halb kogemus kanepiga

Hei,

tõmbasin mingi aeg ühe sõbraga kahe peale kanepit, täpselt ei oska öelda kui palju aga igastahes alla grammi kindlasti. see oli elus teine kord kui kanepit tegin ja esimesest korrast oli umbes aasta möödas.
Igastahes algul oli kõik täitsa hea, tõmbas jalad nõrgaks ja tegi tuju heaks, irvasin päris pikalt. Umbes 5 minutit hiljem kassisin ära, lambist hakkas süga mega kiiresti taguma, selline tunne nagu iga hetk süda plahvataks või sureks infarkti ära. no ütleme, et see südame tagumine oli ikka KORDADES kiirem kui joostes. ja ma nüüd ei teagi, kas süda tagus päriselt nii kiiresti või kujutasin lihtsalt ette?.. siis tekisid veel vahepeal värinad, suht tuim oli olla, imelik rääkida jms. kõige rohkem häiris mine see tohutult kiire südame tagumine...asi läks üle umbes 2-3 tunni pärast... sõbral oli kõik okei seega kraamis ei saanud asi olla ma usun. tahaks nüüd teada, et milles asi oli? bad trip? paanikahoog? mõtlesin kõike endale ette? süda haige? kanep ei sobi mulle?

Re: halb kogemus kanepiga

mery17 kirjutas:
15 Apr 2019, 15:21
Ära kanepit suitseta, see pole hea. Kui tahad väga kanepit, siis söö nt kanepiseemnetega šokolaadi v kanepijäätist, palju parem. Kanepiseemnetes rohkelt valku, väärtuslike omega rasvhappeid, 20 erinevat aminohapet, kiudaineid, mineraale jms.
"Narkootikumid on halvad, jumala eest ära tee neid"
Kanepil on ka häid omadusi, ega siis see üdini halb ei ole, aitab inimesi valude jms asjadega

Aga OP-le, ju siis oli paanikahoog ning kanep sulle arvatavasti ei sobi.
Let me rot, throw some seeds, water me and give me leaves
All I've ever wanted was to be
Breathing the way the ocean be

hermit kirjutas:
15 Apr 2019, 16:07
mery17 kirjutas:
15 Apr 2019, 15:21
"Narkootikumid on halvad, jumala eest ära tee neid"
Kanepil on ka häid omadusi, ega siis see üdini halb ei ole, aitab inimesi valude jms asjadega
Pole öelnud, et kanep üdini halb on. Tõin eelnevalt näite kanepiseemnetest ja kanepijäätisest. Kanepi kasulikkus sõltub selle tarvitamise viisist, kanepi suitsetamine pole hea, aga toiduna ja ravimina on parem.
💚💜💚💜

Valikud :
X) sa kujutasid ette antud olukorda. Norm kui jalad tõmbab nõrgaks (ja hakkab külm,mõned naudivad)
X) sa tegid spaissi(sünteetiline kanep) ja sul tglt ka süda peksis.

Igal inimesel on see erinev... lihtsalt peab teadma oma piiri. Ära üle tõmba.

P.s Vast tõmbasid üle. Tuleb vähem tarvitada.
Kuldne reegel (poll 3 peale)

Special for Termo "Narkootikumid on pahad, neid ei tasu teha kui sa oled alakas ja ei taju asja ega ümbust. Kui targemaks saad, käi amstis vms.Narkootikume ei tasu üldse teha."
Kui sa just enda identiteeti avalikuks teha ei julge, siis ära mind rohkem maini ja mulle kirjuta, aitäh. ©boyjoy
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”