Tunnen end väga üksildaselt

Ma tunnen end väga üksildaselt. Ma mängin palju arvutis sest väljas on lihtsalt igav tegelem muusikaga. Kui aus olla siis arvuti ka igav ja ma lihtsalt igavlen päev otsa. aktiivseid sõpru kellel on aega pole. Ma üldse mõtlen väga palju mis on elu mõte. Me ükskord naguniigi sureme. Ja mul pole mingit eesmärki elus. Tahaks kedagi midagi mille nimel elada. Mulle personaalselt meeldib kui inimesed naeravad ja neil on lõbus koolis olen ka kui näen võimalust mingit nalja või nägu teha siis teen seda. Nüüd vahetan kooli niiet proovin hoida pigem madalat profiili. Nüüd ma panin enda asjaf kirja ja loodan et mingit kasu. Tahaks leida kedagi
Ja tahaks et ma oleksin sõbral lidtis nö prioriteet.
Sometimes loose and
always win!

Re: Tunnen end väga üksildaselt

Kui sulle on arvuti igav jms, siis ära mängi arvutis lol. Vahel võib, aga arvutimängud on üldiselt üsna titekas tegevus. Aga no eks sa ise tead... Kuigi no sa arvatavasti piisavalt vana küll, et midagi muud teha, mis sind rohkem arendaks.

Ei saa täpselt aru, mida sa mõtled sellega et aktiivseid sõpru pole. Häid päris sõpru pole? Kui neil sinuga olemiseks aega pole, ega nad siis õiged sõbrad ole. Peaksid tegelema sellega, suhtlema rohkem inimestega, lahedam olema. Uues koolis ehk leiad sõpru.

Muide sellises vanuses hakataksegi tihtipeale mõtlema tõsistele teemadele nagu elu mõte jms. Mõnes mõttes on võib-olla loll juurelda küsimuste üle, millele ehk terve elu jooksulgi vastust ei leia, aga ma ise ntx arvan, et tähtsatele küsimustele on tark veidi mõelda.
(Ah see oleneb jälle sellest milline inimene sa oled, kelle jaoks on mingi elu mõte tähtis, kelle jaoks mitte.)
Üldiselt, ära muretse liiga palju, ela lihtsalt nii nagu tunned, et on õige ja siis oledki õnnelik ?????
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”