Kahanev peenis?

Mul on üks veider teema/küsimus.
Miks suureks peetud peenis aastaid hiljem pisem välja näeb?
Ise mõtlesin, kas asi võib olla selles, et inimene on juurde võtnud ja siis see enam nii silma ei paista?! Paistab väiksem.
Samas need tüübid ei olnud aastaid tagasi ei tea mis peenikesed.
Mõtlen kuidas ma nii valesti sain vaadata/arvata/mäletada 😀 Pettunud ja hämmingus.
Lust

Re: Kahanev peenis?

Kas "need tüübid" viitab sellele, et Sul on mitmel ee.. sõbral (?) nokud justkui kahanenud? See ei ole tegelikult võimalik, et peenis niimoodi kokku kuivab vms. Pigem asi selles, et Sa oled sama noksi näinud erinevates erutuseastmetes. Kui mees tuleb jahedast õuest või ujumast ja laseb püksid alla, siis on noku tõenäoliselt külmaga krimpsu tõmmanud. Kui ta on soojas toas ja veits erutunud, siis noku paisub, aga ei ole veel päris kõva, ning tundub juba suurem:) Jne kuni erektsioonini välja. Aga kui erekteerunud peenis on eri aegadel tundunud Sulle olevat eri suurustes, siis äkki mäletad valesti:) Vanasti oli ikka rohi rohelisem ja noku suurem:P

kakkybabenasa kirjutas:
24 Apr 2019, 16:39
Vulkaanipurse kirjutas:
24 Apr 2019, 16:22
Pigem on asi selles, et sa pole enam nii kena ja ahvatlev ning meestel ei ole piisavalt kivikõva sinu hetkese oleku peale.
Mees ei raiska aega naise peale keda ta atraktiivseks ei pea.
Mina küll raiskan, mul mitmeid naissõpru, keda seksuaalselt ahvatlevaks ei pea.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

boyjoy kirjutas:
24 Apr 2019, 16:56
kakkybabenasa kirjutas:
24 Apr 2019, 16:39
Vulkaanipurse kirjutas:
24 Apr 2019, 16:22
Pigem on asi selles, et sa pole enam nii kena ja ahvatlev ning meestel ei ole piisavalt kivikõva sinu hetkese oleku peale.
Mees ei raiska aega naise peale keda ta atraktiivseks ei pea.
Mina küll raiskan, mul mitmeid naissõpru, keda seksuaalselt ahvatlevaks ei pea.
Me räägime peenistest mitte sõprussuhetest.
Lust
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”