Suhe noorema poisiga

#1
See ilmselt vale koht kust nõu küsida, aga ma olen täielikus tupikus ja ei teadnud kuhu mujale pöörduda. Igatahes, lühidalt, umbes paar kuud tagasi hakkasin uhe poisiga suhtlema. Me hakkasime uksteist uli kiiresti usaldama ja ma sain kohe aru et meeldin talle. Umbes mingi kuuaega peale seda olime koos uhel peol. Ta raakis mulle oma tunnetest mu vastu ja ma tais peaga ei moelnud ning me suudlesime. Hiljem kui koju joudsin hakkas mulle kõik kohale joudma. Poiss on minust peaaegu kaks aastat noorem. Ta on küll vaga täiskasvanulik oma vanuse kohta ja nagu kui ma ei teaks kui vana ta on, arvaksin, et minuvanune umbes, kuid kardan, et kui me kokku läheksime hakkaksid koik mind kritiseerima, vanemad, sobrad, tema sobrad, klassikaaslased jne. Praegu ei ole veel hilja talle ära ka öelda, kuna sellest on nii vähe aega möödas, kuid siiski on mul kahtlused. Ta on kõige parema iseloomuga poiss keda tundnud olen, kohutavalt hooliv ja mõtleb tapselt nagu mina. Ta ise tahaks ka vaga minuga olla ning teda vanusevahe ei huvita. Ma väga loodan et keegi viitsis selle läbi lugeda ja oskaks mulle nõu anda mida tema sarnases olukorras teeks või lihtsalt avaldada ausat arvamust sellise suhte kohta, kus tüdruk pea kaks aastat vanem.

Re: Suhe noorema poisiga

#5
Mulle see küll mingi eriline vanusevahe ei tundu. Vanematele ega sõpradele ei pea ju kohe ütlema, et "Tere, see on Rasmus, ta on minust kaks aastat noorem". See on üsna kõrvaline asi ja pole vaja rõhutada. Eks klassikaaslased ikka teavad, aga kui ise liiga palju välja ei tee, siis on suva. Jah, mingil määral võib see vanusevahe teil suhtluses välja lööma hakata, aga seda ei tea enne, kui proovite. Mu arust pole siin küll midagi kaotada ja mida aeg edasi, seda vähem see vanusevahe loeb.

Ma olen küll väheke sinust vanem, aga minu "poiss" on minust umbes nii palju noorem. Kedagi ei huvita ja keegi pole sellest kunagi teemat teinud, ainult ise oleme selle üle igasugust nalja visanud :D. Kui nüüd meenutada, siis ka nii umbes sinu vanuses või veidi nooremana oli mul suhtlus endast noorema poisiga, mis küll väga kaugele ei jõudnud, aga mäletan seda tunnet küllalt hästi, et see vanusevahe oli üsna suva. Olime vist 13-14 siis, aga kindel pole kah, vähemalt üks klass oli meil küll vahet. Igatahes kahtlustan, et teed natuke liiga suure teema sellest vanusevahest. Kui teil see just välimuses liiga suurelt ei kajastu, siis ei oska ka teised sellele nii palju tähelepanu pöörata. Olge ise sõbralikud ja lõbusad ja mis siis teistelgi öelda.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”