Ema

Heihei

Tulin murega siia poole, kuna ei osanud netist ka midagi otsida/ei leidnud. Mure on selles, et ema on kuidagi muutunud.. Ei vaata mulle enam otsa, on kuidagi pinges või närviline/nagu väldiks mind. Ise olen täiesti normaalne täisealine.. Milles probleem on? Olen tõesti nii kole, et mind isegi vaadata ei saa, isegi kui räägime keerab pea ära.. Ma tunnen et minust ei hoolita enam.

Re: Ema

Ehk juhtus midagi sinuga seonduvat, st avastas midagi, keegi ütles midagi vms? Võiksid ehk emale öelda, kuidas sulle tundub, ja eelkõige väljendada just enda tundeid (muretsed, on kahju, ei mõista jm), mitte süüdistada. Ehk on tal üldse mingi mure, sinuga mitteseotud teemal?

Re: Ema

Ära hakka kohe endas probleemi otsima. Äkki tal juhtus midagi, aga ei taha sellest sulle rääkida. Vb mingi diskreetne tervisehäda isegi. Või keskeakriis?
Kas ta teiste inimestega on samasugune? Kas ta suhtleb sinuga samamoodi nagu ennegi (ehk ainus muutus on see, et ta sind ei vaata)?
Suht lamp järeldus, et kui ta ei suuda sulle otsa vaadata, siis ta ei hooli sinust. Äkki hoolibki just liiga palju.
Ega enne teada ei saa, milles probleem on, kui ise ei küsi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”