mida ÄRA TEE, on lärmamine. Sa ei pea alati teistest hääle poolest üle olema selleks, et sind märgataks. Ja üldiselt ega nende valjuhäälsete neiude suust midagi tarka enamasti ei tule ka.

yldiselt on minu meelest nii,et tydrukutel polegi vaja võrgutada..see probleem on poistel kuidas meeldida tydrukule,kuid yldiselt kui sa kuidagi välja näitad et poiss sulle meeldib,hakkad sa ka talle tavaliselt meeldima.

Öeldakse, et esmamulje on kõige tähtsam aga jah, ma nõustun eelnevate inimestega, et ära hakka mingeid trikke tegema ja ära lärma. Jubedam on see kui sa ajad mingit mõttetut juttu suust välja, kui see, et sa vait oled ja nn. "omas mullis"
Suhtlemises peaksid kaasa rääkima ikkagi, las ta märkab, et sa oled seal. Kui alguses ei hakka vedama kuidagi, noh, et ei teegi sinust välja, siis oota ja anna talle aega, äkki ta lihtsalt pole vaadanud sind sellise pilguga. :wink:

Re: KUIDAS VÕRGUTADA POISSI?

T.J.I.K.T kirjutas:Mu meeldib kohutavalt üks poiss, aga ta vihkab mind, ta on mulle koguaeg meeldind ja ma hakkan alati punastama kui teda näen, kuid tal on sellest ükskõik kas ma meeldin talle või ei ja ta ei hooli must. Kas keegi oskab mind aidata sellega, et ma talle meeldima hakkaksin?
Soovitan sul ennem temaga sotid selgeks rääkida ja me ei oska sind aidata kui sa ei räägi detailsemalt. (Nt. Miks ta sind vihkab )
----
DrSuits on tagasi alates 26.07.2013st :)
Olen valmis teid aitama!
Pesitsen suuremas osas ajast jutukas... Nii, et kui soovite siis leiate mind sealt :)

Kui sulle meeldib mõni kindel poiss, siis ära mine tema juurde mingi söögivahetunni ajal siis kui on igal pool hullult rahvast! Tark ongi minna nt pärast tunde, ja rääkida. Ja nagu enne öeldi, sa ei tohi minna lärmama (nii otseses kui ka ülekantud mõttes) Ära mine karjuma "OU JOU SASS [täiesti suvakas nimi praegu] KUULE SA NAGU MEELDID MULLE SEBIN ÄRA SU!" Aga samas ära mine nagu: "Kuule sa meeldid mulle hullult, sa oled juba pikemat aega meeldinud mulle." Ma ei soovita (minu arvamus) küsida poisilt: "Kas ma meeldin sulle ka?" Kuna selleks peab tüdruk sulle päris hea sõber olema, et sellele küsimusele ausalt vastata. Või siis ütle kohe ära midagi sellist: "Sa ei pea sellele vastama kui ei taha." vms. Ignoge seda postitust kui minu arvamus teie omast erineb, aga minu kui poisi ofc vastab see tekst tõele.

Mul on selline mure et ma juba käin selle poisiga aga meie esimene kohting polnud just tore mul oli sõbranna kaasas ja keegi ei rääkinud muud kui tsau ja head aega.Ma tahax nagu rohkem nagu ``romantikat`` kui nii võib öelda.Tahaksin käia nt käest kinni ja kasvõi kalli teha!Aidake palun mul on juba homme teine kohting!!!!! :|

Eva saks kirjutas:Mulle meeldib ka üks poiss! Talle ei meeldi ma ! Ma vajaksin ka abi! Annaksin ka ise veidike nõu! Ole tihti temaga lähestikkus, kui räägid temaga puuduta oma nägu ja juukseid, vahel ka puuduta õrnalt ta kätt, jne.Ja ei mingit eputamist ega nippe!
Kui sa ikka talle ei meeldi, siis pole midagi teha, mingi abi siin ei aita. Pead lihtsalt leppima sellega.

Tähelepanu äratamine, naeratamine, oma näo ja juuste katsumine... mnjah, no kui ikka ei meeldi, siis ei meeldi. Mis see teiste seast välja paistmine, talle otsa vahtimine ja naeratamine aitab, kui ei meeldi.
Ainus asi, mida mina märganud olen: kui sulle meeldib keegi tore inimene, ja tema sinust huvitatud ei ole... siis tasub olla selline, nagu sa tavaliselt oled. Mingit paari ei tule teist nagunii, sest kui tõmme puudub, pole midagi teha. Kül võivad teist saada sõbrad, kui ta sind heaks inimtüübiks peab.

On kahte sorti tüüpe
Kiimas- flirdi, (seda saad kasvõi netist õppida, ei pea midagi ekstreemset olema) mingi väike kompliment, kui on midagi erilist, pööra talle tähelepanu, "kiusa teda"

Emotsionaalsemad- keeruline, sellise tüübi soove saab ainult ära arvata kogenud tüdruk v mõni küpsem tüüp seda inimest nähes/kirjeldusest. (Aga ütlen et enamus tüüpe on pigem see 1. variant).

Andreus kirjutas:
31 Okt 2017, 09:22
On kahte sorti tüüpe
Kiimas- flirdi, (seda saad kasvõi netist õppida, ei pea midagi ekstreemset olema) mingi väike kompliment, kui on midagi erilist, pööra talle tähelepanu, "kiusa teda"

Emotsionaalsemad- keeruline, sellise tüübi soove saab ainult ära arvata kogenud tüdruk v mõni küpsem tüüp seda inimest nähes/kirjeldusest. (Aga ütlen et enamus tüüpe on pigem see 1. variant).
Aga kuidas ss seda nn 2 tüübi soove ära arvata kyi ple kogenud tüdruk????

Armasta enast kirjutas:
17 Juun 2019, 16:56
Aga kuidas ss seda nn 2 tüübi soove ära arvata kyi ple kogenud tüdruk????
22 M siin. Usun, et langen nn 2 tüüpi. Minu jaoks on oluline, et neiuga oleks üldiselt tore aega veeta. Kui teda huvitavad minu teemad ja tegevused ning ta enda hobidest vaimustunult räägib, siis näen, et tal on mulle ka midagi pakkuda, mitte pole niisama tüütu "Aa tee minuga midagi toredat ma ise ei oska" inimene. Veedan selliste tüdrukutega palju aega koos. See on minu jaoks täpselt nagu sõbraga koos olemine - saan rääkida oma mõtetest, plaanidest, ägedatest kogemustest ja saan ka teda kaasa kutsuda oma tegevusi tegema. Kui temaga on tore koos olla, siis lähen ka ise tema pakutud tegevustega kaasa. Ja kui juba head sõbrad olla, siis võid 99% kindel olla, et ta mõtleb ka sinuga koos olemise peale. Enamik kutte mõtlevad MINU ARVATES, et iga toreda neiuga võiks käima hakata, aga nad lihtsalt ei julge kelleltki küsida. Nii et kui oled juba lähedane mõne poisiga, siis peaksid sealt edasi suhteni ka jõudma.

Lühikokkuvõte: Ole sellisele poisile hea sõber ja varsti on ta ise ahastuses, et ta on "friend zone'is". Kui sa talle siis ütled, et te võiks käima hakata, on ta ilmselt kohe nõus.

Poisid poisid poisid

Tere
Küsimus siuke on üks poiss kes mind väidetavalt vihkab ja ta vend ka. Paar nädalat tagasi oli selle poissi venna ta gf ja ss veel mõnega õues. Selle poissi venna gf on mu mega hea sõbèr ja ss ta küsis oma poissi käest ka ta vihkab mind ikka ja ss ta ytles ei tea. Paar päeva hiljem hakkas ta mind ig folloma (mul priva account) ja nyyd ta voteb ig storysid jne. Nii aga ss seda et see poiss lõppetas pool aastat tagasi trennis käimise aga hakkas eelmine kuu uuesti käima täpsel samal ajal kui mina ja ss ytles et treenerile et tahab laagrisse minna (ma ka lähen laagrisse). Sou ma ei saa midagi aru palun aidage!!! :?:

Re: Poisid poisid poisid

Armasta enast kirjutas:
19 Juun 2019, 11:27
Tere
Küsimus siuke on üks poiss kes mind väidetavalt vihkab ja ta vend ka. Paar nädalat tagasi oli selle poissi venna ta gf ja ss veel mõnega õues. Selle poissi venna gf on mu mega hea sõbèr ja ss ta küsis oma poissi käest ka ta vihkab mind ikka ja ss ta ytles ei tea. Paar päeva hiljem hakkas ta mind ig folloma (mul priva account) ja nyyd ta voteb ig storysid jne. Nii aga ss seda et see poiss lõppetas pool aastat tagasi trennis käimise aga hakkas eelmine kuu uuesti käima täpsel samal ajal kui mina ja ss ytles et treenerile et tahab laagrisse minna (ma ka lähen laagrisse). Sou ma ei saa midagi aru palun aidage!!! :?:
Mis krdi väidetavalt? Millest sa aru ei saa? Kust meie peaks midagi üldse sinu suhetest teadma?
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Armasta enast kirjutas:
Tere
Vabandan et teemaväline kommentaar aaaga ehk õpiks kirjutama enne kui poistega hakkaks sahkerdama? (Xd vb tehti vigu meelega aga ma ei usu xdxd)

Armasta enast kirjutas:
Tere
Eks sa hoia tüübil siis silma peal. Raske on nii väheste detailide põhjal midagi kindlalt öelda, aga suht kõik mehed on suht kõigist naistest huvitatud, nii et sul on tõenäoliselt uus kavaler :P

Vinn kirjutas:
21 Juun 2019, 00:31
GirlNeverLoved
Ma arvan et sa oled weird kid ja mõtled olukorra yle
Vb olen weird kid aga vähemalt endaga rahul ja olen ka proovinud tappa ennast aga minu ellu tuli yks ingel tänu kellele ple selleks enam põhjust xd(srry teemast väga mööda xdxd) ja mingid viieaastased ei peaks sahkerdama poistega ega soovitama teistel end ära tappa xd saage suureks äkki enne v midagi (jällegi vabandan teemavälise kommentaari prst aga nuh... Ketta ajab kui sellist jura suust välja aetakse)

juhanlaas kirjutas:
21 Juun 2019, 20:40
Armasta enast kirjutas:
Tere
Eks sa hoia tüübil siis silma peal. Raske on nii väheste detailide põhjal midagi kindlalt öelda, aga suht kõik mehed on suht kõigist naistest huvitatud, nii et sul on tõenäoliselt uus kavaler :P
Mm tal tydruk olemas

GirlNeverLoved kirjutas:
20 Juun 2019, 02:08
Armasta enast kirjutas:
Tere
Vabandan et teemaväline kommentaar aaaga ehk õpiks kirjutama enne kui poistega hakkaks sahkerdama? (Xd vb tehti vigu meelega aga ma ei usu xdxd)
Noo ups ma kirjutsn kiiresti ja klaviatuur ei jõua järgi

GirlNeverLoved kirjutas:
22 Juun 2019, 01:16
Vinn kirjutas:
21 Juun 2019, 00:31
GirlNeverLoved
Ma arvan et sa oled weird kid ja mõtled olukorra yle
Vb olen weird kid aga vähemalt endaga rahul ja olen ka proovinud tappa ennast aga minu ellu tuli yks ingel tänu kellele ple selleks enam põhjust xd(srry teemast väga mööda xdxd) ja mingid viieaastased ei peaks sahkerdama poistega ega soovitama teistel end ära tappa xd saage suureks äkki enne v midagi (jällegi vabandan teemavälise kommentaari prst aga nuh... Ketta ajab kui sellist jura suust välja aetakse)
Sama
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”