Re: Kuidas tüdrukud suhtuvad?

No mis mõttes enesekindlad meeldivad. Räägi enda eest.
Kui võtta peenise pikkust kui teemat, siis ei suuda ma ette kujutada muud, kui et mulle pommitatakse küsimusi nagu "mis on hea suurus" "kas mul on liiga väike" jne. Mu enda poisil on täiesti keskmine ja normaalne, aga vahekorra ajal ta selle kõige parema kohani kajuks mul ei ulatu. Viimasel ajal on ta palju selle pärast vist enda pikkust kiruma hakanud ja ütleb kogu aeg nii muuseas et "mul on nii väike *sadface*" ja mina ütlen "ei ole". Ja mida ma saaksingi teha? Ühesõnaga ma arvan, et neidudele ei meeldi see teema, sest kui neiu ütleks, et väiksemat sorti meeldivad, siis on raske uskuda, ja kui ütleks, et suured meeldivad, siis saab muidugi kuti ego suure hoobi.

Nõus termomeetriga. Pole eriline teema, mille najal mingit suhtumist üldse peaksin tekitama.
Eks ole teada fakt, et peenised on erineva pikkusega. Seega ka loogiline, et eriti mingil hetkel noormehed huvi tunnevad ja võrdlema hakkavad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Igal pool ma panen tähele, et "tavaline keskmine peenis on igati normaalne", aga kuidas on siis lood alla keskmise revolvriga? On see suur probleem ja häbiasi ning kas mind naeravad kõik naised välja? (Kindlasti on neid kes seda teevad ja need kes mitte, aga ma mõtlen täiesti keskmist naisterahvast)

Ei tasu suvaliste inimestega suhelda ja voodisse minna siis, kelle puhul on kahtlust, et naeravad. Sa ise ju ka ei naera selle üle, et naiste kehad erinevad on. Nagunii oleneb kõik sellest, kui palju naisele tähelepanu pöörad, oled valmis proovima ja katsetama, mitte pole nii, et viskad pikkuse letti ja kõik tehtud. Ma ütleks, et see pikkuse teema on pigem kõrvaline vahekorra juures.

Suurus on suhteline tegelikult. Mõni neiu saab rahuldust suure peenisega, teine nutab valu käes sest, peenis lihtsalt liiga suur. Neidude ja noormeeste kehaehitused erinevad. Mina isiklikult arvan, et suurus ei loe, loeb see, mida noormees sellega teha oskab ja kui hästi ta oskab neiu üles kütta. Kui noormehel ongi suurem varustus aga suudab neiu piisavalt üles kütta ei ole tõenäoliselt suurus üldse probleem.
Vasta

Mine “Räägime "Sellest"”