RASEERIMINE

Suur mure ja tean, et paljudel tekib peale raseerimist punased punnid ja sissekasvand karvad. Ma olen raseerind juba 2 aastat ja ikka tekivad vastikud punased punnid. Olen proovind 20 min enne raseerimist teha nö ettevalmistusi oma tupele, olen proovind raseerida nii rahulikult kui võimalik aga ikka ei midagi. Kas asi on raseerijas, kas peaks valima meeste raseerija? Äkki on nõuandeid? (Ps 16 olen)

Re: RASEERIMINE

Halb aluspesu?
Kasutada ühekordseid raseerijaid...ja vb ei sobi su nahale see vaht mida sa kasutad. Valida midagi tundlikule nahale.
Minu arust meeste vahud on paremad kui naiste omad.

Ja tasub lasta natuke kasvada karvadel, enne ajamist.
Tahad koguaeg sile olla, siis tasuks depilatsioonile mõelda.
Mentally taken

Selle piirkonna raseerimine võib tekitada suguhaigusi ja ka lihasööjabakterit, karvad on selles piirkonnas selleks, et kaitsta seda kohta haiguste ja bakterite eest. Kui on raseeritud, siis ka isepuhastumine käib kogu aeg, mis tekitab ka ebameeldivat lõhna. Ma ei tea üldse miks raseeritakse seda piirkonda ja miks ei olda selle piirkonnaga seoses rohkem teadlikumad.

CrazyCatWoman kirjutas:
21 Aug 2019, 17:23
Selle piirkonna raseerimine võib tekitada suguhaigusi ja ka lihasööjabakterit, karvad on selles piirkonnas selleks, et kaitsta seda kohta haiguste ja bakterite eest. Kui on raseeritud, siis ka isepuhastumine käib kogu aeg, mis tekitab ka ebameeldivat lõhna. Ma ei tea üldse miks raseeritakse seda piirkonda ja miks ei olda selle piirkonnaga seoses rohkem teadlikumad.
Miks? Sest siis on ligipääs parem. :D Just, saad suguhaiguse, sest karvu ei ole, cool.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
21 Aug 2019, 17:34
CrazyCatWoman kirjutas:
21 Aug 2019, 17:23
Miks? Sest siis on ligipääs parem. :D Just, saad suguhaiguse, sest karvu ei ole, cool.
Karvad ei tee ligipääsu raskemaks. Ja milleks üldse saamatutele ligipääsu on vaja? Saab suguhaiguse jah, iga raseerimisega tekib nahale mikro haav, millele võib sattuda bakter, sealt edasi läheb bakter organismi, areneb haiguseks ja palun väga, ongi haigus valmis, seenhaigused, suguhaigused, mis iganes. See on naise kõige õrnem koht ning seega on see haigustele väga vastuvõtlik. Ega meesterahvad sellest aru ei saagi, nad ei oma seda, nad ei hooli selle heaolust, hoolivad vaid sellest, et neil oleks lihtsam ligipääseda.

90% naistest, kellega ma sellistel teemadel rääkinud olen, eelistavad raseerida, seega ei ole see ainult mingi poiste huvi. Suguhaigetega vahekorras olles saad niikuinii mingihetk haiguse, soovitan oma karvade kaitsele tuginema mitte jääda. :)
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
21 Aug 2019, 18:12
90% naistest, kellega ma sellistel teemadel rääkinud olen, eelistavad raseerida, seega ei ole see ainult mingi poiste huvi. Suguhaigetega vahekorras olles saad niikuinii mingihetk haiguse, soovitan oma karvade kaitsele tuginema mitte jääda. :)
Nooh, kui kaitsevahendeid kasutada ei oska, siis saab suguhaiguse jah, aga samas pole tore endale ise haiguse riski tekitada, see on pigem lihtsalt rumal. Kes raseeritut eelistavad üldjuhul ei ole teadlikud riskidest. Bakterid levivad ka õhu kaudu, mitte ainult millegagi kokkupuutel. Karvad tõesti ei kaitse täielikult, kuid need takistavad bakterite ligi pääsemist, raseerimine tekitab nahale haavasid, see eemaldab täielikult igasuguse kaitse, bakteritel pole mingit takistust, need sisenevad kehasse, võibolla suudab keha need bakterid hävitada, aga võib juhtuda, et ei suuda ja siis on juba asi halb. Ja kes üldse läheb suguhaigega kaitsmata vahekorda? Või kes on see tobu, kes varjab oma haigust ja lihtsalt levitab seda teistele? "Karvade kaitsele" on olemas väga vett pidav selgitus, mis on igati loogiline, sellele saab väga hästi tugineda. On olemas paljusi neid, kes on raseerimisest saanud haiguse, lihasööjabakteri teema on olnud päriselt ja mingi aeg oli ka internetis hoiatus selle kohta, paluti mitte raseerida seda piirkonda vaid kasutada spetsiaalselt sellele piirkonnale mõeldud trimmereid. Ah jaa, kuna sealt piirkonnast väljutab inimene ka mürkaineid oma kehast, siis on veel suurem oht, et mõni bakterike ronib haava sisse. It's all facts. Don't even argue.

Ma võin julgelt väita, et tuti haudumine on tagatud kui see vohab oma täielikus ilus ja kuna meil ei ole kom eks end peale vetsu pesta siis tegelt õhtuks on tutt sul paras kusekodu. Mingis mõttes on hügeenilisem olla vähendatud või pügatud karvkattega. Nulli ajamist ei suru siin keegi peale.
Mentally taken

kakkybabenasa kirjutas:
21 Aug 2019, 18:49
Ma võin julgelt väita, et tuti haudumine on tagatud kui see vohab oma täielikus ilus ja kuna meil ei ole kom eks end peale vetsu pesta siis tegelt õhtuks on tutt sul paras kusekodu. Mingis mõttes on hügeenilisem olla vähendatud või pügatud karvkattega. Nulli ajamist ei suru siin keegi peale.
Kui vohab, siis on ebahügueeniline tõesti. Eriti veel, kui on nii pikad, et saab punupatsi teha. Kuni1cm peaks täiesti norm olema.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”