimiks, samuti jõetakse teimeteisele aega omaette olemiseks, usaldus teineteise vastu on suur- see on kokkuvõttes tõeline suhe, milles on armastust, mõistmist, hoolivust, püsivust.
Ning see tagi'mis värk instas, et peab tingimata olema mainitud, näitab sotsiaalsõltuvust, su kaaslane ikka päris netimaailmas kinni. Ja need laigid ja jälgijad pole üldse olulised (pole üldse jälgijate, kommentaaride ja laikide arv olulised, nt on sul 10 v 100 laiki sellest su enda põriselu paremaks ei muutu), sinu päris elu palju olulisem kui see feik sotsiaalmaailm.
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Arendame foorumit”