Mida teha?

Tere!
Olen 18 aastat vana poiss ning mulle meeldib üks tüdruk ja ma meeldin talle ka. Rääkisin talle et ta on mulle väga tähtis ja kallis ning ta vastas mulle samaga. Nüüd oleme mõni päev väljas käinud ja kallistanud üpris pikalt ja musitanud ka, aga ta vist ei taha suhet, seega ma ei tea mida teha. Rääkisime eile temaga sellest ning ta ütles et ta kardab et see lõpeb samamoodi nagu tal eemine kordki oli ühe teisega. Ütles ka veel seda et ta ei taha mulle nii teha aga arvab et nii on mõistlik. Samas kui me rääkisime näost näkku sellest siis ta ei tundunud selles nii kindel olevat, vaid võttis ise ka käest kinni ja tahtis kalli ja musi. Ma tõesti ei tea mida teha, sest ta on minu jaoks nii eriline ja ma tahan temaga nii väga koos olla. Palun aidake! :(

Re: Mida teha?

Tere!

On mõistlik olla ettevaatlik, kui oled haiget saanud. See ongi elukogemus, et vigadest õpitakse ja õpitakse ennast hoidma. Mis oleks, kui te lihtsalt ei kiirustaks? Kui teineteisele meeldite ja koos aega veedate, siis ei ole ehk nii oluline seda suhte silti külge panna? Arvan, et sama võiksid ka tüdrukule öelda, kui ta kahtleb, et kui mõlemal on koos hea, siis miks mitte lihtsalt koos aega veeta. Eks seda näita aeg, kas sellest saab suhe või ei.

Re: Mida teha?

Olen kuulnud, et paljud tüdrukud ütlevad üht, kuid käituvad nii, nagu tegelt tunnevad. Ehk on ta jah veidi hirmul või ei taha tunnistada, et tahaks ka ise edasi liikuda. Igal juhul arvan, et tegelt on asi positiivne. Kui te juba musitate, siis võid öelda äkki, et kui ta ise kahtleb, siis las olla tema see, kes suhet järgmise sammuni viia võid ja sina lihtsalt käid temaga kaasas selles osas. Ilmselt ta mingi hetk siis võtab julguse kokku ja läheb asjaga kaugemale. Ja kui mitte, siis võite uuesti rääkida, kuidas ta tunneb ja kas sina peaks seda ikka tegema.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid eakaaslastega”