Eesti furrid, koonduge siia! :D

#1
Tere!
Ise ma furryks ennast ei pea, aga mulle meeldivad armsad digitigrade fursuitid, joonistan antropomorfseid tegelasi ja tahaks ka ära käia mõnel con'il kunagi. Aga tahakski teada kui palju on Eestis furridest või antropomorfsetest loomadest huvituvaid inimesi ja palun, kõik karvalised-sulelised, kirjutage siia nii pikalt või lühidalt kui tahate, et kuidas leidsite furry fandomi, milline on teie sona, kus konventidel olete käinud või tahate minna, kas tahaksite/omate fursuiti, mis teile furride juures meeldib jne jne. Palun öelge ka kuidas ma saaksin teid sotsiaalmeediast leida/ teie joonistusi/kunsti näha. ;)
Tänud ette!

Re: Eesti furrid, koonduge siia! :D

#6
Ma tean et vana teema aga las olla.

Mina algul ei teadnud furry fandomist midagi, et see isegi eksisteerib. Alati on meeldind loomi joonistada ja multikategelasi. Ma teen Hinnavaatluse foorumis avatare ja siis 2009 aastal üks leidis mind ja küsis kas olen furry ja siis avastasin selle fantastilise fandomi <3.

Iga aasta käin NordicFuzzconil et oma sõpradega kohata ja teha tellimustöid ja müüa fursuite.

Mulle meeldib slapstick arti joonistada, selline cartoony art.

Mõned näited mu töödest

Fursuitid:
https://www.upload.ee/image/7476516/Fla ... ithead.png
https://www.upload.ee/image/8582978/rebanefursuit.png
https://www.upload.ee/image/8582959/fursuithead.png

Mina ei näe midagi imelikku furry fandomil ,see on lihtsalt grupp inimesi, kellel samad huvid ja kunst ning hobi . Mulle meeldib et ma saan kätega teha ilusaid asju <3. Teistel on ju ka oma fandomid nagu star trek või Undertale või Sonic. Ja kui on ka veider, mis siis :D? See ei tee ju kellegile liiga. Mina tahan inimestele rõõmu teha oma töödega ja kunstiga ja kuna olen natuke puudega (Üks silm ei tööta ja vaatab valesti ) siis mulle ei meeldi kui inimesed mind näevad ja mu silma, selle pärast kiusati mind koolis väga tihti. Ma tunnen palju enesekindlamalt fursuiti taga sest siis nad ei näe mu silma.

Minu sona on nirgi ja surikaadi segu + natuke draakonit kah sekka (nina)

Pilt Flackost:
https://www.upload.ee/image/8592454/150 ... llsuit.png
https://www.upload.ee/image/8592461/flacko_hot.png

Minu kunsti näeb
https://www.facebook.com/WeaselcraftsFursuits/
https://www.facebook.com/FlackoDesign/
The only weasel who loves blue cheese!

Re: Eesti furrid, koonduge siia! :D

#8
Siis see fandom pole su jaoks :3

Ega sa koguaeg ju kostüümi ei kanna xD, aasta peale võibolla paar korda. Me hoolime oma tervisest hästi ja ei lase sel juhtuda et ülekuumenemine juhtuks. Selleks on headless lounge olemas kuhu minna ja pea ära võtta et jahtuda.

Me kanname kostüüme lõbu pärast, teha rõõmu teistele ja lastele. Kui firmad võivad kostüümidega üritustel käia et lõbustada, miks furrid sedasama teha ei voi :3. Meil on lihtsalt omatehtud kostüüm mis pole copyrighted tegelane. Animstsuril ja jaffil on kostüümid ka mis inimesed teevad.

Ma armastan seda fandomit sest see kunstiala on väga inspireeriv
The only weasel who loves blue cheese!
Vasta

Mine “Vabast ajast”